Náplasti na zväčšenie penisu = PODVOD

Na našej stránke vám odporúčame spôsoby, ako zväčšiť penis. V dnešnom prehľade náplastí na zväčšenie penisu vás ale naopak upozorníme.

Náplasti totiž penis nezväčšujú a všetko, čo ste doposiaľ čítali, bola iba pekná reklama. Zistite, prečo náplasti nevplývajú na rozmery penisu. Pozrieme sa aj na názory z debát na internete.

Všetky sa ale nesú v rovnakom duchu: „Oklamali nás a vyhodili sme peniaze do vzduchu“.

Náplasti na penis nedokážu penis zväčšiť

REALITA: V skutočnosti neexistuje žiadna štúdia ani dôkaz o tom, že by náplasti niekomu zväčšili penis. Ak by to možné bolo, náplasti by sa okamžite stali nedostatkovým tovarom. Ponuka predajcov však nie je takmer žiadna. Podvod šitý na mieru pár stovkám dôverčivých.

Pre anglicky hovoriacich odporúčam túto stránku – nájdete na nej relevantné vedecké  štúdie prípravkov na zväčšenie penisu a lepšiu erekciu.

Výrobcov je málo, predajcovia sú nenápadní

Náplasti na penis vyrába veľmi málo firiem. Sú si totiž vedomí, že ich tovar je pochybný a muži náplastiam príliš neveria.

Vždy sa ale nájdu páni, ktorí nakupujú bezhlavo a dôverujú každej reklame, aj keď je očividne prehnaná.

VIDEO: Pekné ženské ruky rozbaľujú neúčinné modré náplasti. Účinok nebol potvrdený, pozitívne skúsenosti neexistujú!

Aké je zloženie náplastí na zväčšenie penisu?

Keďže sú predajné stránky obvykle nedôveryhodné a „amatérske“, predajcovia si ani nedajú tú námahu, aby zákazníka oboznámili so zložením.

Kontroverzné Turbo Max Blue majú na stránke iba jednu informáciu:

zloženie náplastí na zväčšenie penisu

Turbo Max Blue sa s informovaním zákazníka príliš netrápia

 

Čo by sa ale stalo, ak by v náplastiach bol nejaký alergén alebo vyslovene nebezpečná látka? Čo ak by náplasti zdravotne uškodili užívateľovi?

Zároveň ide o hrubé porušenie zákona o označovaní tovaru. Je to totiž povinnosť každého predajcu a výrobcu. Hrozí pokuta niekoľko miliónov, takže je jasné, že takýchto predajcov je ťažké dohľadať.

Podľa mňa tieto podvodnícke náplasti neobsahujú nič. Budú to len obyčajné nálepky, ktoré dúfajú v placebo efekt a v to, že sa podvedený už viac neozve.

X-Core náplasti s nejednoznačným zložením

Na ďalšej amatérskej stránke som našiel iné náplasti. X-Core klasicky ospevujú účinky, aj keď nikde nie sú potvrdené. Píše sa o státisícoch mužov, ktorí neustále lepia a ich penisy rastú. Ale títo muži sú vymyslení.

X-Core náplasti navyše píšu o 15 účinných zložkách. Keď som ale veta po vete skúmal stránku, našiel som ich iba 7:

  • L-Arginín – aminokyselina, ktorá napomáha lepšiemu prekrveniu tela.
  • Muira Puama – taktiež vplýva na prekrvenie organizmu.
  • Výťažok z býčích semenníkov – zaujímavá prísada, ktorá by mala podporuvať tvorbu testosterónu. Ak sa aj v náplasti nachádza, množstvo je zanedbateľné a na veľkosť penisu nemôže mať vplyv.
  • Maca – koreň tradične pridávaný do prípravkov pre podporu erekcie. Bohužiaľ bez známeho vplyvu na veľkosť.
  • Ustrice – lastúry obsahujú zinok, ktorý vplýva na tvorbu spermií. Každopádne množstvo je zanedbateľné.
  • Sasparilla – rastlina údajne podporuje tvorbu pohlavných hormónov.
  • Kajenské korenie – prehrieva organizmus a dokáže zlepšiť jeho výkon. Spojitosť s rozmermi penisu je neznáma.

Ďalej je použitá táto „skvelá“ informácia. Opäť je to ale hádanka pre alergikov a užívateľov s citlivou pokožkou.

zloženie náplastí X-Core

Výrobca udržiava zloženie „pod rúškom tajomstva“, avšak porušuje zákon o označovaní tovaru

 

Zároveň ide o ďalšie porušenie zákona o označovaní výrobkov. Nenechajte sa klamať a na náplasti zabudnite! Je to vnucovanie úradmi neovereného výrobku s pochybným pôvodom.

Ako reklamovať náplasti na penis?

Keďže každý, kto náplasti kúpi, s nimi bude nespokojný, otázna je aj prípadná reklamácia. Eshopy sú často dobre maskované, a pokiaľ nereagujú na sťažnosti, zvyčajne je problém reklamáciu vybaviť v prospech zákazníka.

V takomto prípade je dobré informovať obchodnú inšpekciu, ktorá predajcu prešetrí. To však iba za predpokladu, že ho vypátra. Zo skúsenosti viem, že je to často nadľudská úloha aj pre štátny orgán.

Po druhé – koľko mužov je takých, že by kvôli pár eurám burcovali úrady? Takto sa predaj „braku“ pomaličky rozmáha a je ťažké tovar z trhu odstrániť.

ĎALŠIA PODVODNÁ STRÁNKAamatérsky preložené texty cez prekladač, ktoré sľubujú nereálne výsledky.

Skúsenosti s náplasťami na zväčšenie penisu

Prikladám iba 2 názory. Ak totiž zadáte do vyhľadávania náplasti na penis skúsenosti a diskusia, zobrazí vám desiatky diskusií o tom, ako nefungujú, ako ľudia vyhodili peniaze a ako dostali dokonca vyrážky na penis.

Nenašiel som prakticky ani jedno kladné hodnotenie či skúsenosť. Jediné sú tie z predajných stránok.

Keďže ale na eshopoch nemôžete zanechať vlastný názor, pozitívne recenzie si pridávajú sami predajcovia.

 

naplasti_na_penis_skusenosti

Nekvalitné prevedenie, neúspešná reklamácia a žiadny účinok – taká je väčšina recenzií Turbo Max Blue a podobných výrobkov

 

Rovnaký názor z rovnakej diskusie. Bez reakcie pri reklamácii, navyše bol výrobok pochybnej kvality. Predpokladám, že výrobca naozaj používa leukoplast a prebaľuje ho do krásneho obalu. Efekt sa ale nekoná.

 

naplasti_na_penis_zkusenost

Úplne rovnaký názor – efekt žiadny, vyhotovenie nekvalitné

Odporučenie na záver

Ak ste náhodou nejaké náplasti objednali a čakáte na doručenie, zásielku nepreberajte. Vráti sa odosielateľovi. Objednávkou sa k ničomu nezaväzujete. Zásielku stačí odmietnuť.

Pokiaľ takýto tovar uhradíte vopred na účet, ihneď informujte predajcu, že kúpnu zmluvu rušíte a odstupujete od nej. Máte na to ako zákazník právo. Neotvorený tovar môžete do 14 dní vrátiť bez vysvetľovania. Hlavne nerozbaľovať! Stratili by ste nárok na bezdôvodné vrátenie peňazí.

TIP:Prečítajte si naše recenzie prípravkov na podporu erekcie. V pevnej erekcii vyzerá každý penis väčší!

 Powered by the Product Review Wordpress Theme