Priligy – recenzia po 3 drahých dávkach

Priligy je liek na predčasnú ejakuláciu. Vplyv na pevnejšiu erekciu síce nemá, ale predčasná ejakulácia obvykle mužov so slabou erekciou trápi tiež.

Recenzie som sa ujal ako najmladší z redaktorov. Priznávam, že bežne vydržím súložiť bez prerušenia maximálne 5 – 7 minút. Priligy sľubuje predĺžiť súlož o 1 – 2 minúty.

Nie je to veľa, ale kto je sklamaný z príliš rýchleho vyvrcholenia, bude vďačný aj za tých pár minút navyše. Ako na mňa Priligy pôsobilo?

 

Odporúčané užívanie 1 tableta 1 až 3 hodiny pred sexom
Zlepšenie erekcie Nie
Dlhšia výdrž Áno
Posilnenie libida Nie
Predčasná ejakulácia Oddialená o cca. 3 minuty
Opakovaná súlož Áno
Väčší penis Nie
Vhodné pre Zdravých dospelých mužov
Nevhodné pre Diagnózu kardiovaskulárnych chorôb
Lékársky predpis Áno – nekupovať načierno!
Diskrétne doručenie Áno

 

priligy_recenzia

Priligy som objednal z anglického e-shopu. Jedna tableta vychádza na skoro 10 €!

 

Úvod

Na začiatok pripomínam, že predčasná ejakulácia nie je žiadna choroba ani porucha, ktorej by ste sa musel báť. Je to len zvýšená citlivosť penisu, hlavne žaluďa.

Erotické stimuly sa prenášajú rýchlejšie, na čo zvierače reagujú rýchlejším výronom semena – ejakuláciou.

Aké máte ďalšie možnosti oddialenia ejakulácie?

 • Prerušovaná súlož – penis vytiahnete z vagíny chvíľku pred tým, než na vás príde vyvrcholenie. Penis sa chvíľku „upokojí“ a ejakulácia dočasne odznie. Nezabudnite počas „pauzy“ stále dráždiť partnerku, aby nevychladla.
 • Kondóm – aj kondóm prispieva k zníženiu dráždenia žaluďa, takže sex sa o pár chvíľok predĺži.
 • Znecitlivujúce kondómy alebo gely – výborná pomôcka! Zložky penis „chladia“ a znecitlivujú, takže erotické vnemy sa prenášajú pomalšie. Tým sa oddiali ejakulácia, avšak pozor! Penis môže byť natoľko znecitlivený, že odznie aj erekcia a sex sa nekoná. Nájdite si dobrý výrobok a nenanášajte ho priveľa.
 • Obriezka – obriezka síce nie je nevyhnutná a v našich končinách sa podstupuje skôr z estetických dôvodov. Odhalený žaluď ale mierne stráca citlivosť a to sú ďalšie sekundy k dobru.
 • Doplnky pre podporu erekcie – síce vás nezbavia predčasného vyvrcholenia, ale dokážu v penise zadržať krv dlhšie. Vďaka tomu erekcia neopadne hneď po ejakulácii a vy tak zvládnete ďalej súložiť. Naše podrobné recenzie funkčných a upozornenie na nefunkčné doplnky čítajte tu.
 • Cviky na posilnenie svalov panvového dna – cvičiť svaly a zvierače v intímnej oblasti je pre predĺženie súlože veľmi vhodné. Prečítajte si kompletný návod na Kegelove cviky. Po čase vďaka nim dokážete „zatnúť“ to správne svalstvo a ejakulácii zabrániť.

Pokiaľ vyskúšate všetky metódy a stále sa vám bude zdať, že ejakulácia je príliš rýchla, skúste Priligy. Bohužiaľ má aj negatívne účinky. O nich nižšie.

 

Priligy – účinky

Priligy sľubuje jediné a to oddialenie ejakulácie. Dá sa to nazvať aj ako dlhšia „reakčná doba“. Vnemy z penisu sa dostávajú do mozgu pomalšie a ten pomalšie vysiela „príkaz“ k ejakulácii.

V mojom prípade sa účinok pri sexe prejavil zaujímavo. Iste poznáte to „cukanie“ zvieračov, keď sa blíži ejakulácia.

Po užití som mal v týchto miestach pocit mierneho tlaku, akoby boli zvierače stuhnuté. Pri neprerušovanej súloži som necítil, že by sa výron blížil.

Je to zvláštny pocit, pretože ak ste zvyknutý po pár minútach ejakulovať, pri chýbajúcom orgazme môžete byť mierne zmätený.

Osobne som stále striehol, či sa ejakulát nedostal von, čo ma vyrušovalo. Zrejme je to ale otázka cviku. Priligy som užil trikrát, ale na účinky som si nevedel zvyknúť.

Uznávam ale, že som naozaj dokázal súložiť o 2, možno aj 3 minúty dlhšie.

