Male Extra

 

Prípravok Male Extra obsahuje unikátnu kombináciu účinných zložiek, ktoré vám pomôžu behom štvrť až polročnej doby užívania zväčšiť penis o 1 až 2 centimetre. Taktiež zvýši vašu sexuálnu žiadostivosť, poskytne kontrolu nad erekciou a zintenzívni vnemy pri orgazme.

VLASTNOSTI
 Cena
 Od 33€
 Predaj v SR?
 NIE!
 Garancia?
 ÁNO!
 Prírodný?
 ÁNO!
 Na predpis?
 NIE!
HODNOTENIE
 Efektívnosť
 Bezpečnosť
 Rýchlosť
 Dlhodobosť
 Kvalita

NAŠA KOMPLETNÁ RECENZIA

Účinky Male Extra

– zväčšuje penis a stabilizuje erekciu

– zvyšuje libido (chuť a záujem o sex) a predlžuje sexuálnu výkonnosť

– posilňuje vašu prirodzenú mužnosť

– prináša nový vietor do vášho sexuálneho života

– nemá vedľajšie účinky

 

Výsledky Male Extra

Graf zobrazuje priemerný nárast veľkosti penisu po 6 mesiacoch každodenného užívania produktu Male Extra™:

male_extra_ucinky

Výsledky polročného užívania Male Extra

 

Prípravok Male Extra obsahuje unikátnu kombináciu účinných zložiek, ktoré vám pomôžu behom štvrť až polročnej doby užívania zväčšiť penis o 2 centimetre. Taktiež zvýši vašu sexuálnu žiadostivosť, poskytne kontrolu nad erekciou a zintenzívni vnemy pri orgazme.

Užívaním troch tabliet denne dodáte svojmu telu všetky živiny, potrebné pre správne fungovanie celého rozmnožovacieho ústrojenstva a prekrvenie penisu vrátane žaluďa.

Funkčnou zložkou je výťažok z granátového jablka. Tento extrakt pôsobí ako prírodné afrodiziakum, čím zvyšuje chuť na sex. Živiny v ňom obsiahnuté podporujú okysličovanie krvi, jej prirodzené prečisťovanie a zabezpečujú jej správnu cirkuláciu v organizme. Všetky tieto skutočnosti sa odrážajú aj na fungovaní penisu.

Prípravok ďalej obsahuje látky s podobným účinkom, ako sú aminokyseliny, extrakty z ďalších rastlín (koreň Tongkat Ali, ženšen, húsenica čínska), ľanové semienko, omega-3 mastné kyseliny či zinok. Prísady pôsobia ozdravne a liečivo, regenerujú steny ciev a zlepšujú kvalitu krvi a jej prietoku.

 

Názor redakcie

Nie všetky látky sú od výrobcu dobre vysvetlené. Výrobca sa zároveň nedokáže preukázať výsledkami klinických štúdií. Nie je tým pádom úplne jednoznačné, či kombinácia všetkých látok spoločne zapríčiní to, čo výrobok sľubuje.

male_extra_balenie

Klasické balenie tabliet Male Extra

Výhody Male Extra

– čisto prírodné zloženie

– pri väčšom odbere bonus a darček

– obsiahle fórum s hodnoteniami zákazníkov

– k dispozícii doplňujúce články a tipy

 

Nevýhody Male Extra

– nie veľmi prívetivé webové stránky

– nijaké klinické štúdie a lekárske posudky

– vyššia cena oproti podobným prípravkom

 

Často kladené otázky z internetového fóra

Čo je hlavnou zložkou podporného prípravku Male Extra?

Je to výťažok z granátového jablka a L-arginin. Štúdie preukázali , že tieto zložky skutočne zvyšujú hladinu oxidu dusnatého, čo v konečnom dôsledku lepšie prekrvuje penis. Pre mužov, ktorí potrebujú znásobiť vlastnosti svojho penisu, je toto prekrvenie doslova nevyhnutné.

Ako dlho budem čakať na výsledky?

Prvé výsledky pri užívaní troch tabliet denne prinesie viditeľné výsledky už v priebehu prvých troch mesiacov. Tešiť sa môžete na nárast v rozmedzí až 2 centimetre.  Výrobca taktiež ponúka 60-dennú lehotu vrátenia peňazí, takže prípravok môžete skutočne „iba“ otestovať.

Aká je značka Male Extra?

Výrobcom je známa firma na trhu s doplnkami stravy (Marlia Health). Tá sa už 10 rokov venuje výskumu a vývoju zdravotníckych produktov. Na vaše otázky a objednávky je pripravený školený tím a to 24 hodín denne 7 dní v týždni.

Ako rýchlo získam svoj prípravok Male Extra?

Každá objednávka je doručená do štyroch pracovných dní od jej prijatia. Navyše získate číslo zásielky, vďaka čomu budete mať neustály prehľad o tom, kde sa nachádza. Tovar je zabalený v diskrétnom balení.

male_extra_recenzia

Trojbalenie Male Extra

Hodnotenie redakcie

Zákazníka môže zaujať skutočnosť, že výrobok obsahuje výťažok z granátového jablka. Tento prírodný extrakt je medzi ľuďmi populárny. Mnohí tvrdia, že skutočne podporí libido a pre telo je vyváženým doplnkom stravy.

Niekedy sa označuje ako „superfood“, no jeho úplné účinky zatiaľ neboli celkom presne definované a preskúmané. Podľa hodnotení samotných užívateľov sú však tieto zložky účinné. Pokiaľ nebudú uskutočnené výskumy, zákazníci zrejme kvôli vysokej cene a obave z neznámeho po výrobku nesiahnu.

ZÁVER

Celkovo by sme mohli Male Extra hodnotiť ako “priemerný produkt“ na zväčšenie penisu. Za najväčšiu nevýhodu považujeme až prehnane vysokú cenu v porovnaní s konkurenčnými produktmi. Na druhej strane ale musíme povedať, že Male Extra obsahuje veľmi kvalitné prírodné zložky, ktoré sú celkom efektívne. Za vyskúšanie určite stojí.

VLASTNOSTI
 Cena
 Od 33€
 Predaj v SR?
 NIE!
 Garancia?
 ÁNO!
 Prírodný?
 ÁNO!
 Na predpis?
 NIE!
HODNOTENIE
 Efektívnosť
 Bezpečnosť
 Rýchlosť
 Dlhodobosť
 Kvalita
click here to visit website

Napište vlastnú recenziu

Meno (povinné)
VAŠE HODNOTENIE
Efektívnosť

Bezpečnosť

Rýchlosť

Dlhodobosť

Kvalita

E-mail (povinné)
Váš komentár

*
Powered by the Product Review Wordpress Theme