SEX – 13 dôvodov, prečo súložiť denne (overené!)

Súložíte každý deň? Áno? Chyba! Súložte 2 x denne. Sú vaše sexuálne aktivity na bode mrazu? Vo vlastnom záujme si okamžite hľadajte milenku!

V 13 bodoch vám vysvetlíme, prečo by ste mali súložiť tak často, ako sa len dá. Nejde iba o ten slastný pôžitok. Pravidelná súlož má priam liečivú moc!

 

SEX – Majte ho denne a začnú sa diať veci! Vládzete?

 

1. Stanete sa 1000 x príťažlivejší

Isto ste si všimli, že ak ste si po dlhšej dobe dobre zasexovali, cítili ste sa plný elánu a života. Po dobrom sexe nikto nevyzerá ako tichý a ustráchaný chlapec. Navyše telo vyplavilo množstvo hormónov a feromónov (pachové čiastočky), ktoré žena podvedome cíti a nečakane vlhne. Práve toto ego, sebavedomie a živočíšnosť si všimnú aj neznáme ženy v okolí.

 

Zdravé sebavedomie a zahodený ostych – predpoklady na úspešné balenie žien

Zdravé sebavedomie a zahodený ostych – predpoklady na úspešné balenie žien

Je viac, než pravdepodobné, že ak v takejto „náladičke“ oslovíte cudziu ženu, nedokáže odolať a posteľná scéna sa môže znovu opakovať!

2. Omladnete na tele aj na duši

Vedecké štúdie dokazujú, že pravidelne súložiaci muži vyzerajú mladšie a sú v celkovo lepšej kondícii, než, tí, ktorým sa v sexe príliš nedarí. Sex nie je nič iné, ako pomerne náročná fyzická aktivita, a teda „milostný šport“ .

Benefity ocenia aj starší ľudia a opäť ich majú na starosti sexom vyplavené hormóny. Pokiaľ ste navyše v šťastnom vzťahu, kde funguje spoločná chémia nazývaná láska, omladzujúce účinky budú ešte výraznejšie!

3. Významne podporíte vlastnú spermobanku

Platí jednoduchá rovnica – čím častejšie súložíte, tým viac spermií produkujú semenníky. Ich pravidelným vyprázdňovaním dosiahnete, že ejakulát bude čerstvý a kvalitný. Nedôjde k zbytočnému zadržiavaniu odumretých spermií v tele, čo je ďalší krok k intímnemu zdraviu.

Dlhodobé zadržiavanie ejakulátu pôsobí škodlivo, následkom čoho sú rôzne zápaly, infekcie a v extrémnych prípadoch aj rakovina semenníkov. Nič, čo by sme radi zažili! Pauzy medzi sexom so ženou prekonáte (ako inak) masturbáciou.

TIP! Máte kratší penis? Zistite, aké polohy pri sexe vás neobmedzia

4. Vaša imunita bude nadpriemerná

Sex je naozaj zázračná činnosť. Vzájomné miešanie telesných tekutín v tele prirodzene podporuje tvorbu protilátky imunoglobulín. Ten chráni organizmus pred prechladnutím, nádchou a chrípkou. Dva zásuny týždenne zvýšia výskyt protilátky až o tretinu.

 

Ak už nevydržíte domov, inšpirujte sa touto dvojicou. Otužujte sa spoločne!

Ak už nevydržíte domov, inšpirujte sa touto dvojicou. Otužujte sa spoločne!

 

V jesenných a zimných mesiacoch preto súložte čo najviac. Ostatne, čo iné ostáva, keď je vonku zima a sychravo. Zalezte so ženou do postele!

5. Vaša imunita bude dokonca nedotknuteľná

Okamžite po orgazme vaše telo vyprodukuje ďalšiu vítanú látku – DHEA steroid. Je to ďalší pomocník k zlepšeniu imunity a nie len jej. Zlepšuje kondíciu srdečnej sústavy a chráni ju pred škodlivými vplyvmi. Má omladzovacie schopnosti, napráva poškodenia pamäti (starší ľudia – do postelí!), je prevenciou obezity a cukrovky, a dokonca pôsobí ako prevencia rakoviny.

Behávate za doktormi s rôznymi drobnosťami, ktoré vás trápia a nedajú vám spať? Vzchopte sa a doprajte si doživotnú liečbu sexom!

TIP: Hľadáte prírodnú podporu erekcie? Spoznajte afrodiziakálne byliny.

6. Budete žiť dlho a spokojne

Ďalší tím vedcov vyskúmal, že tri orgazmy týždenne znížia riziko úmrtia kvôli zdravotným ťažkostiam až o polovicu! Toto je naozaj zistenie, ktoré prinúti súložiť aj toho najzarytejšieho odporcu súlože.

Kto by odolal dlhovekosti, dosiahnutej vďaka niečomu tak skvelému, ako sex?

