Tipy na zväčšenie penisu – TIP 6 – Bylinky

Bylinky sú už odpradávna využívané ľudstvom vďaka ich všemocným účinkom na všetky orgány v tele vrátane penisu. Ich najväčšou a najdôležitejšou vlastnosťou je to, že nespôsobujú nijaké vedľajšie účinky. Nie je teda ničím zvláštnym, že väčšina prípravkov na rast penisu obsahuje práve extrakty z rôznych bylín, plodov či koreňov. V článku si opíšeme najpoužívanejšie a najznámejšie z nich.

– Výťažok z listov Škorice veľkokvetej (Epimedium Leaf Extract): Táto bylinka má obrovský vplyv na zlepšenie erektilnej funkcie mužov. Napomáha zvyšovaniu prietoku krvi penisom, čo sa rovná silnejšej a dlhšej erekcii. Bylinka ma zároveň vplyv na stimuláciu vyplavovania testosterónu do krvi, čo má zas za následok posilnenie sexuálneho libida a celkovej vytrvalosti pri sexe.

Aktívnou látkou v extrakte zo Škorice veľkokvetej je icariin. Podľa výsledkov ich skúmania má táto látka rovnaké účinky ako dobre známa Viagra. Výhodou však je jej čisto prírodný pôvod, vďaka ktorému nemá vedľajšie účinky. Icariin je častou súčasťou pri liečbe erektílnej disfunkcie a nízkej hladine testosterónu, pričom nabudzuje časť mozgu, zodpovednú za jeho produkciu. Užívaním doplnkov s obsahom výťažkov zo Škorice veľkokvetej podporujete svoju sexuálnu žiadostivosť a celkovo posilňujete penis a pridružené partie.


Epimedium Leaf
 

– Gingko Biloba: Ďalšia z bylín, ktoré sa často vyskytujú v zložení produktov, určených na posilňovanie mužskej potencie. Dlhodobé užívanie výťažkov z tejto byliny zaručí oceľovotvrdú erekciu a to už nastálo. Prípravky s obsahom Ginko Biloba boli testované na mužoch, ktorí trpeli rôznymi druhmi sexuálnych problémov a nedostatkov. Tí prípravky testovali viac než rok a po tomto čase vyše 80% z nich uviedlo výrazné zlepšenie vo všetkých sexuálnych sférach bez akýchkoľvek vedľajších účinkov či iných nepriaznivých zistení. Bylina má blahodarný vplyv na ľudské telo celkovo, každopádne pre mužov je priam malým zázrakom. Zlepšovaním prietoku krvi penis zväčšuje a napomáha udržať pevnú a dlhotrvajúcu erekciu. Je teda jednou z najlepších volieb pre mužov, ktorých penis nedosahuje silu a výkon, s ktorými by sa dokázali uspokojiť.


Gingko Biloba
   

Prípravky pre posilnenie penisu (doplnky stravy): Doplnkov stravy, zapríčiňujúcich zväčšovanie penisu a zlepšovanie sexuálneho libida, je v súčasnosti na trhu veľké množstvo. Stále sa však nájdu ľudia, ktorí majú z ich zaradenia do jedálnička strach a pociťujú k nim nedôveru. Ak si spravíte malý prieskum internetu, zistíte, že mnohé z nich garantujú prírodné zloženie a vysokú kvalitu prísad. Zároveň pred kúpou môžete vyhľadať recenzie a zistiť si o produktoch maximum. Nie je problém nájsť hodnotenia lekárov, poradcov stavovania a sexuológov. Možnosťou posúdenia produktu je aj odborná konzultácia so špecialistom. Medzi najznámejšie a u spotrebiteľov najobľúbenejšie doplnky patria Vimax, XtraSize a ProSolution Pills.

Zúfalí a nespokojní muži majú k dispozícii aj ďalšie tipy a spôsoby ako zväčšiť svoj penis. Či už užívate doplnky stravy, cvičíte cviky na predĺženie alebo používate niektorú z pomôcok, musíte vždy dodržať jednu podmienku. Je ňou trpezlivosť. Nikomu nenarastie penis po týždňovej kúre. Na každú metódu si musíte vyhradiť čas a venovať sa jej poctivo a pravidelne. Nevynechávajte doplnky stravy a vždy sa donúťte k večernej či rannej rozcvičke. Cvičenia sú zároveň jedným z tých príjemnejších spôsobov na zväčšenie. Vo všeobecnosti platí, že sa výsledky začnú prejavovať najskôr po troch mesiacoch. Mnohí muži svoje snaženie ukončujú predčasne, no práve vytrvalosť je to, čo Vám prinesie vytúžený cieľ.Powered by the Product Review Wordpress Theme