Vákuové pumpy: ako fungujú a pomôžu zväčšiť penis?

Vákuové pumpy sú na trhu už dlhú dobu, no mnohí ľudia možno majú nejasnosti, čo sa týka ich funkcie, používania alebo vplyvu na penis. V článku poskytneme odpovede na všetky tieto otázky a spomenieme aj niekoľko zaujímavých faktov.

Ako funguje vákuová pumpa?

Vákuová pumpa sa skladá z dvoch hlavných častí. Valec, ktorý sa nasádza na penis a odsávacie zariadenie. To môže byť vyhotovené vo forme odsávacieho balónika, klieští alebo pumpičky. Odsávaním vzduchu z priestoru valca sa v ňom zvyšuje tlak, ktorý do penisu vháňa  krv. Aj muži, ktorých penis sa v dôsledku vyššieho veku alebo inej poruchy nedokáže dostatočne prekrviť, majú s pumpou možnosť znovu dosiahnuť stratenú erekciu. Vákuovú pumpu v upravenej verzii používajú dokonca aj ženy. Vagína s klitorisom sa po ich použití stávajú omnoho citlivejšie, čo rapídne zvyšuje pôžitok a rozkoš. Hlavnými dôvodmi pre používanie mužmi sú nadštandardné rozmery penisu, pevnejšia a trvácnejšia erekcia. Pozitívnych účinkov je však viac.

 Vákuové pumpy na penis

Ako sa vákuová pumpa používa?

Hlavnou zásadou je nasadiť valec pumpy čo najtesnejšie ku koreňu penisu, aby správne tesnil a neunikal z neho vzduch. Pokiaľ máte bujaro ochlpené ohanbie, pravdepodobne si ho budete musieť oholiť. Začnite odsávať vzduch. Požadovanú silu erekcie nadobudnete približne po 10 až 15 minútach. Každá pumpa však funguje odlišne a záleží taktiež na konkrétnom výrobcovi. Ceny sa pohybujú od desiatok po stovky euro. Profesionálne výrobky sú omnoho výkonnejšie, majú dlhšie záručné lehoty, možnosť servisu a rozsiahlejšie príslušenstvo.

Medzi príslušenstvo patrí aj erekčný krúžok. Ten sa nasadí na koreň penisu po odstránení pumpy. V podstate priškrtí penis, aby z neho neunikala krv. Medzi ďalšie súčasti patria rôzne vývevy, regulátory tlaku a tlakomery, výmenné tesniace manžety a podobne. Drahšie modely v sebe mávajú zabudovaný vibrátor, aby si užívateľ dokázal dopriať potešenie aj osamote. O variabilite tvarov a farieb nemá zmysel písať, pretože každý výrobca sa snaží svojmu výrobku dať charakteristický design.

Vákuová pumpa je teda skutočne hodnotnou erotickou pomôckou. Okrem toho pomáha mužom, trpiacim problémami s dosiahnutím plnej erekcie. Zachráni aj pánov s erektílnou dysfunkciou, ktorí erekciu nedokážu dosiahnuť vôbec.

Vplyv vákuovej pumpy na zväčšenie penisu

Každý výrobca uvádza, že jeho produkt má výrazný vplyv aj na veľkosť penisu. Otázkou však ostáva, či sa nejedná iba o marketingové reči. Logicky sa však dá dospieť k názoru, že pravidelným rozťahovaním komôrok v penise dochádza k ich zväčšeniu. Nárast by teda mal byť teoreticky neodvratný. Platí tento predpoklad aj v skutočnosti?

Odborníci a užívatelia toto tvrdenie nepotvrdzujú. Lekári ho dokonca označujú za nezmysel. Spomínané rozťahovanie toporivých teliesok skutočne nastáva, čo môže pri dlhodobom a pravidelnom používaní viesť k permanentnému zväčšeniu. Proces má ale vplyv viac na objem, než na dĺžku penisu.  Dĺžka sa zväčší maximálne o pár milimetrov. Ak však nebudete očakávať zázračné výsledky a na pokroky bude hľadieť so zdravým rozumom, uspokojiť Vás môže zlepšenie erekcie a zvýšenie pôžitku zo sexu.

Ak by ste predsa len pumpu užívali s vidinou zväčšenia penisu, je vhodné metódu kombinovať s niektorým z posilňujúcich cvičení. Ideálne je zaradiť do jedálnička niektorý z overených doplnkov stravy. Poslednou možnosťou je chirurgické zväčšenie penisu. Táto možnosť každopádne nie je pre každú „náturu“.

 

Na čo brať ohľad pred prípadným nákupom?

Ak ste doposiaľ s pumpami nemali s vákuovými pumpami skúsenosti, nesnažte sa na začiatku nastavovať maximálne možné podtlaky. Pokiaľ spozorujete zmenu farby penisu alebo Vám používanie spôsobuje bolesť, pumpu odložte. Začínajte vždy od najnižších hodnôt a dodržujte krátke časy aplikácie. Postupne sami zistíte, aký stupeň Vám je príjemný a či sa účinok zhoduje s vašimi predstavami. Vo všeobecnosti platí, že by jedno použitie nemalo presiahnuť dobu 30 minút. Pri nadmerne silnom alebo dlhom použití môže dôjsť k poraneniu penisu. Prejavuje sa pľuzgierikmi, prasknutými cievkami a v najhoršom prípade dočasnou impotenciou. Vždy je dobré informovať sa u dostupného sexuológa.

Vákuovú pumpu teda hodnotíme ako hodnotnú erotickú pomôcku. Pomôže Vám posilniť penis, zlepšiť erekciu a zvýšiť pôžitky. Celkovo oživí Váš sexuálny život. Pokiaľ nebudete kupovať vysoko luxusné, a teda drahé výrobky, s rozpočtom sa vojdete do pár desiatok euro. Používanie je jednoduché a ak dodržíte odporúčané postupy a doby aplikácie, je taktiež bezpečné.

Pod vákuovou pumpou si väčšina ľudí predstaví pomôcku pre mužov. Existujú však aj typy upravené pre vagínu. Tie fungujú na rovnakom princípe pôsobenia podtlaku, čo zvyšuje citlivosť príslušných partií na maximum. Okrem vaginálnych púmp sú na trhu aj pumpy konkrétne na klitoris, bradavky alebo na celé prsia. Ak si tieto pomôcky zadováži muž aj žena, zaručene oživia svoje posteľné dobrodružstvá a pozdvihnú ich na celkom novú úroveň.

Pumpa na klitorisPowered by the Product Review Wordpress Theme