Phallosan

 

Phallosan je celosvetovo známy výrobok a patrí medzi špičku medzi prostriedkami na trvalé zväčšenie penisu, ktorý rozšíri, a zároveň predĺži. Nástroj funguje na princípe vytvárania vákua, ktoré vháňa to hubovitého tkaniva v penise krv. To prinesie dlhotrvajúcu erekciu bez nutnosti konzumácie rôznych prípravkov.

VLASTNOSTI
 Cena
 Od 215€
 Predaj v SR?
 ÁNO!
 Garancia?
 ÁNO!
 Prírodný?
 NIE!
 Na predpis?
 NIE!
HODNOTENIE
 Efektívnosť
 Bezpečnosť
 Rýchlosť
 Dlhodobosť
 Kvalita

NAŠA KOMPLETNÁ RECENZIA

Phallosan je celosvetovo známy výrobok a patrí medzi špičku medzi prostriedkami na trvalé zväčšenie penisu, ktorý rozšíri, a zároveň predĺži.

Nástroj funguje na princípe vytvárania vákua, ktoré vháňa to hubovitého tkaniva v penise krv. To prinesie dlhotrvajúcu erekciu bez nutnosti konzumácie rôznych prípravkov.

Ako funguje Phallosan?

Funkčnosť prístroja je overená mnohými štúdiami, no princíp rozťahovania tkaniva a svaloviny je všeobecne známy už storočia. Istotne už ste sa stretli s obrázkami domorodých obyvateľov, ktorí si predlžovali krky pomocou kovových krúžkov alebo šamanov, ktorí si na prirodzenie vešali niekoľko kilogramov vážiace kamene.

Tieto metódy predlžovania a rozťahovania svalov a tkanív sú síce s istotou účinné, no v dnešnom modernom svete si ich vieme predstaviť len veľmi ťažko. Navyše sú nebezpečné a pri nesprávnom použití by sme mohli dôjsť k úrazu.

S PENISOM OPATRNE! Tu sú najkurióznejšie zranenia penisu na svete 

Phallosan využíva prirodzenú pružnosť a tvarovateľnosť telesných tkanív, ale úplne iným, pohodlným, a najmä bezpečným spôsobom. Tento spôsob prináša skutočne potešiteľné výsledky. Navyše sa Phallosan od podobných výrobkov líši tým, že úspešne absolvoval mnohé klinické testy.

 

phallosan

Phallosan je určený výhradne na domáce používanie. Na verejnosti by šiel utajiť veľmi ťažko

Výsledky Phallosan-u

Produkt sľubuje najmä zväčšenie dĺžky a šírky penisu. Oproti tradičným prípravkom v tabletkách pôsobí aj na veľkosť žaluďa a to z dôvodu pôsobenia podtlaku na celú dĺžku penisu.

Práve podtlak je príčinou výrazného prekrvovania penisu, ktoré má za následok dlhú a pevnú erekciu. Zároveň sa zvyšuje citlivosť orgánu a to najmä žaluďa.

Phalossan však dokáže pomôcť aj pri nepríjemnejšom probléme, ktorým je tzv.: deviácia penisu. Tento výraz označuje prirodzené zakrivenie penisu, ktoré je u každého muža iné. Väčšine mužov nespôsobuje komplikácie, no podaktorí z nás sú „zakrivení“ o niečo viac.

VIDEONÁVOD na použitie Phallosan

 

Bezpečnosť Phallosan-u

Niekedy je toto zakrivenie tak výrazné, že môže komplikovať alebo úplne znemožňovať pohlavný styk. Zúfalí muži tento problém riešia chirurgicky, no táto možnosť v sebe nesie mnohé riziká. Terapia s Phallosan-om môže napomôcť zmierniť deformácie a upraviť tvar bezpečne a najmä bezbolestne.

Ako vieme, penis je veľmi citlivý a náchylný orgán, preto je nutné k nemu pristupovať opatrne a so zvýšenou pozornosťou. Presne takto Phalossan pôsobí a funguje. Pracuje na veľmi miernom a pozvoľne sa zvyšujúcom tlaku.

To, že ho máte na sebe, ani nepocítite. Jeho aplikácia je jednoduchá a pohodlná. Balenie obsahuje aj špeciálny ochranný klobúčik, ktorý funguje ako poistka pred zvýšenou intenzitou tlaku.

EXISTUJÚ AJ INÉ METÓDY ZVäČŠENIA? Áno, napríklad kombinácia cvikov a doplnkov pre zväčšenie penisu

Ako sa Phallosan používa?

Za nevýhodu sa dá označiť fakt, že na prvé výsledky je nutná dlhšia doba používania. Výrobca odporúča mať pomôcku nasadenú 6 až 8 hodín denne a to po dobu aspoň pol roka. Kto však má trpezlivosť, skutočne sa dočká viditeľných výsledkov.

Názory na produkt sú veľmi dobré a aj my sme boli po polročnom testovaní nadmieru spokojní. Veľkou výhodou je, že Phallosan môžete mať nasadený aj počas noci. Všetko podstatné sa teda odohráva počas spánku.

SÚBOJ ZNÁMYCH ZNAČIEK! Phallosan vs. SizeGenetics- kto je víťaz?

 

Už po prvom mesiaci si všimnete zosilnenie erekcie a zvýšenie citlivosti penisu. Pri pravidelnom nosení je možné predĺžiť penis pri erekcii až o 2 cm! Hrúbka tiež nie je zanedbateľná. Tá sa môže zvýšiť až o 20 %.

 

Chcem produkt!
 

