Bathmate

 

Bathmate je vodná pumpa, ktorá spevní váš penis, podporí erekciu a tvorbu nových spermií. Keďže nástroj funguje na báze vody, je vhodné ho používať vo vani alebo sprchovom kúte. Časom sa stane súčasťou vašej každodennej osobnej hygieny.

VLASTNOSTI
 Cena
 84€
 Predaj v SR?
 ÁNO!
 Garancia?
 ÁNO!
 Prírodný?
 NIE!
 Na predpis?
 NIE!
HODNOTENIE
 Efektívnosť
 Bezpečnosť
 Rýchlosť
 Dlhodobosť
 Kvalita

NAŠA KOMPLETNÁ RECENZIA

Pomocou zariadenia Bathmate máte možnosť pozdvihnúť váš sexuálny život na celkom novú úroveň. Bathmate je vodná pumpa, ktorá spevní váš penis, podporí erekciu a tvorbu nových spermií. Keďže nástroj funguje na báze vody, je vhodné ho používať vo vani alebo sprchovom kúte. Časom sa stane súčasťou vašej každodennej osobnej hygieny.

 

Účinky pumpy Bathmate

 

– jednoducho dosiahnete robustnejší penis

– veľmi priaznivo pôsobí na nedostatočnú erekciu, predčasnú alebo žiadnu ejakuláciu a nadmerné, neprirodzené zakrivenie penisu

– pôsobí blahodarne a regenerujúco na prostatu

– zamedzuje scvrkávaniu penisu, ktoré môže zapríčiniť šport alebo pobyt v studených priestoroch

bathmate_pumpa

Na výber sú viaceré veľkosti a farby

 

Výsledky pumpy Bathmate?

Behom niekoľkých mesiacov zväčšíte svoj penis o 1-2 cm. Známe sú aj prípady, kedy u zákazníka došlo k predĺženiu o 30% a nárastu objemu až o 40%. Štatistiky dokazujú, že pre dosiahnutie nárastu o 1 cm vám stačí pumpu aplikovať po dobu 7 týždňov. Pre zväčšenie priemeru o 1 cm používajte pumpu aspoň 13 týždňov. Užívajte pumpu pohodlne a bezpečne v súkromí vášho domova. Minimálna odporúčaná doba používania je 3 razy do týždňa, no najprínosnejšie pre vás bude nájsť si na ňu čas každý deň 15 – 20 minút.

Prvé zmeny teda zaznamenáte približne po šiestich týždňoch. V nijakom prípade sa však nemusíte obávať, že po ukončení používania sa váš penis vráti do pôvodného stavu. Zmeny, dosiahnuté pomocou nástroja Bathmate, sú trvalé a je len na vás, ako dlho ho budete používať! 

 

Časté otázky zákazníkov

Ako často sa odporúča vodnú pumpu Bathmate aplikovať?

Pre dosiahnutie maximálneho možného výsledku odporúčame Bathmate používať denne po dobu 15 až 20 minút. Minimálna odporúčaná doba používania je 3 krát do týždňa. Prístroj je najvhodnejšie používať vo vani alebo v sprche a to každý deň.

Podstúpil som obriezku. Je Bathmate bezpečný aj pre mňa??

Áno. Pumpu je možné používať aj s odstránenou predkožkou. Pomôcka je navrhnutá pre čo najširšie spektrum užívateľov.

Je pravda, že Bathmate predĺži a zväčší môj penis trvalo?

Áno, je to pravda. Vychádzame z hodnotení samotných zákazníkov. Prvé zmeny v dĺžke penisu zaznamenáte už po šiestich týždňoch. Najprv však penis nadobudne objem, pretože bude výborne prekrvovaný, čo ho automaticky spevní. Tieto zmeny pocítite už po niekoľkých použitiach.

Nemôže byť výrobok zdraviu škodlivý alebo inak nebezpečný?

V nijakom prípade nie. Výrobok Bathmate je celkom bezpečný. Od užívania rôznych tabletiek a prípravkov často neznámeho zloženia funguje pomôcka na princípe vytvárania podtlaku na penis, a to vo veľmi jemnom a postupnom stupňovaní. Vy sami si regulujete jeho silu. Nijaké nebezpečenstvo teda nehrozí.

 


Bathmate - vodná pumpa

ZÁVER

Vodná pumpa Bathmate je zaujímavá pomôcka pre zväčšenie penisu v spojení s tabletkami akými sú napr. Vimax alebo XtraSize. Ako najväčšiu nevýhodu vidíme v bezpečnom používaní produktu, ktoré nie je ničím zaručené.

VLASTNOSTI
 Cena
 84€
 Predaj v SR?
 ÁNO!
 Garancia?
 ÁNO!
 Prírodný?
 NIE!
 Na predpis?
 NIE!
HODNOTENIE
 Efektívnosť
 Bezpečnosť
 Rýchlosť
 Dlhodobosť
 Kvalita
click here to visit website

Napište vlastnú recenziu

Meno (povinné)
VAŠE HODNOTENIE
Efektívnosť

Bezpečnosť

Rýchlosť

Dlhodobosť

Kvalita

E-mail (povinné)
Váš komentár

*


RECENZIE ČITATEĽOV

 1. Recenzia od Robo
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Pouzitie vakuovej pumpy moze dopomoct k zvacseniu penisu. Je to sice na dlhsiu dobu a treba mat fakt odhodlanie, ale da sa to. Skusal som to podla tohoto navodu http://www.vakuova-pumpa.sk/ako-pouzivat-vakuovu-pumpu a po cca troch mesiacoch badat prve vzsledky. Sice to nie su tie slubovane 4 cm, ale trosku hej a hlavne do hrubky sa zvacsil za co som rad 🙂
  Hladam dalej nove rady…
 2. Recenzia od Milan
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Od vcera skusam, zda sa, ze by to mohlo fungovat a je to prijemne nosit!!!


Powered by the Product Review Wordpress Theme