Ktorá metóda na zväčšenie penisu je pre Vás najúčinnejšia?

Poznámka redakcie: Článok je voľným prekladom anglickej verzie. 

Súčasná ponuka prípravkov na zväčšenie penisu je tak obsiahla, že bežný zákazník má veľký problém sa v nej orientovať. Zamerať sa na cenu, zloženie či odporúčania ostatných? Alebo zo seba spraviť „pokusného králika“ a postupne skúšať všetko? My sa Vás pokúsime od tejto dilemy odbremeniť a prinášame Vám 4 najlepšie metódy, ktoré Vám pomôžu predĺžiť penis. 

Užívanie tabletiek na posilnenie penisu

Tabletky na posilnenie penisu sú obľúbené a prakticky najrozšírenejšie. Je tomu tak vďaka ich pohodlnému dávkovaniu a ľahkej dostupnosti. Hlavnými pozitívami však sú preukázateľná účinnosť a u kvalitných výrobkov prírodné zloženie.

 XtraSize - otvorená krabička

Väčšina týchto prípravkov primárne funguje na princípe podporovania prekrvenia penisu. Správne prekrvenie vedie k pevnej a dlhotrvajúcej erekcii, zvyšovaniu kvality spermií, kontrole ejakulácie a zlepšenie celkovej sexuálnej výdrže. Čo sa týka konkrétnych výrobkov, ako najúčinnejšie sa preukázali byť VimaxXtraSize. Tieto dva produkty sú celosvetovo obľúbené a uznávané.

Pomôcky na predlžovanie penisu

Predlžovače či naťahovače penisu sú taktiež jednou z možností, ako zväčšiť svoj penis natrvalo. Pri ich aplikácii dochádza k fyzickému predĺženiu, ktoré sa už nevytratí. Tabletky a iné prípravky môžu zaujať pohodlným a jednoduchým spôsobom užívania, predlžovače však Váš penis priam vycvičia a na rozširovanie kapacity tkanív v penise sú ako stvorené. Ak raz pozmeníte schopnosť Vášho penisu nasať do tkanív viac krvi, táto zmena už sa nikdy nevytratí a penis zostane v dosiahnutej podobe navždy. Penis zostáva nezmenený aj v prípade, že pomôcku používať prestanete.

Phallosan

Výrobcovia uvádzajú, že používaním ich výrobkov je možné zväčšiť penis o 5 až 8 cm a to už v priebehu prvých troch mesiacov. Zaznamenali sme však ohlasy užívateľov, ktorí prvé zmeny vo veľkosti postrehli už po troch týždňoch. Ako jediná negatívna skutočnosť sa javí fakt, že niektorým zákazníkom sa môžu nástroje zdať drahé. Cena sa pohybuje v rozmedzí 99 – 329 dolárov. Ak si však spravíte prieskum, zistíte, že predlžovače sa pri dlhodobejšom používaní vyplatia viac, než tabletková kúra. Predlžovač zaplatíte iba raz, no tabletky si musíte dokupovať stále a po určitej dobe istotne presiahnete náklady, ktoré by ste investovali do pomôcky na predĺženie.

Odporúčame Phallosan – viac tu!

Náplasti na posilnenie penisu

Náplasti sú dôkazom, že vedci v oblasti vývoja nových spôsobov podpory Vášho sexuálneho života nelenia a stále vyvíjajú nové produkty. Tento spôsob aplikácie účinných látok do tela sa javí ako najjednoduchší a zároveň najúčinnejší. Popularita náplastí stúpa, pretože užívateľ nie je nútený prehĺtať tabletky (často nepríjemnej chuti či nepraktickej veľkosti). Takisto muž nemusí stále myslieť na dávkovanie. Náplasť si jednoducho nalepíte kdekoľvek na telo.

Náplasti na posilnenie Vašej mužnosti uvoľňujú účinné látky do tela pomocou transdermálneho prenosu (vsiakavanie do kože). Pokiaľ konzumujete tabletky, nie vždy je zaručené, že telo maximálne využije látky v nich obsiahnuté. Často sa stáva, že ak je koncentrácia látok v tabletách vyššia, telo prebytočné látky vylúči (močom, v pote či v stolici) a tým pádom akoby vyhadzujeme to, čo potrebujeme. Náplaste sa vo využití látok od tabliet  líšia. Uvoľňujú totiž látky pozvoľne, často až po dobu 72 hodín. Tým dochádza k pozvoľnému uvoľňovaniu zložiek, ktoré telo využije v maximálnej možnej miere. Nič teda nevyjde na zmar, čo je dobrou správou pre naše peňaženky.

Náplaste Vám teda prinesú všetky vlastnosti, o ktoré sa usilujete. Skalopevná erekcia, neutíchajúca sexuálna žiadostivosť, ohromujúca výdrž a zintenzívnenie sexuálnych vnemov. Účinná doba náplastí je až 72 hodín a ani nepocítite, že ich máte na tele. To z nich robí ideálneho pomocníka vo Vašom sexuálnom živote.

Cvičenia na predĺženie penisu

Cvičenia na predĺženie penisu (napr. Jelqing) sú označované za najprirodzenejší spôsob predĺženia penisu a muži ich silu využívajú už odpradávna. Ich najväčšou výhodou je fakt, že im stačí venovať niekoľko minút denne a výsledky na seba nenechajú dlho čakať. Záleží však na správnosti a najmä pravidelnosti ich vykonávania. Môžete si zvoliť vlastné tempo a konkrétny cvik. Na našich stránkach nájdete hneď niekoľko najúčinnejších cvikov.

Jelqing

Princíp cvikov je podobný ako pri pomôckach a nástrojoch na zväčšenie penisu, cviky si však vyžadujú väčšiu iniciatívu z Vašej strany. Cvičenie je zadarmo a to je výhoda pre Vás. Nemusíte nič platiť. Cvičením si dokážete sami nahnať krv do erektílnych tkanív, čím zväčšujete ich kapacitu a podporujete rast penisu do dĺžky a do šírky. Odborníci Vám cvičenie odporučia aj v prípade, že nie ste spokojní so zakrivením penisu.Powered by the Product Review Wordpress Theme