Turbo Max Blue na väčší penis – úprimná recenzia

Existuje množstvo prípravkov na zlepšenie erekcie, predĺženie výdrže a zväčšenie penisu. Existujú výrobky, ktoré pomáhajú, výrobky, ktoré sa ich snažia napodobniť (môžu to byť falzifikáty, avšak podobné zloženie má aj podobné účinky) a výrobky, ktoré sú bez účinku. V ich prípade ide iba o snahu draho predať niečo, čo už nebude možné reklamovať, a tým pádom sa obohatiť na ľudskej dôverčivosti.

V dnešnom článku si predstavíme kontroverzné náplasti Turbo Max Blue na zväčšenie penisu. Pokúsime sa vysvetliť, do ktorej z troch kategórií možno tento „zázrak“ zaradiť.

UPOZORNENIE

V žiadnom prípade si nemôžeme dovoliť tvrdiť, že ten alebo onen výrobok je iba neúčinné klamstvo, ťažiace zo zúfalosti mužov. V takom prípade by nás mohol predajca a výrobca žalovať z poškodzovania dobrého mena a to v žiadnom prípade nechceme.

Čo však urobiť môžeme, je uviesť skúsenosti reálnych ľudí z internetu. Zároveň môžeme uviesť náš subjektívny pocit z výrobku, ktorý sme nadobudli po bližšom skúmaní.

Vymyslená sláva Turbo Max Blue

Inšpiráciu na túto recenziu nám dal článok zo stránky kupnísíla.cz. Ich iniciatívu chválime, keďže veľmi ostro kritizujú nedôveryhodných výrobcov a ich zavádzajúcu reklamu.

Turbo Max Blue v médiach

Tieto svetové médiá údajne „fandia“ a propagujú Turbo Max Blue. Dá sa však rýchlo a ľahko overiť, že sa o ňom nezmienilo ani len jedno z nich!

Turbo Max Blue sa podlo snaží získať dôveru zákazníka tým, že tvrdí, ako si výrobok povšimli svetové média BBC, CNN a ďalšie. Pokiaľ však zadáte na týchto stránkach názov výrobku, nenájde vám žiadne výsledky. Tieto médiá nemajú o Turbo Max Blue ani šajnu! Presvedčte sa sami na CNNtaktiež na BBC.

Nedosiahnuteľné sľuby

Už vieme, že penis zväčšíme maximálne o 1-2 cm. Zväčšenie je dôsledkom intenzívnejšieho prekrvenia penisu. Krv napĺňa hubovité tkanivá, čo po dlhšom čase pôsobenia zvyšuje kapacitu toporivých teliesok a penis tak naberá na dĺžke a objeme.

Štatistické 2 cm tiež nie sú zaručené a záleží na pôvodných rozmeroch penisu. Malý narastie menej, väčší narastie viac.

Existujú doplnky výživy s efektom prekrvenia a poznáme aj cviky, ktoré prekrvenie podporia. Čo sa týka konkrétnych výrobkov, my odporúčame Vimax!

Turbo Max Blue opäť sľubuje nemožné a chváli sa nárastom až o 6,4 cm. Pokiaľ by toto bola pravda, žiaden muž na svete by nemal komplexy z malého penisu. Ďalšia nechutná lož.

Nepomôže? Reklamujem!

Turbo Max Blue má veľmi dobre ošetrené reklamačné podmienky. Bohužiaľ iba pre vlastný prospech. Na stránke sú uvedené informácie, ako môžete prípravok v prípade nespokojnosti vrátiť, ako je celý nákup bezpečný a všetko je v súlade so zákonom.

Vrátiť je však možné iba nepoužívané, neotvorené balenie v pôvodnom obale. Vrátiť ho môžete teda iba ak ste sa ho vlastne ani nedotkli. Ak ho raz otvoríte, vrátiť sa nedá a o svoje peniaze ste práve v tom momente prišli. Stojí toto za risk?

Nejasný pôvod firmy

Očakávate, že ak nakupujete zo slovenskej alebo českej stránky, tovar vám pošle slovenská alebo česká firma? Tak by to aj malo u seriózneho predajcu byť. Predávajúcim Turbo Max Blue je však táto firma:

TV Prodaja d.o.o.
Dunajska 113, 1000 Ljubljana
DŠ: SI49268341
MŠ: 2262380

Táto adresa teda nasvedčuje, že výrobok predáva slovinský predajca so sídlom v Lublane. Opäť je to však lož! V slovinskom obchodnom registri firmu nenájdete. Buď teda vôbec neexistuje alebo nie je v registri zapísaná. To je dôvod, prečo podniká na čierno a nie je pod dohľadom obchodnej inšpekcie. Objednali by ste niečo od neexistujúcej firmy?

