Tipy na zväčšenie penisu – TIP 1 – Extendery

Túžba mať väčší penis a dlhotrvajúcu erekciu sprevádza mužov odpradávna. Pri dosahovaní tohto cieľa muži siahajú po rôznych prípravkoch a pomôckach. Každý muž je iný a každému vyhovuje iný spôsob. V súčasnosti našťastie je z čoho vyberať. V tomto článku sa budeme venovať pomôcke, respektíve zariadeniu, ktoré si získava medzi mužmi čoraz väčšiu popularitu. Po jeho prečítaní sa možno aj Vy zaradíte medzi spokojných používateľov, ktorí dosiahli vytýčený cieľ.

Zväčšovače penisu (tzv. penis extendery)

Penis Extender je klinicky testovaná pomôcka, ktorá na penis pôsobí fyzickým tlakom, zapríčiňujúcim jeho nárast. Erektílne tkanivá v penise (Copora Cavernosa) behom erekcie zadržiavajú krv. Extendery sa zameriavajú práve na túto oblasť. Vytváranie konštantného tlaku na tieto tkanivá ich mikroskopicky poškodzuje. Organizmus prirodzene reaguje tvorbou nových buniek, aby tieto neviditeľné ranky zacelil. Pri dlhodobejšom používaní pomôcky zaznamenáte nárast penisu a radosť budete mať taktiež zo schopnosti udržať si dlhšie erekciu.

Penis extender

 

Ako mám zväčšovač používať?

Pokiaľ ste sa rozhodli zadovážiť si Penis Extender, nevyhnutne sa musíte naučiť správne ho používať a zaobchádzať s ním. Jedine tak totiž dosiahnete maximálne možné výsledky a vyhnete sa prípadným poraneniam či poškodeniam nástroja.

1. Váš penis by pri aplikovaní mal byť aspoň mierne stoporený. Zároveň musí byť suchý a čistý.

2. Na penis nasuňte plastovú obruč zväčšovača.

3. Pozorne utiahnite slučku na konci zväčšovača okolo žaluďa.

4. Podľa potreby upravte trakčnú úroveň zväčšovača, aby sa zvýšilo/znížilo pnutie.

5. Nakoniec nastavte tyčinky zväčšovača tak, aby pod miernym, no nie nepríjemne silným tlakom naťahovali Váš penis.


Penis extender
 

Dôležité bezpečnostné tipy pre používanie

Tu nájdete niekoľko bezpečnostných tipov, podľa ktorých by ste sa mali pri manipulácii s extenderom riadiť. Znížite tak riziko zranení a poškodení.

1. Vyberte si slučku, ktorá Vám najviac vyhovuje. Zabránite tak prípadnej bolesti pri nosení.

2. Nedoťahujte slučku na maximum. Slučka by mala byť správne utiahnutá tak, aby z nej penis nevykĺzol, no nesmie Váš penis škrtiť. Pnutie, ktoré vyvoláva nastavenie tyčiniek, môže sprvoti pôsobiť nepohodlne, na tento tlak si však časom zvyknete a nebudete ho vnímať.

3. Dodržujte odporúčané časy nosenia. Prvých pár nosení by ste nemali presiahnuť dobu štyroch hodín. Akonáhle si na pocit pri nosení zvyknete, môžete dobu predĺžiť až na 6 hodín. Odporúčané trvanie prestávok medzi nosením je 1 až 2 hodiny.

4. Zväčšovač nepoužívajte počas spánku. Mohol by sa Vám totiž zamotať do periny a spôsobiť zranenie.

5. Raz za týždeň doprajte penisu odpočinok a pomôcku počas tohto dňa vôbec nepoužívajte. Penis sa počas „voľna“ lepšie a rýchlejšie zregeneruje, čo v konečnom dôsledku maximalizuje žiadané výsledky.

6. Skúste so jedálnička zaradiť vhodný doplnok stravy. Prítomnosť potrebných živín a látok v tele urýchli a znásobí Vaše výsledky. Pohľadajte na internete overené prípravky Vimax, XtraSize a podobne.

7. Po každom použití extendera penis premažte krémom alebo olejom s obsahom vitamínu E. Pokožka nebude podráždená a suchá.

8. Do svojho šatníka zaraďte voľnejšie strihy nohavíc.Powered by the Product Review Wordpress Theme