 

priligy_pribalovy_letak

V príbalovom letáku nájdete viaceré upozornenia na negatívne účinky

 

Prínosy Priligy

Jediným prínosom bola lepšia výdrž. Čo sa týka podpory erekcie, Priligy na ňu žiaden vplyv nemalo. Bohužiaľ konštatujem, že nežiaduce účinky ma od ďalšieho nákupu Priligy odradili.

 

Nežiaduce účinky Priligy

Tento liek je iba na predpis a nemali by ste s ním „hazardovať“. Po predpis by ste si mali zájsť ku lekárovi. Ten po vyšetrení zistí, či vôbec Priligy potrebujete.

Priligy je spojené s viacerými negatívnymi účinkami. U mňa sa prejavili tieto:

 • Únava a malátnosť – po užití som sa celý večer cítil síce príjemne uvoľnene, ale presne to ma uspávalo
 • Žalúdočné ťažkosti – tabletky obsahujú zložky, ktoré sú zrejme záťažou pre žalúdok. Cítil som pálenie záhy a tablety spôsobili hnačku. Druhý deň večer som už ale bol fit.

Našťastie som nič hrozné nezažil, avšak príbalový leták upozorňuje aj na:

 • Závrate a bolesti hlavy
 • Rozmazané videnie a pískanie v ušiach
 • Sčervenanie tváre
 • Tráviace ťažkosti, hnačky a zápchy
 • Zvýšený krvný tlak
 • Problematickú erekciu
 • V extrémnom prípade strata vedomia, výpadky pamäti a srdečné problémy. Extrémne prípady ale postihnú maximálne jedného muža z tisícich.

Priligy neužívajte so žiadnym iným doplnkom. Ak užívate lieky, na užívanie s Priligy sa spýtajte lekára. Je nebezpečné kombinovať lieky a to hlavne vtedy, ak ste ich nezohnali cez lekársky predpis.

 

priligy_recenzia

V obálke dostanete 3 malé tabletky za drahé peniaze

 

Balenie Priligy

Priznám sa, že ani ja som po predpis nebol u lekára. Navyše netrpím žiadnymi intímnymi chorobami, takže by mi lekár Priligy ani nepredpísal.

Tabletky som objednal z tejto anglickej stránky. Balenie s 3 dávkami stálo 23 libier – 27 €, čo je 9 € za jednu dávku!

Balíček dorazil po 5 dňoch a obsahoval:

 

 

Zloženie Priligy

Keďže Priligy je liek, obsahuje iba 1 účinnú liečivú látku. Aj v tom sa lieky líšia od doplnkov, keďže v nich obvykle nájdete celý mix rôznych rastlinných zložiek.

Účinnou látkou Priligy je dapoxetín. Jeho fungovanie je pomerne zložité. Vedecky a podrobne si o látke prečítajte v databáze liečiv adc.sk.

Ostatné zložky nemajú žiaden vplyv na ejakuláciu ani erekciu.

 

Užívanie a dávkovanie

Užíva sa maximálne jedna tableta. Odporúča sa 1 až 3 hodiny pred sexom, ale zo skúsenosti viem, že účinky sa prejavia počas celého večera. Nemusíte teda užívať na sekundu presne.

Tablety sú naozaj silné, takže v žiadnom prípade nezvyšujte dávkovanie.

Priligy zároveň nie je určené pre dlhodobé a každodenné užívanie. Mohlo by vám spôsobiť vážne problémy s pečeňou a srdcom.

Aj kvôli posúdeniu prípadných rizík je dôležité konzultovať užívanie s lekárom!

 

priligy_davkovanie

Užívajte maximálne 1 tabletu!

 

Výhody Priligy

 • Uspokojivé oddialenie ejakulácie a predĺženie súlože o cca. 3 minúty
 • Navodí príjemnú náladu

Nevýhody Priligy

 • Bolesť brucha, pálenie záhy
 • Riziko ďalších negatívnych účinkov
 • Uspáva
 • Zaťažuje pečeň
 • Vysoká cena

 

Skúsenosti ostatných s Priligy

priligy_skusenosti

Tento pán užíval liečivo dapoxetín. Je to účinná zložka lieku Priligy

 

priligy_diskusia

Užívateľ bol spokojný, ale očakával lepšie účinky

 

priligy_hodnotenie

Tento zákazník zažil nepríjemné vedľajšie účinky

 

Moje 3 súlože s Priligy

Priligy erekciu odďaľuje. V mojom prípade to boli približne 3 minúty navyše. Vzhľadom na nežiaduce účinky a veľmi vysokú cenu Priligy hodnotím priemerne. Zákazníkov si ale isto nájde.

ČÍTAJTE AJ: Kompletný návod, ako oddialiť ejakuláciu aj bez liekov. 

 

 

 Powered by the Product Review Wordpress Theme