Zväčšenie a posilnenie penisu – aké máme možnosti?

Malé rozmery penisu, problémy s dosiahnutím a udržaním erekcie, slabá alebo žiadna ejakulácia. Toto všetko sú problémy, s ktorými si láme hlavu množstvo mužov. Mladí, starí, osamelí aj zadaní. Intímne problémy dokážu narušiť a v prípade náruživejších partneriek dokonca zničiť inak dobre fungujúce vzťahy.

Okrem postupne sa zväčšujúcej frustrácie a depresie z problému sa úmerne znižuje aj sebavedomie a dôvera k sebe samému. Priateľka je nespokojná a milenka sa už neozýva. Sú to náznaky, ktoré pomaly podkopávajú ego mužov.

Vravíte si, že medzi týchto mužov nepatríte? V tom prípade máte šťastie, pretože dnešná doba vysnívanej plodnosti príliš nepraje. Zlá životospráva, stres, nedostatok pohybu. Každý negatívny vplyv sa odrazí na tele, no taktiež na psychike.

Zvacšenie penisu

Sú prípravky a pomôcky na zväčšenie penisu skutočne účinné, alebo sa jedná o šikovný reklamný ťah? 

Lekárske a potravinárske spoločnosti na základe svojich výskumov zisťujú, aký je záujem o ich výrobky. Platí, že kde je dopyt, tam je ponuka, a preto v súčasnosti nie je problém zadovážiť si funkčný prostriedok pre posilnenie penisu šitý priamo na mieru.

Nevýhodou môže byť, že trh je prípravkami a pomôckami priam „zavalený“. Laik alebo nováčik môže mať v tak pestrej ponuke problém vybrať si najvhodnejšiu možnosť.

Pokiaľ z ponuky spôsobov pre dosiahnutie zväčšenia vyradíme chirurgický zákrok a rôzne špeciálne cvičenia, ako najrozšírenejší spôsob zostanú doplnky stravy a iné preparáty. Výrobcovia svoje produkty vychvaľujú a vo väčšine ich označujú za čisto prírodné, rýchlo pôsobiace a najmä trvalé. Tieto vlastnosti sa však nie vždy podarí splniť a presvedčivo preukázať. Svoju pozornosť by ste teda mali uprieť na overené a na trhu najčastejšie vyhľadávané značky.

Dobre vytvorená reklama a mediálna kampaň má skutočne silný účinok na zákazníkov. Mnohé značky jej však prikladajú väčší dôraz, než na samotný produkt a jeho kvalitu.

Samozrejme, že tieto tvrdenia sa nevzťahujú na všetkých výrobcov. Ak sa však stretnete so sľubmi, ktoré znejú až príliš nereálne, neverte im. Medzi také patrí napríklad „zaručené zväčšenie o 5 cm“, „neuveriteľný nárast o polovicu“ a tak ďalej. Sú to iba vety, ktoré Vás majú nalákať na kúpu často úplne neúčinných tabliet bez obsahu akýchkoľvek účinných látok.

Mám teda očakávať aspoň nejakú zmenu k lepšiemu?

Nechceme a ani nemôžeme tvrdiť, že tieto prípravky nemajú nijaký účinok. Každopádne Vám neostane nič iné, než sa uspokojiť s menším nárastom penisu. Ak si predstavíte, že by mal každý muž možnosť po absolvovaní niekoľkomesačnej kúry získať nárast o 7 cm, zistíte, že to nie je reálna myšlienka. V takom prípade by už dávno všetky svetové štatistiky hlásali úplne iné výsledky. Prípravok, ktorý by tak enormný nárast zabezpečil, by sa stal okamžitým hitom a najpredávanejším doplnkom stravy všetkých čias. Pravda je však je, že takýto výrobok na svete jednoducho neexistuje.

Navyše nezávislé výskumy po rozboroch týchto prípravkoch preukázali, že niektoré z tabliet na zväčšenie penisu obsahujú rôznorodú paletu nevhodných, neraz dokonca nebezpečných prísad. Prvotným problémom bolo už prítomné množstvo účinnej látky, ktoré nedosahovalo výrobcom uvádzané hodnoty. V „čisto prírodnom“ zložení sa neraz našli látky, ako baktérie E-Coli, zvyšky pesticídov alebo ťažké kovy. Jednoducho nič, čo by bol človek ochotný vedome užiť. Títo výrobcovia tak hazardujú so zdravím zákazníkov. Pri nákupe doplnkov buďte ostražití a namiesto slepej dôvery v marketing výrobcu pohľadajte aj nezávislé informácie. Rôznych blogov, videí a diskusií je na internete dostatok.

Ako postupovať bez rizika a strachu o vlastné zdravie?

Ako sme sa už zmienili, aj napriek všetkým týmto „pirátskym“ výrobkom je stále možné nájsť na trhu kvalitné a overené produkty. Nesmiete však očakávať, že Vám postačí vziať si jednu tabletu denne a po čase Vám odmenou za trpezlivosť bude pár centimetrov navyše. Pokiaľ budete užívať skutočne účinné prípravky, ktoré je vhodné doplniť o niektoré z cvičení na zväčšenie, podarí sa Vám predĺžiť penis rádovo o niekoľko milimetrov. Ak sa Vám to zdá málo, nezúfajte. Snahou a trpezlivosťou sa zvýši aj Vaša celková pevnosť a najmä výdrž. Tieto vlastnosti sú mnohokrát podstatnejšie a dôležitejšie, než samotná veľkosť.

