Tipy na zväčšenie penisu -TIP 7 – Chirurgické zväčšenie penisu

Chirurgické zväčšovanie penisu je asi najneobľúbenejšou a najmenej vyhľadávanou metódou. Muži po nej siahnu ako po poslednej voľbe, prípadne až vtedy, ak sa jedná o skutočne veľký zdravotný problém. Odborne sa chirurgickému predlžovaniu hovorí elongácia.

Penis, teda mužský pohlavný úd sa začína úponmi na pubické kosti. V tomto spoji začínajú aj toporivé telieska, ktoré majú vplyv na erekciu a jej silu. Úpony sa pri koreni penisu začínajú spájať a vytvárajú jeho najdôležitejšiu časť.

Všetky spomínané súčasti majú funkciu nasávať do seba krv z tela, čím vzniká stoporenie penisu a schopnosť muža kopulovať. Na spodnej strane týchto telies je ešte napojená močová trubica.

EREKCIA POD DROBNOHĽADOM: Ako dosiahnuť silnú a trvácnu erekciu? 

Ako prebieha chirurgické zväčšenie penisu?

Chirurgický spôsob zväčšenia penisu sa odohráva pod vplyvom celkovej narkózy. Chirurg vytvorí rez v tvare otočeného písmena V.

Rez je vedený v oblasti podbrušia, presne tam, kde sa Vám napája penis na pubickú kosť. Miesto je tvorené väzivom, ktoré sa jemne nareže alebo úplne preruší.

POZOR! Len pre silné žalúdky – chirurgické zväčśenie penisu – VIDEO

Týmto uvoľnením dochádza k predĺženiu penisu v rozmedzí 1 až 5 cm. Väzivo je však u každého muža inej veľkosti, čomu zodpovedá aj následné predĺženie. Pred zákrokom bohužiaľ nie je možné odmerať či inak zistiť dĺžku väzu.

Po operácii vzniká neveľmi viditeľná jazvička v tvare otočeného Y. Prerušený väz sa v rýchlej dobe zahojí a plnohodnotný sexuálny styk si môžete dopriať už po dvoch mesiacoch odpočinku.

TIP PROFÍKA: Ďalšie účinné spôsoby zväčšenia penisu 

Čo bude po operácii?

Po zákroku pacient ostáva v nemocnici alebo na klinike do druhého dňa, kedy mu bude odstránený drén (odsávacia hadička). Operácia nemá nijaký vplyv na potenciu či sexuálny výkon. Jedná sa výhradne o fyzické zväčšenie údu.

NEZANEDBÁVATE SEX? Tu je 13 dôvodov, prečo súložiť denne

Jedinou veľkou nevýhodou však je, že penis pri erekcii nezostáva v rovnej, vzpriamenej polohe. Aj v stave plnej erekcie je ťahaný gravitáciou dolu, príčinou čoho je skutočnosť, že penis už nie je pripojený väzivom na pubickú kosť.

V sexuálnom živote však táto skutočnosť nemá vplyv na jeho kvalitu a po čase si na ňu dokážete úplne zvyknúť.

PRAKTICKÉ: 4 polohy pre mužov s malým penisom

Odborníci vyvinuli ešte jednu metódu, ktorá sa týka zväčšenia hrúbky penisu. Z inej časti tela (napríklad zadok, boky alebo stehno) sa odoberie tukové tkanivo, ktoré sa následne injekčne vstrekuje do penisu, kde sa v inom prípade nevyskytuje.

Táto metóda však nie je dlhodobá, pretože telo prirodzene tuk po čase vylúči. Normálne sa totiž tukové tkanivo v penise nenachádza.

 

 Powered by the Product Review Wordpress Theme