Ako zväčšiť penis? – nefunkčné mýty a overené fakty

Ak ste do Google skúšali zadať výraz „ako zväčšiť penis“, zobrazilo sa vám asi 2 000 rôznych odkazov. Možno vás ale prekvapí, že väčšina z nich sú iba reklamné texty, ktoré hlásajú nemožné len aby pritiahli vašu pozornosť.

Neexistuje žiadny doplnok, ktorý pridá 8 cm, neexistuje žiaden zákrok, ktorý vám zväčší penis o polovicu. Chápeme, že dnešné reklamy sú skutočne prešpekulované do detailu, avšak to nemení nič na veci, že nákup „zaručených zväčšovadiel“ by bol iba vyhodením peňazí.

Pozrime sa triezvym pohľadom na spôsoby zväčšenia penisu s reálnymi výsledkami a nie iba vábivé a nadnesené výroky predajcov.

 

Telo nie je skladačka

Na začiatok sklameme podstatnú časť čitateľov – penis nie je skladačka, na ktorú si podľa potreby „primontujeme“ 3, 5 10 a viac centimetrov. Nedá sa preto „objednať“ presný počet centimetrov a to ako na dĺžku, tak ani na šírku.

Každý z (funkčných) spôsobov pôsobí individuálne a záleží vždy na pôvodnej veľkosti. Do redakcie nám často prichádzajú prosby typu „Potrebujem zväčšiť o 5 cm“.

 

zvacsenie penisu

Telo nie je stoj, aby sme si na neho mohli „namontovať“ centimetre podľa potreby

 

V poriadku, ak máte už teraz penis nad 18 cm. Ak ale máte v erekcii 9, vytúžených 14 jednoducho nedosiahnete. Dosiahnuť sa dá približne 10 – 11 cm a tiež to záleží iba od spôsobu, ktorý zvolíte.

Zväčšovanie penisu jednoducho nie je „modelársky krúžok“, kde sa dá na sošku prikladať stále viac a viac hliny. Telo má maximá a tie sú u každého iné. Presiahnuť sa ale nedajú, preto neverte absurdným, náhodne uvádzaným číslam bez dôkazov o funkčnosti.

 

TIP PRE NAJHLBŠÍ ZÁSUN: Penis síce ostáva rovnaký, avšak s touto sexuálnou polohou dokážete zasunúť penis hlbšie, než v iných polohách. Ide o polohu „na psíčka“, kedy je žena rozkročená a v chrbte prehnutá na štyroch, pričom muž kľačí na kolenách a vniká nej vniká zozadu.

Poloha je úspešná, a dokonca aj iné cicavce v prírode ju využívajú pre úspešné párenie sa. Penis preniká najhlbšie do vagíny, vďaka čomu sa percentuálne zvyšuje možnosť oplodnenia. Ďalšie polohy nájdete tu.

 

Doplnky stravy na zväčšenie penisu

Doplnky stravy sú účinným nástrojom pre prirodzené zväčšenie penisu. Dokážu pridať až 2 cm dĺžky a okolo 20 % hrúbky. Sú odsúhlasené aj na predaj bez lekárskeho predpisu, čo zaručuje, že sú bezpečné a preverené štátnymi inšpekciami.

 

tabletky na erekciu

Úprimne zhodnotené prípravky na zlepšenie erekcie nájdete na našej stránke

 

Vždy si ale dobre preverte predajcu, pretože nákup na internete vie byť rizikový z hľadiska originality produktu. Na našej stránke nájdete viaceré recenzie, ktoré vám pomôžu získať prehľad medzi aktuálnymi výrobkami.

 

Chirurgické zväčšenie penisu, + 2 cm opticky

Momentálne sa využívajú dve metódy chirurgického zväčšovania.

Prvé z nich je iba optické a spočíva v narezaní malého úponu, ktorým je teleso penisu upevnené k lonovej kosti. Nevýhodou je, že ak sa toto spojenie preruší, penis nikdy nebude viac vzpriamene stáť ako predtým. Erekciu je možné dosiahnuť, ale penis bude kvôli chýbajúcemu napojeniu smerovať nadol, čo nemusí byť praktické a v oku ženy to môže pôsobiť zvláštne. Chirurg dokáže takto penis povytiahnuť o cca. 1 – 2 cm.

