Ako zväčšiť penis? Spoznajte účinné cviky a tipy!

Každý muž túži po väčšom penise. Niekto ho má malý a naozaj potrebuje aspoň trochu „pridať“. Ak sa však spýtate „vybavenejšieho“ muža, tiež odpovie, že by ho privítal s radosťou.

Nie každý je však ochotný podstupovať náročný (a často nebezpečný) chirurgický zákrok. Rovnako nie všetci chcú užívať rôzne doplnky výživy alebo používať mechanické pumpy a naťahovače – extendery.

So spomenutými spôsobmi zväčšenia je možné získať až 2 cm navyše, ako sľubuje napríklad tento predajca. Radi by sme vás hneď na úvod upozornili, že rôzne zavádzajúce reklamy sľubujú neraz nárast o 5 až 7 cm, čo je ale nereálne a ide len o ťahanie peňazí z dôverčivého zákazníka.

V článku vám však predstavíme prirodzené spôsoby, ako zo svojej veľkosti získať maximum a to aj bez nutnosti niečo nakupovať.

 

1. Disciplína a pravidelnosť

Je nutné chápať, že tak, ako ani svaly kulturistu nevyrastú za týždeň, ani penis sa nezmení pri občasnom cvičení. Na cvičenie si muž musí vytvoriť návyk, nezabúdať na neho a vyčleniť si na neho pár minút každý deň.

Každý deň sa sprchujeme, každý deň sme chvíľu sami niekde, kde naše cvičenie nevzbudzuje pohoršenie či prekvapenie. Nájdite si tento „súkromný kútik“ a cvičte denne. Dobrá je aj poznámka v mobile, ktorá vám cvičenie vždy pripomenie.

 

2. Cvik na penis Wally Wally Up

Na tento cvik budete potrebovať iba tričko alebo uterák. Sadnite si na stoličku (alebo na kraj vane) tak, aby bol penis až vonku za hranou a nedotýkal sa stoličky. Myslite na niečo vzrušujúce a vyčkajte do plnej erekcie.

Keď bude penis stoporený, preveste cez neho uterák. Ten je ťažký a ťahá penis k zemi. Snažte sa ho penisom zdvihnúť vyššie. Je jasné, že zo začiatku zvládnete sval stiahnuť maximálne na 1 – 2 sekundy.

Wally Wally up

Použite čokoľvek, čo sa dá na penis zavesiť

Opakujte 3 zdvihnutia 5 krát po sebe, prípadne iba dovtedy, kým budete vládať. Čím viac, tým lepšie. Cvik navyše veľmi pomáha svalovým partiám v oblasti penisu, konečníka, pričom posilňuje aj prostatu. Napomôže aj pri inkontinencii (úniku moču).

Taktiež môžete zvyšovať „závažie“ až do tej miery, kedy ju ešte zvládate zdvihnúť. Veľmi nenáročný skvelý cvik na kompletné posilnenie citlivých partií.

 

3. Cvik na penis Strečing

Pri strečingu penisu je dobré použiť krém alebo lubrikačný gél, pretože niektorí muži robia cvičenie príliš necitlivo. Vyhnete sa odreninám.

Chyťte pevne žaluď jednou rukou a druhou penis sa koreň. Natiahnite penis čo najviac, no nie tak, aby vás začal bolieť. Snažte sa nájsť maximálnu mieru.

Strečing penisu

Jedna ruka zviera žaluď, druhá koreň penisu

Začnite penisom krúžiť smerom doľava ako keby bol ručičkou na hodinách. Jedno otočenie by malo mať cca. 5 sekúnd a opakujte ho 30 krát. Dajte si malú pauzu a v prípade potreby penis nakrémujte.

Opakujte, kým budete vládať. Denne odporúčame aspoň 1 strečing. Krátke video s cvikmi na penis nájdete na YouTube.

 

4. Cvik na penis „Helikoptéra“

Áno, je to presne to, čo vás napadlo. Točenie penisom môže pôsobiť komicky, ale odstredivá sila veľmi dobre penis prekrvuje a pridáva mu na pevnosti.

Helikoptéra na zväčšenie penisu

Cvičenie možno vyzerá humorné, má však nepochybný prínos

Točte penisom aspoň 30 sekúnd do oboch smerov a série opakujte 5 krát. Jednoduché a navyše príjemné.

 

5. Cvik na penis Onania obyčajná

Každý človek si rád spraví dobre aj sám. Ak medzi nich nepatríte, okamžite začnite. Je to úplne najprirodzenejší spôsob, ako udržať všetky procesy a funkcie penisu aktívne. Je jedno, či vaša onania trvá minútu alebo naopak pol hodinu.

Čím dlhšie, tým lepšie, pretože penis je neustále aktívny. Semenníky sa vyprázdňujú, odumreté spermie neostávajú v tele. Masturbovať sa snažte aj vo vyššom veku so slabou erekciou.

Platí, že aj slabá aktivita je lepšia, než žiadna aktivita. Ak nemáte s kým sexovať, onanujte sami a čo najviac.

 

6. Potraviny pre zväčšenie penisu

Sú určité potraviny, ktoré vám napomôžu zlepšiť prekrvovanie penisu. Nečakajte, že zaručia centimetre navyše. Ide skôr o preventívne opatrenie, aby sa penis „nscvrkával“ pod vplyvom slabého prietoku krvi.

Je to rovnaké, ako so ženským tampónom. Keď nasaje tekutinu, jeho objem sa zväčší. Preto do penisu musíme privádzať čo najviac krvi, a to aj vďaka týmto potravinám.

Jahody pre zväčšenie penisu

Pre ženu romantika, pre vás sexuálny „štartér“

Začnite častejšie jesť mliečne výrobky, mastné ryby, vajcia , semená a orechy, paradajky , mrkvu a brokolicu. Ide o zdravé potraviny, takže sa budete cítiť lepšie a spravíte niečo dobré pre penis.

Horká čokoláda podporuje prekrvenie a navyše má afrodiziakálne účinky. Jahody namočené v horúcej čokoláde roztopia aj vašu partnerku.

Zapojte aj gingko biloba a zázvor. V každej forme majú pozitívne účinky. Veľmi účinné sú aj rôzne koreniny na čele s kajenským chilli. Práve to je zložka mnohých prípravkov na podporu erekcie, avšak používať ho môžete aj ako ochucovadlo každého jedla.

 

Nájsť si chvíľku a začať!

Pevne dúfame, že začnete aspoň s jedným z cvikov spolu s konzumáciou správnych potravín. Ak budete stále nespokojní a nad vecou budete len mávať rukou, problém sa nezmení.

Naopak sa bude ešte viac prehlbovať, penis ochabne a zhorší sa aj erekcia. To istotne nechce nikto, preto neotáľajte a dajte sa do práce ihneď!Powered by the Product Review Wordpress Theme