10 najúčinnejších bylín na zväčšenie penisu

Mnohé štúdie a dlhoročné skúsenosti preukázali, že konzumáciou nasledovných bylín a výťažkov z nich si dokážete zlepšiť erekciu, zvýšiť produkciu spermatu, nadobudnúť stratenú sexuálnu žiadostivosť a zväčšiť rozmery Vášho penisu. Prinášame Vám zoznam najúčinnejších prírodných prostriedkov.

VEDELI STE, ŽE väčšina prípravkov na zväčšenie penisu obsahuje takmer rovnaké zložky? Rozhoduje preto kvalita a cena.

10. Kôra z rastliny Muira Puama

Muira Puama

Tento ker sa vyskytuje najmä v Amazónii a tamojší šamani ho nazývajú „drevo potencie“. Podporuje sexuálne vzrušenie, zaháňa ospalosť a únavu a celkovo Vás prebudí a pozitívne naladí.

Pracovníci parížskeho Sexuologického ústavu v roku 1990 zistili, že koreň a kôra tejto dreviny pôsobia ako sexuálne stimulanty. Zároveň chráni a vyživuje nervové spojenia v mozgu, čo podporuje myslenie, kreativitu a nepriamo prináša „vlhké sny“.

Na králikoch uskutočnené testy preukázali, že Muira Puama uvoľňuje toporivé telieska v penise, čím zjednodušuje ich plnenie krvou. Správne prekrvovanie penisu je hlavnou úlohou pri procese zväčšovania penisu.

9. Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris

Tribulus terrestris sa vyskytuje v tropických oblastiach. V indickej liečebnej metóde ayurvéda sa z tejto rastliny pripravuje tonikum, ktoré znovu vracia, oživuje a upevňuje vitalitu v celom ľudskom tele.

Štúdia s názvom Fytomedicína, ktorú vydala spoločnosť Associated Press preukázala, že rastlina napomáha schopnosti tvorby testosterónu v tele. Testosterón je mužský hormón, ktorý zaisťuje a priamo vplýva na mužnosť, výdrž pri sexe a rast svalovej hmoty penis nevynímajúc.

ODSKÚŠANÉ ZÁKAZNÍKMI: Naši čitatelia označili Tribulus terrestris za úplne nejúčinnejšiu látku na zväčšovanie penisu. Najznámejším prípravkom, ktorý ju obsahuje, sú tablety Vimax.

8. Výťažok zo semena Kokotice

V čínskej ľudovej medicíne sa táto rastlina nazýva Tu-Si-Zi. Je to réva, ktorá získava živiny parazitovaním na cudzích rastlinách. Semienka tejto rastliny majú vysoký obsah flavonoidov a výrazné antioxidačné (čistiace) účinky.

Rastlina dokáže prečistiť celé telo a používa sa najmä pri ochoreniach ľadvín či pečene. Kokotica, nazývaná aj „réva lásky“, má veľmi priaznivý vplyv na množstvo, výskyt a pohyblivosť spermií.

Kokotica (Tu-Si-Zi)

Jediným zisteným negatívom pri užívaní je nespavosť. To však nemusí byť negatívne úplne v každej situácii a v niektorých prípadoch môže byť tento účinok veľmi prospešný.

ČÍTAJTE AJ O úplne bežných potravinách na zväčšenie penisu. Nájdete ich v najbližšom obchode.

7. Výťažok z kôry Catuaby

Kôra tejto dreviny má silné antibakteriálne, antivírové a protiplesňové účinky. Vďaka tomu sa rastlina používa pri prvej pomoci, keď po ruke nie je iný dezinfekčný prostriedok.

Rastlina dokáže navodiť stav hlbokej relaxácie, podporiť cirkuláciu krvi a tým aj sexuálne funkcie. Radí sa medzi najznámejšie prírodné afrodiziaká.

SEXUJETE DOSTATOČNE? Tu je 13 dôvodov, prečo súložiť denne

Bylina spadá do skupiny rastlín, medzi ktoré patrí aj koka, z ktorej sa vyrába droga kokaín. Catuaba však neobsahuje nijaké z aktívnych alkaloidov, ako je tomu v prípade koky. Nedá sa na nej vybudovať závislosť.

Konzumenti tvrdia, že im rastlinka pomáha prekonať trému pri vystúpeniach na verejnosti, nabudzuje organizmus, a preto onej často siahajú vrcholoví športovci. Je určená jednoducho pre každého, kto sa potrebuje nabudiť a stojí pred náročnými výkonmi, nevynímajúc tie sexuálne.

6. Plody Serenoy Plazivej (Saw Palmetto)

saw palmetto

So Serenou plazivou sa stretnete v piesčitých oblastiach  pobrežia Mexického zálivu. Rastlina je veľmi plodná, no rastie extrémne pomaly a dlho. Niektoré z rastlín na Floride označili botanici za 700 rokov staré.

