Predĺženie penisu – klamali vás celý čas?

Iste ste už podobné články čítali a všade vám odporúčali zaručené a overené prípravky na predĺženie penisu.

My vám ale v článku naopak nebudeme nič vnucovať, takže neminiete ani korunu. Penis budeme predlžovať zadarmo, bezbolestne a s maximálnym účinkom. Alebo nie? Dá sa to?

Na začiatok ale malé upozornenie: Maximálna veľkosť penisu je vždy pevne daná! Nie je možné roztiahnuť ani inak predĺžiť tkanivo v penise! Ste v šoku? Čítajte ďalej.

genetická´veľkosť penisu

Veľkosť penisu a genetika

Je to pravda. Vaša maximálna veľkosť penisu (šírka aj hrúbka) je pevne daná už od narodenia. Počas života penis rastie, ale iba do takej veľkosti, akú má zakódovanú v génoch.

Genetický inžinier by vedel odhadnúť presnú veľkosť penisu v dospelosti už pri narodení. Musel by ale odobrať vzorku a zložito ju skúmať. To nie je vzhľadom na náročnosť a zdĺhavosť výskumu možné, ale nie je to vylúčené.

Výsledkom by bola predpokladaná maximálna dĺžka penisu v dospelosti. Ani toto číslo však nemôže byť presné v porovnaní s budúcou realitou. Veľkosť penisu totiž presne odzrkadľuje to, ako sa k svojmu telu správame počas celého života.

VEDELI STE, že u starých mužov môže byť penis až o 2 cm menší, než by bol, ak by títo muži žili zdravo? Ani vy nedosahujete svoj maximálny rozmer. Podľa výpočtov by bol penis väčší, ale matematika nie je vždy realita.

Ak vám tieto vety nedávajú zmysel, skúsim jednoduchší príklad.

 

Príbeh o nešťastnom Jankovi (inšpirované životmi bežných mužov)

Narodí sa malý Honzík, ktorý má ideálnu veľkosť a j váhu. Lekár Honzíkovi odoberie vzorku a dá ju na genetický rozbor.

Genetik povie: „Honzík má skvelý genofond. Ak bude v živote dobre jesť a športovať, vyrastie z neho poriadny alfasamec.“

ideálna veľkosť penisu

Podľa genetiky by Janko mohol v dospelosti vyzerať takto. Musel by ale dodržiavať optimálnu životosprávu, hýbať sa, zdravo jesť a neholdovať závislostiam

 

Gény teda predurčujú Janka na silného a zdravého muža. Ak by sa o seba staral, žil by dlhým a zdravým životom. Jankovi rodičia ale chlapca od malička kŕmia čokoládami, sušienkami, von ho skoro nepúšťajú a Janko trávi celé dni pri televízii a počítači.

Čo sa stane? Janko začne priberať. Po čase má nadváhu. Nadbytočné kilogramy mu znižujú kondíciu. Jeho kostra sa defrormuje a oslabuje sa jeho kondícia.

Slabo okysličená krv ťažšie cirkuluje telom, oslabuje sa aj Jankova erekcia. Má nábeh na cukrovku a berie lieky. Erekcia opäť slabne.

Maturant Jano má problém s morbídnou nadváhou a je z neho chorľavý, obézny a nešťastný mladík. Začína piť alkohol, fajčiť a oberať sa tak o posledné sily, vrátane erekcie.

obezita a erekcia

Takto vyzerá náš Janko dnes. Nevyužil svoje genetické predpoklady a začal žiť nezdravo. Trpí jeho telo, psychika, erekcia aj veľkosť penisu

VIETE, ŽE penis opticky ešte viac zmenší prevísajúci pupok? Ak máte tuk okolo pása a väčšie brucho, penis sa javí menší.

 

Čo sme zistili?

Zistili sme, že Janko mal prvotriedne genetické predpoklady na to, aby sa stal zdravým a príťažlivým mužom s pevnou erekciou a veľkým penisom.

Bol to však on sám (spolu s jeho okolím), kto svoju životosprávu nasmeroval nesprávnym smerom! Ak by sa rozhodol inak jesť, športovať a neholdovať zlozvykom, jeho cievy by neboli upchaté a jeho telo by sa prekrvovalo optimálne. Vrátane penisu.

BUDE VÁS ZAUJÍMAŤ: Aká je pravda o doplnkoch na zväčšenie penisu?

 

Príčinou mäkkého a malého penisu je zlé prekrvenie

Ak ste dospelý muž, možno je váš penis mäkký pri erekcii. To je jednoznačným dôkazom, že sa zle prekrvuje.

Pomocou cvičení a masáží dokážete do penisu „ručne“ napumpovať krv. Keďže na penis pôsobíte tlakom a stláčaním, krv sa vlieva aj do inak nedostupných – upchatých komôrok v tkanive.

Doplnky pre lepšiu erekciu a väčší penis ovplyvňujú funkciu srdca a rozširujú cievy. Aj tak sa dá do penisu priviesť viac krvi, čím sa vyplní. Je tvrdší, a zároveň väčší, aj keď to neznamená, že by sa zväčšilo samotné tkanivo.

 

Dosiahli sme iba maximálnu – optimálnu veľkosť penisu. Zdôrazňujem, že každý muž má iný penis, inú životosprávu alebo genetické predpoklady.

Žiaden predajca doplnku vám preto nedokáže zaručiť stopercentné zväčšenie o 2 cm, o 5 cm ani o 8 cm. V skutočnosti sú to v priemere maximálne 2 cm. Už aj toto číslo je poriadne prehnané. Viditeľný výsledok sa ale môže dostaviť.

 

Zväčšenie penisu – optimálna veľkosť penisu

Pre niekoho možno ďalšia nová informácia. Pomocou doplnkov stravy, ale aj cvikmi či masážami dokážeme penisu dopomôcť k jeho optimálnej veľkosti.

S týmto slovom sa stretnete aj vo väčšine reklám „spôsobí optimálne…“, „optimalizuje vaše…“, „..účinky sú optimálne…“ atď.

Telo je naozaj celá veda a žiaden odborník ani lekár ani výrobca doplnkov nedokáže nikdy predpovedať presný stav po liečbe alebo kúre. Dokáže iba odporučiť, čo by ste mali optimálne robiť.

 

Ako zväčšiť penis? Alebo nijak? 

Bohužiaľ, penis zväčšiť nedokážete. Dokážete iba dosiahnuť maximálnu kapacitu, ktorú máte kvôli niečomu zhoršenú.

Optimálnu veľkosť penisu dosiahnete:

Penis sa dá zväčšiť približne o 1,5 – 2 cm opticky a to pomocou zákroku chirurga. Hrozia však komplikácie.

TOTO VÁS BUDE ZAUJÍMAŤ: Ako prebieha chirurgické zväčšenie penisu a prečo to nie je vždy veľmi dobrá možnosť?

 

Neočakávajte to, čo sa nedá nijak dosiahnuť!

Áno, je pravda, že reklamy a často aj naoko vedecké články klamú, zavádzajú a zámerne šíria hlúposti. Presne preto vznikol tento článok. Ľudia si myslia, že penis bude rásť ako huba po daždi, no uvedomte si:

Keby aj tá huba mala póry plné nečistôt, usadenín a cholesterolu, veľa dažďa by do seba nenasala! Presne tak, ako upchatý penis nedokáže nasať krv.

Hľadáte doplnok pre optimálne prekrvenie penisu? Čítajte naše recenzie. 

 Powered by the Product Review Wordpress Theme