Fajčenie penisu (orálny sex) – zväčšuje?

Azda neexistuje muž, ktorý by neocenil kvalitnú „fajočku“. Ak má vaša priateľka prax, dokáže vás priviesť na vrchol blaha.

Vedeli ste, že pravidelný orálny sex má vplyv na kondíciu penisu a v malej miere ovplyvňuje aj jeho veľkosť? V článku zistíte, prečo by ho od dneška mala mať v ústach denne. Niečo nové sa dozvedia aj ženy.

oralny sex

 

Vákuová pumpa v ženských ústach

Iste vás zaujíma spojitosť medzi orálnym sexom a zväčšením penisu. Nečakajte, že žena vám z penisu „vycucia“ centimetre navyše. Tak to naozaj nefunguje.

Princíp spočíva v saní, a teda vytváraní slabého podtlaku na penis. Pokiaľ bude partnerka sať silno, do penisu bude lepšie prúdiť krv a prekrví sa intenzívnejšie. Erekcia teda bude tvrdšia. Všetko závisí na pravidelnosti a častom opakovaní.

Penis sa nezväčší viditeľne. Zväčší sa však jeho kapacita pre príjem krvi, vďaka čomu dosiahne voj maximálny rozmer.

fajčenie penisu

SKÚŠALI STE VÁKUOVÚ PUMPU? Kompletného sprievodcu pumpami nájdete tu.

Bežné vákuové pumpy však nie sú celkom bezpečné. Často sú vyhotovené nekvalitne s ostrými hranami alebo z pochybných materiálov, takže hrozí poranenie. Zároveň podtlak dokáže byť silný, čím vzniká riziko prasknutia tkanív vo vnútri penisu a krvácanie, s ktorým pomôže už iba operácia.

TIP PRE SILNÉ ŽALÚDKY: Najstrašnejšie poranenia penisu nájdete tu.

 

Ako orálny sex podporuje kondíciu penisu?

Budeme sa pakovať, ale ak sa prospešná činnosť pravidelne opakuje, prospeje vždy a dlhodobo. Fajčenie penisu a s ním spojené prekrvenie udržiava penis v kondícii a udržiava ho v pohotovostnom režime.

Starší páni v dlhoročných vzťahoch sa často sťažujú na klesajúce libido – chuť na sex. Ak sa ich však priamo spýtate, či ešte sexuálne žijú, prípadne či doma dostávajú aj orál, väčšina povie „nie“.

Vtedy sa nemožno čudovať, že libido slabne, penis mäkne, erekcia mizne a to všetko sa odráža aj na veľkosti penisu.

ZAUJÍMAVOSŤ: Seniori majú kvôli nedostatku sexu a pôsobeniu veku penis až o 2 cm menší, než za mlada. Aké majú seniori možnosti pri sexe?

 

(…dajte prečítať partnerke a nenápadne sa vzdiaľte do postele…)

Milé dámy, ak sa vám prehĺtanie partnerovho semena hnusí a nikdy by ste to nespravili, možno vás prekvapí, aké zdravotné výhody spermie majú.

Ejakulát obsahuje bohatý koktejl hormónov – testosterón, estrogén, prolaktín, opiáty, peptídy, a zároveň hormóny šťastia oxytocín, serotonín a melatonín.

Mnohé ženy používajú ejakulát ako výživnú masku na tvár pre zvláčnenie a proti vráskam. Semeno musí byť, samozrejme, zdravé a kvalitné.

 

sperma

(Obrázok je iba ilustračný)

VIDEO: Skúste nepremýšľať, odkiaľ „krém“ pochádza

Zdravotné prínosy pravidelnej konzumácie ejakulátu:

 • Dodáva bielkoviny
 • Pôsobí antidepresívne
 • Má upokojujúce účinky
 • Zlepšuje pamäť
 • Podporuje plodnosť ženy
 • Zvyšuje libido u žien
 • Tlmí bolesti (aj menštruačné)
 • Znižuje tvorbu akné
 • Polievková lyžica ejakulátu má iba 15 kalórií!

Ejakulát obsahuje:

 • Zinok
 • Vápnik
 • Magnézium
 • Draslík
 • Fosfor
 • Vitamín C
 • Vitamín B12

 VIETE, že tablety Vimax bohato vyživujú semenníky, ktoré tak produkujú zdravé a silné spermie? Zároveň sa mení aj chuť ejakulátu.

 

Partnerka ma nechce fajčiť. Prečo žena odmieta orál?