7. Nemusíte navštevovať posilňovňu

Sex je pre obe strany vynikajúcou náhradou fitnescentier. Poriadne sa zapotíte, precvičíte množstvo svalových partií a roztiahnete šľachy. Nezvykajte si preto iba na jednu polohu a snažte sa ich často obmieňať. Obmieňaním a skúšaním vám navyše sex nezovšednie, čo je prospešné pre trvácnosť vzťahov, aj pokiaľ sú vyslovene iba sexuálne.

Pri jednom „čísle“ spálite okolo 100 kalórií. S touto informáciou oboznámte aj partnerku. Bude chcieť súložiť viac, aby si zachovala peknú postavu.

TIP: Poznáte cviky na zväčšenie penisu? Ak máte aspoň jednu zdravú ruku, začnite cvičiť ešte dnes!

 

8. Predídete ženským ťažkostiam

Partnerky sa týka aj tento bod. Ženy v dobe menštruácie neraz trpia bolesťami a kŕčmi, ktoré im síce môžu brániť čo i len pomyslieť na sex, no ak budete aktívny a ženu „zlomíte“, už nikdy sa nebude vyhovárať, že má akurát svoje dni.

Aj keď na to momentálne nevyzerá, sex jej môže iba pros

Príjemná fyzická aktivita dokáže zmierniť aj bolesti hlavy, na ktorú sa ženy rady tak často vyhovárajú. Dokážte im, že každá bolesť sa dá prebiť vzrušením!

 

9. Udržíte pokožku hladkú a pružnú

Ďalšia skvelá správa najmä pre ženy. Sex celkovo podporuje prekrvenie celého tela vrátane pokožky. Vďaka tomu sa koža prirodzene zásobí živinami a uvoľnia sa staré, odumreté bunky. Naopak telo produkuje nové kožné bunky, takže pokožka získava svieži nádych a to je cieľom každej ženy.

 

10. Už vám nikdy „necvrkne“

Pravidelný sex posilňuje svalstvo panvového dna. Ak je toto svalstvo oslabené (poznajú najmä staršie ročníky), neraz dochádza k inkontinencii – samovoľnému úniku moču.

Práve preto v rámci zachovania čistej spodnej bielizne a predchádzaniu nepríjemného zápachu súložte, ako sa len dá. Dokážete tak efektívne predchádzať týmto intímnym ťažkostiam.

TIP: Starším mužom sa odporúča zapojiť doplnok stravy na podporu oslabenej erekcie. Prezrite si naše recenzie najpredávanejších prípravkov

 

11. Posilníte aj srdce

Srdce je hnacím motorom celého tela a je dôležité, aby sme ho udržiavali silné a zdravé. Sex je poriadna zaberačka aj na srdce, takže spojíte príjemné s nevyhnutným.

Štúdie opäť preukazujú, že pravidelným sexuálnym „labužníkom“ hrozí až o polovicu nižšie nebezpečenstvo infarktu alebo mozgovej príhody.

 

12. Podáte lepší výkon v práci

S vylučovaním hormónov po sexe súvisí aj vaša nálada. A keďže na jednej strane pôsobia upokojujúco a na strane druhej vás nabijú energiou, môžete tak naplno čeliť pracovnému stresu a úlohy zvládať efektívnejšie a sústredenejšie.

 

Na obrázku pokojní zamestnanci so sexuálnym životom (vľavo) a frustrovaný vedúci (vpravo)

Na obrázku pokojní zamestnanci so sexuálnym životom (vľavo) a frustrovaný vedúci (vpravo)

 

Vzájomné dotyky navyše znižujú kortizol (stresový hormón) v krvi, takže aj samotné maznanie sa dokáže oboch veľmi príjemne upokojiť a zrelaxovať.

TIP: Poznáte príčiny zhoršenej erekcie? Patrí medzi ne aj stres na pracovisku. Čítajte viac

 

13. Vytratia sa depresie a úzkosť

Depresie hrozia najviac ľuďom, ktorí sú sami. Zo samoty pramenia rôzne strachy zo zlyhania, nedôvera voči druhému, ale aj rovnakému pohlaviu. Uzatvárajú sa tak viac do seba, čím sa depresívny „kolotoč“ roztáča – často doživotne.

Opäť sú to hormóny, čo dokáže najskôr zmierniť, neskôr úplne eliminovať všetky depresie. Hormón šťastia serotonín vás po sexe uvoľní a navodí akúsi prirodzenú „nadrogovanosť“. Cítite sa tak šťastnejší, nad vecou a tešíte sa zo života.

Sami viete, že najšťastnejšie a najzdravšie pôsobia práve nové páriky, ktoré sršia radosťou, milujú sa od rána do večera a ak spolu nie sú, pozorovať na nich dokonca abstinenčné príznaky.

Telo sa totiž v momente odlúčenia dožaduje práve hormónov šťastia a keď milovaná osoba nie je nablízku, telo sa domáha svojej dávky drog. Príznaky neraz pripomínajú tuhého fajčiara, ktorému je odopieraná cigareta.

Preto neleňte a nájdite si sexuálneho partnera ešte dnes. Ideálne trvalého, aby ste sa mohli sexu venovať prakticky neobmedzene. Robíte to len a len pre svoje dobro!Powered by the Product Review Wordpress Theme