Čo viac môžem spraviť pre zväčšenie môjho penisu?

Medzi ďalšie vhodné metódy, ktoré Vám pomôžu pri dosahovaní väčších rozmerov, patria vákuové pumpy. Pumpy pôsobia prakticky okamžitým účinkom, keďže pôsobením tlaku vákua do penisu vháňajú krv. Časté a pravidelné prekrvovanie pomocou pumpy zároveň zväčšuje objem toporivých teliesok v tkanive penisu, a tak sa penis postupne zväčšuje na dĺžke i na objeme. Znovu však upozorňujeme, že nárast nie je rapídny. Zaiste však pocítite spevnenie a celkové posilnenie penisu. Aj takáto drobná zmena môže byť neraz obrovským posunom v sexuálnom živote.

Vákuová pumpa

Na princípe rozťahovania a napínania tkanív penise slúžia aj tzv. penis extendery (naťahovače penisu). Ako nevýhoda sa javí skutočnosť, že extender musíte mať na tele pripevnený dlhšiu dobu. To Vám môže prekážať napríklad pri spaní. Ak pri spánku zvyknete často meniť polohy, môže dôjsť k drobným poraneniam. Ak si zvolíte používanie počas dňa, nemusíte sa cítiť práve pohodlne. Pomôcka často presvitá cez nohavice a taktiež sa zrejme dlhšie zdržíte na toaletách.

Najjednoduchšou, najprirodzenejšou a najlacnejšou formou zväčšenia a posilnenia penisu sú rôzne cvičenia. Medzi najznámejšie a najrozšírenejšie patrí JelqingKegelove cviky. Na pamäti je však nutné mať jednu vec. Aj keby sa Vám podarilo zväčšiť Váš penis dvojnásobne, nikdy si nemôžete byť istý zaručeným zlepšením či totálnym obratom Vášho sexuálneho života. Na jeho kvalite sa odrážajú aj ďalšie vplyvy, ktoré nemajú so samotnou veľkosťou nič spoločné.

Pre väčšinu žien je okrem styku veľmi dôležitá správna predohra pri správnej atmosfére. Pokiaľ si dáte záležať na vytvorení vhodných podmienok, môžete ženu uspokojiť viac, než keby bol Váš penis o niekoľko centimetrov dlhší. Nezávislé prieskumy dokazujú, že väčšina žien je spokojná s rozmermi partnerovho penisu. Dĺžka teda trápi skôr mužov a je tomu tak z dôvodu, že sa potrebujú stále predháňať a súťažiť spolu.

Existuje však aj extrém v podobe tzv.: „mikropenisu“. Ide o penis, ktorý je oproti bežnému priemeru dva až dva a pol krát menší. V tomto prípade je Váš sexuálny život ohrozený a taktiež zrejme nebudete schopný ženu „obšťastniť“ vo všetkých smeroch. Zlepšenie môžete dosiahnuť, ak pri milovaní použijete sdekvátnu polohu (na koníčka či zozadu). Tieto polohy sú všeobecne odporúčané pri penise menšieho vzrastu.

Rozsah účinkov prípravkov na zväčšenie penisu

Prípravky na zväčšovanie penisu nepôsobia výhradne iba na jeho zväčšenie. Ak siahnete po overenej a kvalitnej značke, dostane sa Vám viacero výhod a pozitívnych vlastností. Okrem samotného zväčšenia penisu tieto prostriedky pozitívne a preukázateľne ovplyvňujú aj okolité súčasti rozmnožovacieho ústrojenstva. Či už ide o posilnenie erekcie, zvýšenie sexuálnej žiadostivosti a výdrže alebo zväčšenie koncentrácie mužských hormónov v krvi, so správnym prípravkom a vhodným doplnkovým cvičením je možné dosiahnuť výrazné zlepšenie

Pri užívaní akýchkoľvek doplnkov je však nevyhnutné poriadne si preštudovať ich zloženie. Prípadnú kombináciu doplnkov stravy s liekmi odporúčame konzultovať s Vašim lekárom. Vždy sa snažte nájsť si o prípravku čo najviac informácií. Na internete nájdete množstvo recenzií a diskusných skupín, venujúcich sa hodnoteniam prípravkov priamo spotrebiteľmi.

Lekármi dobre hodnotené a zákazníkmi najobľúbenejšie sú overené značky Vimax, XtraSize alebo Andropharmia Penis. Tieto produkty sú na trhu viac než 10 rokov a doposiaľ neboli preukázané nijaké negatívne vedľajšie účinky. Každopádne ešte raz opakujeme, že je vhodné si o prípravkoch nájsť čo najviac informácií a nepúšťať sa do ich užívania „naslepo“.

Vimax - krabička

Slovo na záver

Dúfam, že po prečítaní článku máte vo veci prípravkov pre zväčšenie penisu jasno. Možno ste si uvedomili, že takéto prípravky nepotrebujete a zistili ste, že Váš penis možno nie je najväčší, ale správnou technikou a trpezlivosťou dokážete divy. Ak však patríte medzi tých, ktorým sa tieto prípravky javia ako ideálna pomoc na vyriešenie problému, popátrajte na internete alebo siahnite po výrobkoch, ktoré sme v článku odporúčali. Nezabudnite, že správnou cestou je kombinácia prípravku s vhodným cvikom alebo pomôckou.Powered by the Product Review Wordpress Theme