4 zaručené polohy pre mužov s malým penisom

Máte malý penis? 

Máte pocit, že svoju partnerku nedokážete dostatočne uspokojiť?

Nech sa snažíte akokoľvek, orgazmus ako z filmu ste jej doposiaľ nedokázali dopriať?

Malý penis pre mužov predstavuje jednu z najväčších obáv. V prípade, že majú stálu partnerku, kvôli nevyváženému sexuálnemu životu môže vzťah „pokrivkávať“ a nie raz sa stalo, že okrem neúspechov v posteli sa začali stretávať s neúspechom aj v ostatných sférach života. Príčinou boli psychické problémy ako znížené sebavedomie, pocit menejcennosti a vlastnej neschopnosti, depresie a frustrácia.

Pokiaľ sa Vám javí, že trpíte práve touto vývinovou poruchou, nezúfajte. Na svete je skutočne iba malé percento mužov, ktorí skutočne trpia mikropenisom. Vo Vašom prípade ide pravdepodobne iba o penis s kratšou dĺžkou. Nezabúdajte na známu múdrosť, že „aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo“. Je síce potrebné začať sa viac zaujímať o telo ženy a o to, akým vplyvom naň môžete pôsobiť. Isté však je, že mužovi, ktorý si o sebe myslí, že jeho penis nemá dostatočné rozmery, budeme tieto zľahčujúce reči vysvetľovať zbytočne.

Ženy, ktoré sexuálne žijú s mužmi s malým penisom tvrdia, že klasická poloha (misionár) nie je dostačujúca pre ich uspokojenie. Podaktoré z nich dokonca uviedli, že tak necítia vôbec nič. Netreba však „hádzať flintu do žita“. Osvojením si správnych návykov a postupov je možné užívať si plnohodnotného sexu. Či už zapracujete na schopnosti uspokojiť ženu orálne (platí obojstranne) alebo vyskúšate niektorú z mnohých dostupných pomôcok, vždy sa nájde spôsob, ako Váš intímny život obohatiť a pozdvihnúť na novú úroveň.

Nikdy však nezabúdajte na predohru. Táto etapa je pre ženu mnohokrát oveľa podstatnejšia a tiež jej prikladá väčší dôraz, než samotnej súloži. Žena sa potrebuje uvoľniť a cítiť sa v prvom rade bezpečne. Sex na kapote auta alebo niekde na záchodoch v bare síce znie vzrušujúco a mnohí z nás po takýchto dobrodružstvách neraz zatúžili, ženy však majú iné požiadavky na pohodlie a sex si užijú omnoho viac pri sviečkach vo voňavých perinách. Diskutujte so svojou partnerkou. Pýtajte sa, či sa jej Vaše „praktiky“ páčia alebo či netreba niekde ubrať. Pokiaľ sa so ženou naladíte na rovnakú vlnu, sex si užijete omnoho viac aj Vy. Nerobte zo sexu iba rýchle „vybúrenie sa“ na pár minút po príchode z práce.

Poloha na koníčka

Poloha na koníčka - pre mužov s malým penisom

Poloha na koníčka (muž leží na chrbte a žena „jazdí“) je veľmi častá u väčšiny párov. Pri problémoch s malým penisom sa javí ako najvýhodnejšia a to z dôvodu, že žena si sama môže určiť vhodný sklon zásunu a taktiež jeho hĺbku. Zároveň môže byť čelom alebo chrbtom k Vám, čo prináša priestor na experimentovanie. Navyše u mužov je koníček veľmi obľúbený vďaka zníženej námahe. Len tak si ležať a nechať pracovať ženu je vždy krásnym relaxom.

Poloha zozadu (na psíka) a zboku

Poloha zo zadu

Tieto polohy sú u iných živočíšnych druhov celkom prirodzené. Klasickú misionársku polohu by ste nikde inde v prírode nenašli. Poloha zozadu je tiež dobrou voľbou pre páry, kde muž neoplýva potrebnou veľkosťou penisu. Poloha umožňuje rôzne manipulovať s telom partnerky, experimentovať a nájsť si tak najvhodnejšie rozloženie. Pri polohe zboku sa tiež jedná o vniknutie do ženy zozadu, vykonáva sa však v ležiacej polohe. Telá pripomínajú tvar lyžice. Táto poloha je skutočne veľmi príjemná a pohodlná.

