Masáž pre zväčšenie penisu – tipy, triky, videonávody

Obľúbené masáže penisu sa dajú nazvať aj cvikmi na penis. Ich cieľom nie je nič iné, ako penis riadne prekrviť, zvýšiť kapacitu hubovitého tkaniva a postupom času takto nenáročne a trvale penis zväčšiť aj bez užívania doplnkov.

TIP NA ČÍTANIE: Aká je priemerná dĺžka penisu? Koľko stačí a kedy treba na veľkosti zapracovať?

Pánov poteší, že masáže si nemusia robiť sami. Aj vaša partnerka sa môže pričiniť na veľkosti vášho penisu. Masáže a cviky dokážu obohatiť sex a slúžia ako vynikajúca predohra.

V článku nájdete hneď niekoľko videí o masážach, cvičeniach, ale aj o rôznych kombináciách cvikov a pomôcok pre zväčšenie penisu a zlepšenie erekcie.

 

Ale ak by ma masírovala partnerka, do minúty som „hotový“!

Iste vás napadlo, ako dlho by ste vydržal, pokiaľ by sa masáže penisu zhostila vaša partnerka. Bola by to minúta?  Uspokojuje vás niekedy partnerka ručne? V tom prípadne sa naozaj nemáte čoho obávať.

Práve opak je pravdou. Celková výdrž sa predlžuje práve vďaka kvalitnej sexuálnej aktivite, medzi ktorú zarátavame aj ručné uspokojovanie – masírovanie.

 

zvetseni penisu

Naučte ju, ako vás má správne masírovať. Pokojne ju nechajte preštudovať tento článok s videami

 

Najdôležitejšie je prekrvovať penis pravidelne. Je jasné, že ak vám ho partnerka chytí do ruky raz za mesiac, vyvrcholenie príde veľmi rýchlo. Ak sa však dohodnete na kvalitnej ručnej masáži niekoľkokrát týždenne a ideálne raz denne, výdrž sa zvýši dlhodobo.

Pri pravidelných masážach penis získa akýsi návyk a vy dokážete predčasnú ejakuláciu zadržať. Odhadnete, keď sa k nej budete blížiť a stiahnutím svalov panvového dna ju dokážete zadržať.

Technika si síce vyžaduje cvik a taktiež spoluprácu partnerky, výsledky však stoja za to. Ak budete cvičiť sám, celú vec budete mať oveľa viac pod kontrolou.

 

Pri masáži od cudzieho vždy vypnite myseľ!

Masáž penisu a genitálií síce môžeme využívať ako príjemnú predohru, no ak ste rozhodnutí, že potrebujete zapracovať na zväčšení, vypnite myseľ a vnímajte ju ako cvičenie alebo meditáciu.

Ak úplne vyčistíte hlavu, ľahnete si a necháte iba partnerku prekrvovať penis, nemusí sa vám vôbec postaviť. To však nie je zlyhanie, ide tu o spoluprácu s jasným cieľom.

TIP NA ČÍTANIE: Aké látky je dobré kombinovať s cvičeniami na zväčšenie?

Vnímajte dotyky a to, ako na vás pôsobia. Nemyslite hneď na sex. Skúste viac porozumieť svojmu telu a ako sa správa v rôznych situáciách. Vypustenie myšlienok na sex je taktiež veľmi dobrým spôsobom, ako predĺžiť súlož a posunúť vyvrcholenie o pár minút.

 

VIDEONÁVOD č.: 1 – masáž penisu s použitím vákuovej pumpy

Keďže videá v slovenčine sa nám nepodarilo nájsť, našli sme detailné videá v angličtine. V popise pod videom nájdete konkrétne body v preklade.

Youtuber Elbow popri cvičení v sprche pravidelne používa aj vákuovú pumpu.

Elbow používa vákuovú pumpu 3 x po 5 minútach spolu s cca. 5 minútovými prestávkami na cvičenie.

VIDEO:

03:20 min. – meranie dĺžky a hrúbky penisu pred cvičením, nasadenie pumpy

04:00 min. – koniec prvej päťminútovky s pumpou, cvičenie jelquing

————- – opakovanie 2 x 5 minút s pumpou, po každej sérii opäť jelquing

05:40 min. – vyhodnotenie – meranie dĺžky a objemu penisu

TIP: Ak cvičíte pravidelne, istotne si veďte podrobnú štatistiku meraní. Pribúdajúce milimetre vás budú motivovať v ďalších cvičeniach.