Chápeme, že orálny sex nepraktikuje každý pár. Často je to ostych, inokedy sa partnerke penis v ústach hnusí. Tieto dôvody patria medzi najčastejšie:

 • Ste spolu krátko a hanbí sa – V čerstvých vzťahoch nie je vždy dostatok dôvery a intimity. Čas a vzájomné spoznávanie by mali všetko vyriešiť. Hlavne sa otvorene porozprávajte.
 • Chce, ale nevie ako – Opäť je namieste úprimný rozhovor. Ak si žena neverí, a navyše jej je trápne viesť o sexe debatu, sama sa neodhodlá. Oslovte ju prvý.
 • Penis jej nevonia alebo nechutí – Tento odpor vyriešite dôkladnou intímnou hygienou. Ako na to sa dočítate nižšie.
 • Nechce prehĺtať – Partnerka sa môže báť ejakulácie priamo do úst. Nebuďte zákerný a ak si to nepraje, majte vždy po ruke vreckovky. Hlavne ju nezabudnite včas upozorniť.
 • Má zábrany z minulosti – Možno existujú nepríjemné spomienky na orál s expriateľom. Buďte trpezlivý a dokážte, že s vami bude všetko v poriadku.
 • Má morálne zábrany – Vec sa týka hlboko veriacich žien alebo žien s veľmi prísnymi morálnymi hodnotami. V tomto prípade bude namieste nájsť si náhradu. Nie každá sa nechá presvedčiť.
 • Má malé ústa – Zriedkavý, ale nie vylúčený dôvod. Priveľký penis a malé ústočká spolu nemusia „ladiť“. V takom prípade treba zapracovať na inej alternatíve uspokojovania.
 • Je asexuálka – Asexualita je nezáujem o sex. Pre pochopenie tejto odchýlky si prečítajte tento článok. Riešiť sa však prakticky nedá.
 • Myslí, že orálny sex je nezdravý – S týmto názorom vás zaskočí zvyčajne mladé dievča, ktorému hlúposti niekto nahovoril. Môže si myslieť, že nezdravá je aj masturbácia a sex celkovo. Je na vás, či budete mať trpezlivosť s vysvetľovaním.
 • Ste chlpatý! Máloktorá žena vás vyfajčí, pokiaľ máte hustý porast. Chlpy medzi zubami a šteklenie na brade nie sú pre ženu príjemné, takže musí zaúradovať žiletka.

TIP PRE FAJNŠMEKROV: Masáž prostaty. Odvážite sa na ňu?  

 

Čo robiť, aby jej spermie chutili?

Chuť a vôňa ejakulátu presne odzrkadľuje naše stravovanie a neduhy. Vzdajte sa preto fajčenia, jedzte menej mäsa (najmä červeného) a nepite priveľa alkoholu.

Zamerajte sa na zdravú životosprávu, čerstvú zeleninu a ovocie, diétne mäso a dostatok športu. Pite džúsy a čistú vodu. Povráva sa, že na chuť veľmi dobre prospieva ananás alebo maca či kotvičník zemný.

Je jasné, že spermat nikdy nebude lahôdka na pitie, ale zmenou životosprávy môžeme odbúrať vyslovene nechutnú chuť a žene tak nespôsobovať traumy.

TIP PRE ODHODLANÝCH: Ako zmenou životosprávy zlepšiť sexuálny život?

potraviny pre zdravie penisu

Naučte sa zdravo jesť a užite si pri sexe „plnú penziu“

 

Prečo penis páchne?

Cítite, že váš penis páchne hneď pár minút po sprchovaní? Môžu za to baktérie, ktoré sa množia pod predkožkou, avšak pozor. Nejde o škodlivé baktérie (pokiaľ dodržiavate hygienu). Naopak ide o ochranný bakteriálny povlak, ktorý chráni citlivý žaluď pred škodlivými baktériami.

Zápach vzniká ako dôsledok činnosti týchto baktérií. Menej zapáchajúci penis majú páni s obriezkou, avšak práve vtedy je ochranný povlak žaluďa oslabený.

Ak sa teda neviete baviť slabého zápachu ani po vydrhnutí mydlom, skúste ho pri orále prekryť napríklad medom či šľahačkou, ak sa to slečne nebude zdať zvláštne. Skúsiť môžete aj orál s kondómom, ktorý je však menej vzrušujúci. Na druhej strane odpadá strach z ejakulácie do úst.

 

Hygiena penisu

Nielen žaluď, ale celý penis a záhyby medzi semenníkmi a stehnami musíte pravidelne umývať. Postačovať bude sprchovanie aspoň 1 x denne. Umytie penisu by malo byť samozrejmé pred súložou alebo orálom.

 

„Sex bez orálu je ako Vianoce bez darčekov“

Ak aj vy patríte medzi nešťastníkov, ktorých žena doma neobšťastní, snažte sa s ňou rozprávať. Nezabúdajte ani na ňu, a pokiaľ má rada lízanie, neodopierajte jej ho.

NAUČTE SA, ako najlepšie uspokojiť ženu.

Ako sexuálny pár sa snažte vyjsť jeden druhému v ústrety, no nikdy nerobte niečo, čo by vám nebolo príjemné. Iba tak vám to bude v posteli klapať trvale.

 

 Powered by the Product Review Wordpress Theme