Významnou zložkou rastliny sú mastné kyseliny a fytosteroly. Vďaka nim sa výťažky používajú na vyváženie hladiny hormónov v tele, pri liečbe močového ústrojenstva, pri kontrole činnosti štítnej žľazy a najmä  pri zväčšenej prostate.

5. Bobule Hlohu

Hloh je malý ker s bobuľovitými plodmi. V stredoveku sa kvôli poverám vešal na dvere, čo malo zabrániť vstupu zlých duchov do domu a ochrániť zdravie obyvateľov. Už v tom čase teda boli známe jeho liečivé účinky. V tradičnej medicíne sa hloh používa na problémy srdečného charakteru. Liečil sa ním vysoký tlak, srdečná arytmia a kôrnatenie tepien.

TIP DO SPÁLNE: Masáž na zväčšenie penisu a zlepšenie erekcie – VIDEONÁVOD

Často sa podával pacientom v kritickom stave ako ochrana pred srdečným zlyhaním. Tieto vlastnosti hloh ponúkal vďaka vysokému obsahu bioflavonoidov, ktoré spevňujú a čistia cievy, znižujú hladinu negatívneho cholesterolu v krvi a zamedzujú tvorbe zrazenín a usadenín v tepnách.

Aj Váš sexuálny život sa môže zmeniť k lepšiemu. Hloh zvyšuje dráždivosť penisu a predlžuje erekciu.

4. Damiána

Damiána

Túto rastlinu dostali do daru španielski misionári od civilizácie Mayov. Tí mali vo zvyku rastlinu fajčiť. Prinášala im totiž účinky podobné fajčeniu marihuany. Látky v rastline pôsobia veľmi upokojujúco na organizmus.

Niekedy dokonca rastlina prináša jemný spánok a halucinácie. Až neskôr sa zistilo, že vhodnejším spôsobom konzumácie je príprava čaju. Vtedy má pozitívne účinky proti nechuti k sexu, impotencii a problémom s prostatou.

3. Ginko Biloba

V našich končinách sa rastlina nazýva Jinan dvojlaločný. Považuje sa za úplne ojedinelú rastlinu bez akýchkoľvek známych príbuzných. V Číne sa Ginko pestuje už stovky rokov a niektoré stromy vysadené v chrámových záhradách už presiahli vek 1500 rokov.

Gingko Biloba

 

Ginko Vám vráti stratenú vitalitu, zvýši bdelosť a dokonca aj využiteľnosť mozgovej kapacity. Priaznivo vplýva na krvný obeh a udržiava cievy zdravé a čisté.

Rastlina je v Ázii skutočne veľmi často využívaná, no postupné komerčné pestovanie zapríčinilo, že ju už vo voľnej prírode rásť takmer nenájdete.

2. Výťažok z listov Škornice

Podľa starých čínskych povestí si raz jeden pastier kôz všimol, že na miestach, kde rástla Škornica, sa jeho stádo správalo veľmi vzrušene a dochádzalo tam k častému páreniu. Vtedy dostala rastlina ľudovú prezývku „tráva kozieho vzrušenia“.

IDETE VYBERAŤ TABLETKY NA ZVäČŠENIE? Dávajte pozor na tieto praktiky neserióznych predajcov!

Netreba teda vysvetľovať, na podporu čoho sa rastlina začala využívať. V Číne už rastlina pomáha mužom zlepšiť erekciu a celkový prietok krvi v penise stovky rokov. V poslednej dobe sa s jej účinkami stretávame aj u nás v západnom svete a čoraz viac výrobcov ju začalo začleňovať do zloženia doplnkov stravy.

1. Ženšen

Ženšen je takmer na celom svete považovaný za liek na všetko. Preklad anglického pomenovania znamená doslova „mužský koreň“. Výskum ruských vedcov preukázal, že Ženšen posilňuje fyzickú aj psychickú aktivitu zároveň, čím zlepšuje športové výsledky a veľmi priaznivo zaberá na fungovanie žliaz, vrátane tých pohlavných.

Zároveň má schopnosť zvýšiť odolnosť voči stresu, čo je v dnešnej dobe na nezaplatenie. Ženšen však ako jedna z mála rastlín obsahuje aj ginsenosidy (prírodné steroidy). Tie napomáhajú telu rýchlejšie naberať svalovú hmotu a zlepšia Vašu sexuálnu kondíciu.

Ďalej sa Ženšen používa pri liečbe impotencie a predčasnej ejakulácie. Funguje ako prírodné afrodiziakum, ktoré dokáže rozfúkať plameň vášne u Vás a Vašej partnerky.

SNAŽTE SA TROŠKU VIAC! Okrem doplnkov na zväčšenie penisu sú aj veľmi dobre účinné cvičenia

ako predlzit ejakulaciu

 Powered by the Product Review Wordpress Theme