Tribulus Terrestris – Kotvičník zemný: najsilnejšia rastlina na zväčenie penisu

Tribulus terrestris je u nás známejší pod názvom Kotvičník zemný. Ide o rastlinu s vysoko afrodiziakálnymi účinkami, ktorá rastie najmä v piesčitých oblastiach Indie. Vďaka svojim ukľudňujúcim vlastnostiam sa používa na zmiernenie symptómov rôznych druhov ochorení, nervových porúch a podporuje správne fungovanie srdca, pečene, ľadvín a obličiek. Najvýraznejšou vlastnosťou je však silný účinok na sexuálnu potenciu a libido. Preto je veľmi častou prísadou doplnkov, určených pre posilnenie mužstva (obľúbené Vimax a XtraSize).

tribulus

Nenápadný vzhľad tejto pichľavej rastlinky ničím nenaznačuje, že by šlo o tak dôležitú a hodnotnú prímes prípravkov na zväčšenie penisu. Tribulus je latinské pomenovanie pre „bodák s tromi ostňami“. Názov získal vďaka svojmu tvaru, ktorý pripomína stredovekú zbraň  s rukoväťou a železnou guľou s ostňami. Ostne, ktorými sú plody chránené, dokážu bez problémov prebodnúť podrážku či koleso bicykla. Angličania Tribulus volajú „pichľavá réva“.

Účinnou látkou Kotvičníka je protodioscinsteroidný saponín. Ten účinne zvyšuje produkciu mužského hormónu testosterónu v tele. Športovci a kulturisti neužívajú prípravky s Kotvičníkom iba kvôli podpore tvorby testosterónu, ale aj za účelom nárastu svalovej hmoty, redukcie tuku a celkovému zvýšeniu výkonnosti a kondície. Muži, cvičiaci cviky na posilnenie mužstva (napríklad Kegelove cviky), by mali protodioscin prijímať taktiež. Protodioscin sa významne podieľa na uvoľňovaní kysličníku dusnatého, ktorý zaisťuje správnu cirkuláciu krvi v tele. Tento oxid je veľmi dôležitý pre erekciu. Čím vyššia je jeho hladina, tým rapídejší je prietok krvi v tele, čo sa odráža na kapacite tkanív v penise. A ako sme sa už stihli presvedčiť, správne prekrvený penis je pripravený na rast. Okrem protodioscinu Kotvičník obsahuje aj ďalšie látky s rovnakými alebo podobnými účinkami.

Tribulus Terrestris

Skutočnosť, že Kotvičník má priaznivé účinky na ľudskú sexualitu, bola demonštrovaná výsledkami série testov na zvieratách. Vedci skúmali vplyv Kotvičníku na sexuálne správanie a vnútrožilný tlak u nesterilizovaných a sterilizovaných laboratórnych potkanoch. Intravenózny tlak sa vzťahuje na prietok krvi v toporivých telieskach penisu. Tieto telieska vytvárajú hubovité tkanivo, ktoré sa v stave erekcie napĺňa krvou. Sterilizovaným potkanom , ktorým sa podal buď testosterón alebo Kotvičník, sa takmer okamžite zvýšil intravenózny tlak. Výsledkom testov teda bol priamy vplyv Kotvičníku na schopnosť tkaniva nasávať krv.

Vlastnosti Kotvičníku z neho robia ideálnu a priam povinnú súčasť všetkých doplnkov stravy, sľubujúcich nárast penisu. Dlhotvajúca, silná a tvrdá erekcia, neodolateľná chuť na sex a zvýšenie produkcie spermií. To je iba pár z mnohých povzbudzujúcich efektov tejto všmocnej rastliny. Potešiteľným faktom je, že doposiaľ neboli zaznamenané nijaké vedľajšie účinky a negatívne ohlasy. Po dlhej dobe, počas ktorej človek využíva pozitíva Kotvičníku, je namieste tvrdiť, že je úplne bezpečný a maximálne účinný.

Viac sa o bylinkách na zväčšenie penisu dozviete v tomto článku.Powered by the Product Review Wordpress Theme