Príslušenstvo Phallosan-u

Phallosan nepatrí medzi najlacnejšie prostriedky na zväčšenie penisu, no za približne 230,- € dostanete nasledovné príslušenstvo: 

– popruh na uchytenie Phyllosan-u okolo pása s ochranným penovým prstencom na penis

– tri kusy prísavných zvonov rôznych veľkostí

– zaťahovaciu vidlicu s mechanizmom nastavujúcim silu

– odsávaciu pumpu s trojcestným ventilom

– ochranný klobúk na žaluď

– DVD a návod na používanie

– vyhodnocovaciu šablónu

phallosan_recenzia

Súčasťou balenia je aj rozsiahle príslušenstvo

 

Výhody Phallosanu

+ viditeľné a trvalé zväčšenie penisu

+ predĺženie a zvýšenie objemu

+ zväčšenie sa týka aj žaluďa a jeho citlivosti

+ dlhá a intenzívna erekcia

+ bezpečné a komfortné používanie

+ nenápadnosť pod nohavicami

 

Nevýhody Phallosan-u

– mínusom je pomerne vysoká cena

 

Naše hodnotenie

Phallosan skutočne patrí medzi špičku rebríčku prostriedkov na zväčšenie penisu. Ak sa usilujete o dlhodobé zväčšenie prirodzenia a chcete sa vyhnúť užívaniu tabliet, či iných prípravkov, Phallosan je pre vás tou pravou voľbou.

V tomto prípade sa vytúžený efekt dostavuje po dlhšej dobe používania, ale je taký výrazný, že sa skutočne oplatí byť trpezlivý.

TIP: Aj bylinky vedia účinne zväčšovať penis. Ktoré to sú?

Pre zákazníka môže byť negatívom vyššia cena, no tá je v porovnaní s niekoľkomesačnou tabletkovou kúrou niekoľkonásobne nižšia. Navyše sa k nemu môžete kedykoľvek vrátiť bez nutnosti niečo dokupovať.

 

 

ZÁVER

Phallosan patrí medzi špičku na trhu vákuových púmp a môžeme ho určite odporučiť každému, kto sa snaží o trvalé zväčšenie penisu. Aj keď výsledky sa neprejavia ihneď, sú dlhodobé a pomôžu Vám dostať sa na veľkosť po ktorej túžite. Najväčšou nevýhodou tohto produktu je dosť vysoká cena, ale v porovnaní s výsledkami tejto pumpy sa skutočne oplatí priplatiť.

VLASTNOSTI
 Cena
 Od 215€
 Predaj v SR?
 ÁNO!
 Garancia?
 ÁNO!
 Prírodný?
 NIE!
 Na predpis?
 NIE!
HODNOTENIE
 Efektívnosť
 Bezpečnosť
 Rýchlosť
 Dlhodobosť
 Kvalita
click here to visit website

Napište vlastnú recenziu

Meno (povinné)
VAŠE HODNOTENIE
Efektívnosť

Bezpečnosť

Rýchlosť

Dlhodobosť

Kvalita

E-mail (povinné)
Váš komentár

*


RECENZIE ČITATEĽOV

 1. Recenzia od Fero Janusko
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  S phallosanom som velmi spokojny, pohodlny, pod nohaviciami ho nevidno, vysledky pomaly prichadzaju, akurat co musim vytknut je nepouzitelny navod, kvalitny navod ktory mi pomohol k vysledkom som nasiel tu http://www.phallosan.forumsk.com
  ale inak spokojnost…
 2. Recenzia od Tomi
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  je to dobrá vec. používam necelé dva mesiace a spokojnosť
 3. Recenzia od miro100
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Predám phallosan forte kúpený ešte v roku 2015 ale je ešte v záruke. Je používaný v dobrom stave plne funkčný a dezinfikovaný. Predávam z dôvodu že som úspešne dokončil procedúru. Odporúčam mužom ktorý chcú mať väčší penis. Fotky pošlem na emailom. 210 eur mirkomag100@centrum.sk
 4. Recenzia od herculles
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  pomohol mi. podla mojich predstav. co dostanem za ohodnotenie??
 5. Recenzia od Jaro
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  spokojnost
 6. Recenzia od Pavol
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Pripojím sa zo svojimi skúsenosťami,skúšal som všetko možné tabletky,náplaste,krémi a podobne zázračne veci co ponuka internet všetko je len reklama a odrb,co sa týka phallosan v decembri bude rok co ho nosím podctivo 6 až 10 hodín denne,6dni v týždni.Vysledky nárast 2cm,viem je to malo a nechápem prečo,penis zahrievam a je natiahnutý pomerne dosť nosí sa to pohodlne a nič neťaci,neviem ako môže niekto dosiahnuť za kratšiu dobu viac alebo vidieť výsledky uz po prvom mesiaci alebo aj po 5 mesačnej kúre s nárastom plus 4cm ako som niekde čítal na fóre,ktovie ako si ho merali pred a po lebo aj erekcia nie je vždy rovnaká.Phallosan je dobrá pomôcka ale chce to čas ,trpezlivosť a mne to uz prestáva baviť .Pali
  Odpovedá Lukáš
  Dobrý deň, predsalen aj 2cm sú nárast. Nemožno čakať "zázraky", každý penis má svoje limity. U niekoho o centimeter viac, inde menej.
 7. Recenzia od Zolo
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Phal ostane nosím denne 10 až 12 hod. denne. Nárast za 3 mesiace 2 cm. V kľude sa zväčšil tiež o 2 cm. Maximálna spokojnosť. Jednoznačne doporučujem. Mam v plane naťahovať 9 mesiacov.viditelny nárast si všimli aj v kamaráti v saune. Teraz mam 20 pri erekcii
 8. Recenzia od Zolo
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Nárast za 3 mesiace 2 cm


Powered by the Product Review Wordpress Theme