Štatistiky veľkostí penisov – aký veľký je priemerný penis?

Spory o tom, či vôbec na veľkosti penisu záleží alebo nie, sa vedú už odpradávna. Pre mužov veľkosť ich prirodzenia bude vždy dôležitou záležitosťou. Je to dané prírodou, pretože muži spolu budú vždy súperiť. V prírode platí, že väčší penis symbolizuje väčšiu potenciu a tým pádom väčšiu schopnosť rozmnožovania a istejšieho zachovania rodu. Podvedome veľkosť vnímajú aj ženy a to presne tak isto, ako muži kladú dôraz na veľkosť ženských pŕs. Už malí chlapci si penisy porovnávajú a ten s najväčším „pipíkom“ si väčšinou pred  ostatnými vybuduje najväčší rešpekt. Priemerné veľkosti penisu a ich význam si pokúsime opísať v nasledovnom článku.

Aké sú priemerné proporcie penisu?

Väčšina zdrojov uvádza, že penis priemerného Európana meria v pokojnom stave približne 7 cm. Šírka je 2,5 cm. Ak je muž vzrušený a dosiahne erekciu, penis sa zväčší na rozmer 15 cm a hrúbku 4 cm. Taký je výsledok štatistík. Ak sa nachádzate v tomto rozmedzí, môžete sa považovať za normálneho, avšak priemerného európskeho muža.

 

Priemerná veľkosť penisu

Veľkostná mapa sveta

Spomínané údaje sú však sumárom európskych mužov. Ak by sme si porovnali výsledky jednotlivých európskych krajín, ako Slováci sme na tom stále dobre. K pozitívam, ako sú bryndzové halušky a korbáčiky, si môžeme pridať vysokú priečku v rebríčku veľkostí. Penis priemerného Slováka v stave erekcie dosahuje 15,89 cm. Táto priečka je síce až za Maďarskom (16,51 cm) a Francúzskom (16,01 cm) no smerom na východ Európy sa veľkosti znižujú a napríklad Rumuni sa môžu pýšiť dĺžkou iba 12,73 cm.

Čo sa týka celosvetových štatistík, najväčšie penisy príroda venovala černochom. Prvenstvo patrí mužom v štáte Kongo (17,93 cm). Ďalej je to Ekvádor (17,77 cm) a Ghana (17,31 cm). Na spodných priečkach sa umiestňujú ázijské krajiny. Thajci (10,16 cm), Kambodžania (10,04 cm) a úplné dno prislúcha Kórejcom (9,66 cm). Niet sa však čomu čudovať, pretože drobní aziati logicky nebudú oplývať penismi vysokých maratóncov z Konga.

Rekordné rozmery penisu

Mužov prirodzene zaujímajú páni, ku ktorým bola príroda skutočne štedrá. Existujú zdroje, ktoré uvádzajú muža s dĺžkou priam neuveriteľných 41 cm. Tento rozmer však nie je potvrdený a oficiálnym rekordmanom s najdlhším penisom na svete je Jonah Falcon z New Yorku, ktorého pýcha v stave erekcie dosahuje 34,5 cm. Jedinou otázkou zostáva, ako s týmto „hadom“ dokáže narábať a či aj ženy na tohto obra hľadia ako na niečo, čo ich dokáže uspokojiť. Na opačnej strane rekordov z ríše penisov je mikropenis radšej nemenovaného muža, ktorý v stave erekcie dosiahne maximálne 1,15 cm. Prípadnú nespokojnosť s tým Vašim teda môžete hodiť za hlavu, pretože vždy sa nájde niekto, kto by závidel práve Vám.

Spokojnosť s rozmermi

Ankety uskutočnené medzi mužmi a ženami zistili, že s veľkosťou svojho penisu nemá nijaký problém 55% opýtaných mužov. Dá sa teda tvrdiť, že všeobecná mienka nie je nastavená správne a mnohí muži si robia starosti úplne zbytočne. Dokazuje to aj fakt, že s veľkosťou partnerovho penisu je spokojných až 75% opýtaných žien, ktoré by nemenili a partnerove proporcie im vyhovujú. Opäť teda musím tvrdiť, že sa nemáte za čo hanbiť!

Spokojnosť s veľkosťou penisu

Ak ale patríte medzi mužov, ktorým by čiastočné zväčšenie penisu prospelo a vohnalo do postele novú vášeň, nezúfajte. Stále máte na výber z viacerých možností, ako penis posilniť a zväčšiť. Že možností a metód nie je málo, dokazuje množstvo článkov na našich stránkach. Máte na výber z rôznych cvičení na zväčšenie, doplnkov stravy, ktoré je ku cvičeniam vhodné pridať a stále obľúbenejšie pomôcky na zväčšenie (vákuové pumpy a naťahovače). V prípade, že má Vaša partnerka akékoľvek výhrady, neváhajte a prezrite si našu ponuku. Každý muž má právo vybrať si to, čo ho spraví šťastným.

velkost penisuPowered by the Product Review Wordpress Theme