 

UPOZORNENIE: Aj vákuové pumpy dokážu predstavovať riziko. Spočíva v nadmernom pôsobení odsatia vzduchu – vytvorení vákua. Ak je podtlak privysoký, komôrky v tkanive penisu môžu prasknúť a zapríčiniť vnútorné krvácanie. To sa veľmi ťažko lieči a môže mať za následok nenávratné poškodenie penisu, vrátane zníženia jeho funkčnosti.

PRE SILNÉ ŽALÚDKY: Najhoršie možné zranenia penisu na svete

 

VIDEONÁVOD č. 2 – kombinácia rôznych masážnych postupov

Youtuberka Sherissa Rodriguez na predvádza na dildách 10 rôznych druhov masážnych techník.

Sherissa veľmi podrobne rozpráva a predvádza viaceré cviky na prekrvenie, a teda postupné zväčšenie penisu. Nepoužíva pri tom žiadne pomôcky (naťahovače ani pumpy). Pri cvičeniach a masážach mimo sprchy vždy odporúčame olejček, aby nehrozili riziko podráždenia pokožky.

VIDEO:

00:45 min – Jemná zahrievacia masáž pre prekrvenie

1:00 min – „Twister“ – cvičenie pre silné prekrvenie. Po penise prechádzame silnými krúživými pohybmi od koreňa až po žaluď

01:30 min – „Kniha“ – Ruky spojíme do tvaru knihy, priložíme ku koreňu penisu a krv „vyhŕňame“ smerom k žaluďu

01:45 min – „Kľučka“ – jedna ruka pevne zviera koreň penisu, druhou masírujeme žaluď. Pred ejakuláciou prestaneme a pokúšame sa zadržať ju stlačením svalov panvového dna. Pomáha aj pri problémoch s prostatou a únikom moči

02:08 min – „Dvojitá zmrzlina“ – súbežne masírujeme semenníky aj žaluď. Obzvlášť príjemná masáž, pokiaľ asistuje partnerka. Okrem prekrvenia penisu a predlžovania výdrže podporujeme aj tvorbu spermií a kondíciu svalov panvového dna

02:35 min – „Dojenie“ – klasický cvik jelquing. Patrí medzi najefektívnejšie cviky na zväčšenie penisu

03:10 min– Trik pre zadržanie ejakulácie – jedna ruka tlačí na močovú trubicu pod koreňom penisu, druhá pevne zviera miesto pod špičkou žaluďa

03:50 min – „Snubné prstene“ – Palce a ukazováky na oboch rukách slúžia ako krúžky, ktorými masírujeme celú dĺžku penisu od hora až dole a naopak

04:20 min – „Žezlo“ – Penis prekrvujeme od koreňa po žaluď, pričom striedame raz ľavú, raz pravú ruku

04:40 min – „Semafór“ – cvičenie veľmi náročné na vydržanie, ideálne je od partnerky. Dlaňou dráždi žaluď a striedavo na neho jemne fúka. Citlivé povahy „vybuchnú“ za okamih, ale práve cielené zadržiavanie ejakulácie výborne posilňuje svaly panvového dna a trénuje výdrž

 

TIP: Všetky tieto cvičenia môžete spojiť do jednej veľkej série alebo si vyberte iba niektoré a striedajte ich po viacero opakovaniach. Najúčinnejšie je, samozrejme, denné cvičenie. Ak už necvičíte, snažte sa aspoň o každodenný sex. Nájdite si 10 minút!

VIDEOTIP PRE PARTNERKU: Naučte priateľku, ako masírovať penis po ejakulácii, keď je žaluď precitlivený a nie je príjemné sa ho dotýkať. Rozpráva sex-koučk Gaia

 

Hlavne opatrne, pravidelne a trpezlivo!

Masáže a cvičenia vždy prevádzajte s maximálnou pozornosťou, hlavne pri používaní pumpy.

Pravidelná aktivita sa vypláca. Telo dosiahne najlepšie výsledky a taktiež dlho ostanú.

Trpezlivosť je nevyhnutná, pretože proces zväčšovania je dlhodobý proces. Penis sa bude predlžovať milimeter po milimetri, ale bude potrebovať niekoľko dlhých mesiacov.

Ak sa zaujímate aj iné metódy zväčšovania, pri ktorých ušetríte čas, dočítate sa o nich v tomto článku.

velkost penisu

 

 

 Powered by the Product Review Wordpress Theme