Size Gain Plus

 

Produkt Size Gain Plus je veľmi dobre prezentovaný výrobcom a zdá sa tak byť serióznym výrobkom. Zloženie výrobku síce neobsahuje afrodiziakálne zložky ani aminokyseliny, no hlavnou prísadou je známy a účinný bioperine. Zvyšný obsah tvoria prísady tej najvyššej kvality.

VLASTNOSTI
 Cena
 48€
 Predaj v SR?
 NIE!
 Garancia?
 ÁNO!
 Prírodný?
 ÁNO!
 Na predpis?
 NIE!
HODNOTENIE
 Efektívnosť
 Bezpečnosť
 Rýchlosť
 Dlhodobosť
 Kvalita

NAŠA KOMPLETNÁ RECENZIA

Size Gain Plus je doplnkom stravy v podobe ústnych kapslí a predáva sa výhradne cez internet. Webové stránky značky sú trochu neprehľadné, ale dokážu vám podrobne odpovedať na všetky vaše prípadné otázky. Je možné na nich nájsť hodnotenia zákazníkov, správy od sexuológov a urológov a súkromnú sekciu, kde si môžete výrobok v prípade záujmu objednať.

Existujú viaceré možnosti, ako si produkt objednať a podľa veľkosti vašej objednávky máte šancu získať exkluzívny darček zdarma.

 

Balenie Size Gain tabliet

Základný balíček Size Gain Plus stojí 69,- dolárov a vzťahuje sa na neho 60-denná záruka vrátenia plnej sumy v prípade nespokojnosti.

Okrem toho sú vám k dispozícii mnohé oficiálne klinické štúdie, dokazujúce pozitívne výsledky na rast mužského prirodzenia. Produkt síce sľubuje priaznivú účinnosť zložiek jednotlivo, chýbajú však vedecké testy, posudzujúce prípravok ako celok.

size_gain_pills

Tablety Size Gain nás, bohužiaľ, neoslovili

O produkte Size Gain Plus

Zoznam hlavných zložiek prípravku je možné vidieť na internetových stránkach a väčšina z nich je opísaná dopodrobna. Hlavnými zložkami tohto 100% prírodného produktu sú ženšen, ginko biloba, kotvica, škornica veľkokvetá bioperin. Obzvlášť významná je kotvica vďaka svojej schopnosti udržiavať ideálnu hladinu mužských hormónov v tele.

Látka bioperin funguje ako prímes, ktorá zvyšuje a zintenzívňuje celkový účinok ostatných látok v tele. Tie sa ľahšie vstrebávajú a organizmus ich tak využije v maximálnej možnej miere.

Výrobca popri užívaní odporúča zoznámiť sa aj s informáciami na jeho webových stránkach. Na nich nájdete tipy, návody a videá na rôzne cvičenia, pomocou ktorých si aj bez užívania prípravkov dokážete sami zvýšiť prietok krvi. V každom prípade je hlavnou funkciou výrobku podporenie prekrvenia penisu, jeho následný rast a celkové posilnenie. 

 

Výhody Size Gain Plus

• prehľad hlavných prísad k dispozícii

60-denná záruka vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti

• veľmi obsažné internetové stránky

• podľa veľkosti nákupu darčeky zdarma

• klinické testy niektorých prísad

• prípravok odporúčajú aj lekárski odborníci

 

Nevýhody Size Gain Plus

• vyššia cena

• nie všetky prísady sú dopodrobna opísané

• zloženie neobsahuje afrodiziakálne látky

• možnosť nákupu výhradne cez e-shop

 

Naše hodnotenie

Tabletky Size Gain nás neoslovili. Sľubujú síce veľa, ale skúseností s nimi je málo. Recenzií nie je dostatok a tých pár na internete Size Gain skôr neodporúča. Inšpirujte sa ďalšími recenziami. 

 

ZÁVER

Aj keď Size Gain Plus obsahuje účinnú látku Bioperine, pre skutočné zmohutnenie penisu odporúčame iné výrobky. Size Gain Plus nás skutočne ničím neohromil – produkt je zbytočne predražený a ich webstránky nevyzerajú nijak dôveryhodne.

VLASTNOSTI
 Cena
 48€
 Predaj v SR?
 NIE!
 Garancia?
 ÁNO!
 Prírodný?
 ÁNO!
 Na predpis?
 NIE!
HODNOTENIE
 Efektívnosť
 Bezpečnosť
 Rýchlosť
 Dlhodobosť
 Kvalita
click here to visit website

Napište vlastnú recenziu

Meno (povinné)
VAŠE HODNOTENIE
Efektívnosť

Bezpečnosť

Rýchlosť

Dlhodobosť

Kvalita

E-mail (povinné)
Váš komentár

*
Powered by the Product Review Wordpress Theme