Poloha na chrbte

Poloha na chrbte

Pri tejto polohe leží na chrbte žena a vy do nej vnikáte spredu/zhora. Poloha umožňuje skutočne veľmi širokú variabilitu uhlov. Žena môže mať nohy rozkročené, celkom iste Vás však poteší, keď si nohy vyloží na Vaše ramená. Vy môžete na partnerke ležať. Ak jej však podložíte zadok vankúšom, vagína sa dostane vyššie a Vy môžete ženu obšťastňovať kľačmo.

Análny sex

Análny sex

Táto praktika nie je v našich končinách veľmi rozšírená. Mnohé ženy a aj niektorí muži z nej majú strach i napriek tomu, že ju nikdy nevyskúšali. Pritom má veľa pozitív. Análny otvor je užší, než je vagína. Preto môže byť pre muža omnoho príjemnejšie a vzrušujúcejšie do análu súložiť.

Ak budete mať trpezlivosť a budete opatrní, praktika sa zapáči aj partnerke. Konečník je taktiež veľmi citlivý a nachádza sa v ňom mnoho nervových zakončení. Ak máte malý penis, análny sex môže byť veľmi dobrou alternatívou pre oboch z Vás. Navyše vzniká priestor pre dodatočné dráždenie klitorisu a vagíny rukou, či inou pomôckou. Nezabudnite však, že análna sliznica je citlivá a náchylná na poranenie. Preto vždy používajte vhodný lubrikant a nezabúdajte byť opatrný a trpezlivý.

Keď Vás to už v posteli nebaví

Pokiaľ ako pár fungujete dlhší čas, Vaše posteľné dobrodružstvá môžu skĺznuť do stereotypu. V takom prípade sa snažte byť originálny a využite aj iné priestory v byte. Výbornou zmenou je, keď žena sedí na stole, na kuchynskej linke či na klavíri. Dosiahnete tak ideálny uhol, nakoľko žena môže sedieť, podoprieť si chrbát lakťami alebo na chrbte úplne ležať. Pokiaľ si vyloží členky na Vaše ramená, vznikne tak „uchytenie“ a Vy máte možnosť zvýšiť tempo.

Ďalším vhodným priestorom na sex je vaňa alebo sprchový kút. Ranný sex Vás zaručene nabudí a budete sa cítiť plní energie po celý deň.

Akým polohám by ste sa mali vyhnúť?

Pokiaľ máte problém s malým penisom, všeobecne Vám neodporúčame polohy, pri ktorých má žena príliš uvoľnené svalstvo. Vhodné sú polohy, keď je vagína čo najtesnejšia, a teda nohy pri sebe, úzky análny otvor a podobne. Aby partnerka Váš penis cítila a Vy ste mali zo sexu rovnaký pocit, je dôležité dosiahnuť zvýšené trenie pohlaví. Čudovali by ste sa, ale aj muži, ktorí boli „obdarení“ viac, mávajú problém s určitými polohami. Pri niektorých môžu sebe alebo partnerke spôsobovať bolesť. Nadmieru veľký penis sa totiž nie vždy zmestí do vagíny.  

Povzbudenie na záver

Ako sme si teda vysvetlili, správnou technikou a najmä vlastnou snahou je možné užívať si sex naplno, aj pokiaľ máte penis ako chlapec. Keďže sex je od začiatku neoddeliteľnou súčasťou ľudského pokolenia, pochopiteľne vzniklo množstvo rôznych polôh. Tento článok berte iba ako inšpiráciu. Zájdite do kníhkupectva a siahnite po Kámasútre.

Medzi stovkami rôznych polôh si istotne nájdete tie najvhodnejšie pre Vás. Dobrou lekciou môže byť aj sledovanie pornofilmov. Pokiaľ ich partnerka nechce sledovať s Vami, nájdite si na nich čas, keď budete osamote. Priučia Vás polohám, o ktorých existencii ste doposiaľ možno ani netušili. Prioritou zostáva, aby ste neklesali na duchu, pokiaľ je Váš „kamarát“ menší. Nebojte sa inšpirovať, objavovať nové a zdokonaľovať staré. Začnite si viac dôverovať a skôr než na pocit hanby sa zamerajte na nové výzvy a možnosti. Uvidíte, že sa to odrazí aj na Vašej osobnosti a to, čo bolo predtým problém, sa Vám s novým optimizmom bude javiť oveľa jednoduchšie.

 Powered by the Product Review Wordpress Theme