 

chirurgicke zvacsenie penisu

Úpon sa jemným rezom preruší, pričom sa penis vysunie z tela o cca. 1 – 2 cm

 

Druhá možnosť je vstrekovanie vlastného telesného tukového tkaniva do penisu. Tuk sa získava najčastejšie zo zadku a okolitých partií. Tento zákrok, bohužiaľ, nevplýva na dĺžku a je ním možné rozšíriť penis o cca. 25 %.

chirurgicke zvacsenie penisu

Do penisu sa vstrekne tukové tkanivo z vlastného tela. Na dĺžku však vplyv nemá

 

NÁZOR UROLÓGA: Miroslav Louda, urológ Fakultnej nemocnice v Hradci Králové, na otázku chirurgického zväčšenia penisu odpovedá:

„Penis dokážeme chirurgicky predĺžiť o 1 až 2 cm. Možnosti sú napriek očakávaniam pacientov veľmi obmedzené.“ 

 

Cviky na zväčšenie penisu, + 1 cm

Cvičenia na zväčšenie penisu sú jednoduchý spôsob, avšak nie vždy s uspokojivými výsledkami. Zázraky sa nedejú a po dlhodobom cvičení možno namerať zväčšenie okolo 1 cm.

cviky na zvacsenie penisu

Nevýhodou je riziko poranenia (odreniny, spáleniny) a nutnosť dlhodobého a pravidelného cvičenia. Viac o rôznych cvikoch sa dozviete v článkoch na stránke tu.

 

Optické zväčšenie penisu – chudnutie/liposukcia, + 1 – 2 cm opticky

Páni s väčším bruchom majú neraz problém vôbec vidieť na penis. Aj kvôli tuku na podbrušku sa penis často javí menší, než naozaj je. Vtedy existujú iba 2 možnosti – schudnúť nadbytočný brušný tuk alebo si ho nechať chirurgicky odsať. To však nesie riziká poranenia a zákrok je navyše pomerne drahý s nezaručeným výsledkom.

muzska liposukcia

Opticky je penis možne zväčšiť aj vyholením ochlpenia nad ním. Takýto penis pripadá príťažlivejší a čistejší aj žene a je zadarmo.

 

Extendery/naťahovače, + 1 cm, rizikové

Naťahovač penisu je zariadenie, ktoré sa upína priamo na penis. Nevýhodou je, že vystavuje penis neustálej záťaži, čo môže spôsobovať bolesť. Nosenie extendera je nepraktické, nástroj je veľký a nedá sa poriadne skryť. Pri neopatrnej manipulácii môže dôjsť k potrhaniu tkanív a pokožky.

natahovac penisu extender

Otázkou je aj pôvod výrobku, pretože lacné naťahovače môžu byť vyhotovené nekvalitne a  spôsobiť užívateľovi úraz. Pri toľkých negatívach je zväčšenie okolo 1 cm zanedbateľné. Neverte reklamám na 4, 6 a viac centimetrov.

 

Závažia, + 0 cm, vysoko rizikové

Závažia, ktoré sa vešajú na penis, sú veľmi nebezpečné a na svedomí majú už množstvo úrazov. Vnútorné a vonkajšie krvácanie, poruchy tkanív, poškodenia ciev atď.

zavazie na penis

Zväčšenie penisu nastáva po jeho intenzívnejšom prekrvovaní, pričom závažie penis neprekrví, ale na neho pôsobí neprirodzeným tlakom. Celá snaha je teda zbytočná a navyše nebezpečná. Závažiam sa vyhnite.

 

Vákuová pumpa, + 1 cm, rizikové

Vákuová pumpa je podobná naťahovaču, pracuje však vplyvom vákua. Odsávanie vzduchu z telesa pumpy vháňa do penisu viac krvi a to aj ak je problém s dosiahnutím erekcie.

vakuova pumpa na penis

Účinok však po chvíľke odznie, takže aj približne 1 cm zväčšenie je iba chvíľkové. Vzniká riziko poranenia a to krvných zrazenín v penise a popraskanie tkaniva, ak je tlak príliš veľký. Vákuovú pumpu neodporúčame.

 

Vyhodnotenie

Pomôcka Zväčšenie max. Trvanie Náročnosť Riziko zranenia Cena
Doplnok stravy 2 cm do 3 mesiacov nízka žiadne cca. 40€/mesiac
Chirurgický zákrok 2 cm ihneď vysoká vysoké cca. 500 – 1000 €
Cvičenie 1 cm do 3 mesiacov nízka stredné 0 €
Vákuová pumpa 1 cm dočasne ihneď stredná vysoké do 200 €
Naťahovač 1 cm 1 mesiac vysoká vysoké do 200 €
Odsatie tuku 1 cm opticky Ihneď vysoká stredné cca. 500 – 1 000 €
Závažie 1 cm dlhodobo stredná vysoké 0 €

 

Najefektívnejšia možnosť zväčšenia penisu je formou užívania doplnkov. Je bezpečné, nenáročné, telu prirodzené a nevzniká riziko poranenia. Prečítajte si naše recenzie.

Na záver sa pozrite na bonusový spôsob zväčšenia, ktorý ale pravdepodobne nikomu nepomohol .

 Powered by the Product Review Wordpress Theme