Hlavne rýchlo a okamžite nakupovať!

Nepáči sa nám ani agresívny nátlak na návštevníka stránky. Výrazný banner odpočítava čas 20 minút a sľubuje, že ak si ihneď objednáte, dostanete špeciálnu zľavu. Načo by to však predajca robil? Ak má zákazník záujem, objedná si pokojne kedykoľvek. Prečo ho obmedzovať 20 minútami?

Keď však refreshnete (znovu načítate) stránku, 20 minútová lehota sa spustí znovu. Nie je to zvláštne? Špeciálna ponuka je dostupná tým pádom neustále, stačí obnoviť stránku.

Turbo max blue - klamlivá reklama

Obmedzená, neopakujúca sa akcia, ktorú kedykoľvek refreshnete + informácia o posledných 2 kusoch na sklade. Nechutná manipulácia návštevníka

Dočítate sa aj informáciu, že objednávok je priveľa a k tovaru sa teda nemusí dostať každý. Ak sa zásoby minú, údajne sa na nové bude čakať niekoľko týždňov. Je to však iba nátlak, ktorý má nútiť ľudí k neuváženému nákupu. Ak by bol výrobok taký objednávaný, ktorý výrobca by sa nezásobil dostatočne, aby predal čo najviac?

Všetko sa deje za stáleho hlásenia „Momentálně je na skladě 2 kusú“. Je to ďalší spôsob, ako prinútiť vystrašeného muža k nákupu. Stránka vzbudzuje strach, že by sa tovar mohol minúť a to označujeme za nátlak a agresívnu reklamu.

Ale prečo by to nemalo fungovať?

To sme ani raz netvrdili. Tvrdíme, že výrobok pochádza nevedno odkiaľ, predajca neexistuje, pretože nie je zapísaný v obchodnom registri. Navyše má názov firmy, ktorej oficiálne stránky výrobok Turbo Max Blue vôbec nemajú v ponuke.

VIDEO:

Myslíte, že by niekto, kto takto porušuje zákony a vyhýba sa, dokázal, resp. chcel predávať niečo účinné? To si nedokážeme predstaviť.

O zložení a sľubovaných účinkoch sa dočítate na stránkach výrobku. My sa k ním vyjadrovať nejdeme, pretože im neveríme.

Zákazníci majú jasno

Všetky tieto nedostatky, lži a porušenia zákonov (minimálne obchodných) by každého od nákupu odradili. Záujem predajcu je viac, než jasný a veríme, že už ste pochopili, čo je vo veci.

Prehľadali sme aj internetové fóra, kde sa páni anonymne zdôverujú so svojimi skúsenosťami. Prikladáme printscreeny.

Turbo Max blue - hodnotenie 1

Podľa výrobcu sa prvé zmeny dostavia po 4 dňoch. Tento zákazník zatiaľ nič nezaznamenal

Turbo Max blue - hodnotenie 2

Ďalší pán má vo veci jasno. Turbo Max Blue mu nijak nepomohol

Turbo Max blue - hodnotenie 3

Na inom fóre sa hodnotenia veľmi nezmenili

 

Zhrnutie dostupných negatívnych informácii na záver

  • Výrobok nepoznajú žiadne uvedené médiá – LOŽ!
  • Nesplniteľné sľuby nárastu o 6,4 cm – LOŽ!
  • Otvorený prípravok nie je možné reklamovať – NEČESTNÉ PODMIENKY!
  • Akčná ponuka na zľavu pri objednávke do 20 minút – LOŽ A NÁTLAK NA SPOTREBITEĽA!
  • Amatérske stránky plné agresívnej reklamy – NÁTLAK NA SPOTREBITEĽA!
  • Firma nie je zapísaná v obchodnom registri – ZÁVAŽNÉ PORUŠENIE OBCHODNÉHO ZÁKONNÍKA!
  • Výrobok neskúmali štátne orgány (hygiena, obchodná inšpekcia, potravinárska inšpekcia) – RIZIKO OTRAVY A ÚRAZU!
  • Výrobok odpadáva z kože a nelepí – NEKVALITNÉ PREVEDENIE!
  • Žiadne fotky výrobku na stránkach – ZÁKAZNÍK NEVIE, ČO NAKUPUJE!

Na záver opakujeme, že nie je našim cieľom odrádzať ľudí od kúpy výrobku Turbo Max Blue. Chceli sme len zdôrazniť negatívne pozorovania, ktoré sme my ale aj sami zákazníci zistili či už na vlastnej koži alebo v nezávislých diskusiách.

Veríme, že ste si utvorili dostatočnú mienku a budete postupovať uvážene. Výrobkov na zlepšenie erekcie a zväčšenie penisu je mnoho. Prečítajte si aj naše ostatné recenzie.Powered by the Product Review Wordpress Theme