Vimax

 

Ak ste sa niekedy počas života zaujímali o tabletky povzbudzujúce erekciu a zmohutnenie penisu, zrejme ste sa stretli s kanadským produktom značky Vimax. Dôvodom je skutočnosť, že tabletky Vimax patria medzi popredné a najpredávanejšie doplnky stravy pre mužov. Za jedenásť rokov na trhu pomohli vyriešiť sexuálne problémy miliónom mužov.

VLASTNOSTI
 Cena
 Od 26€
 Garancia?
 ÁNO!
 Prírodný?
 ÁNO!
 Na predpis?
 NIE!
 Testovaný?
 ÁNO!
HODNOTENIE
 Efektívnosť
 Bezpečnosť
 Rýchlosť
 Dlhodobosť
 Kvalita

NAŠA KOMPLETNÁ RECENZIA

Ak ste sa niekedy počas života zaujímali o tabletky povzbudzujúce erekciu a zmohutnenie penisu, zrejme ste sa stretli s kanadským produktom značky Vimax.

Dôvodom je, že tabletky Vimax patria medzi popredné a najpredávanejšie doplnky stravy pre mužov. Za jedenásť rokov na trhu pomohli vyriešiť sexuálne problémy miliónom mužov.


Chcem produkt!
 

Vimax – kompletná recenzia

V dnešnej dobe už nezáleží na veku a ambulancie sexuológov navštevujú všetky vekové kategórie mužov. Zlé stravovanie, sedavé zamestnanie, málo pohybu, stres, fajčenie, či pitie alkoholu. Tieto a mnohé ďalšie nepriaznivé vplyvy majú nechcený dopad na kvalitu a funkčnosť rozmnožovacieho ústrojenstva.

TIP NA ČLÁNOK: Poznáte príčiny oslabenia erekcie a zmenšovania penisu? 

Už to nie sú iba páni po šesťdesiatke, kto musí vstávať trikrát za noc kvôli močeniu. Už to nie sú iba muži po štyridsiatke, ktorým ubúda chuť na sex kvôli nedostatočnej, krátko trvajúcej erekcii. Tieto intímne problémy čoraz častejšie zažívajú aj dnešní dvadsiatnici.

 

vimax_balenie

Balenie je správne opatrené etiketou s povinnými informáciami

 

Všetky tieto problémy môžu mať dokonca dopad na fungovanie vzťahov. Nejeden pár sa už rozišiel práve kvôli nedostatkom v posteli.

Veď uznajte, ktorá žena by vydržala s mužom, ktorý ju aj napriek láske a snahám nedokáže uspokojiť? Zažili ste aj Vy ten pocit poníženia, keď ste so slečnou plní vzrušenia vchádzali do prítmia izby, a zrazu to jednoducho nešlo? Nech sa snažila akokoľvek, rukami či ústami, „kamarát“ proste nebol vo forme.

Vimax balenie

VIDEO s rozbalením tabliet Vimax

Dáme je to ľúto a už na Vás nepozerá tým žiadostivým pohľadom. Tieto okamihy dokážu podlomiť mužské sebavedomie, čo môže viesť k neskoršiemu ostychu a nechuti sa vôbec so ženami stretávať. A to zaručene nechce ani jeden z nás, páni.

V každom prípade pre Vás máme jednu pozitívnu správu. Vedecké kapacity sa zaoberajú aj výhradne mužskými problémami, a tak vyvinuli Vimax – prostriedok riešiaci nedostatočné prekrvovanie penisu, predčasnú ejakuláciu, slabú erekciu a ostatné pridružené komplikácie.

Tabletky Vimax boli podrobené klinickým testom a skúškam nezávislých výskumných ústavov, ktoré preukázali jeho účinnosť, a zároveň potvrdili, že je úplne bez nežiaducich vedľajších účinkov na organizmus.

Je Váš sexuálny život iba sklamaním alebo ste s ním spokojní, no neodmietli by ste občasnú „výpomoc“ pri vyššej záťaži?

V oboch prípadoch je vhodné siahnuť po Vimaxe a ukázať, kto je v posteli pánom. Vimax dokáže odhaliť, aký potenciál v sebe skrývate.

ODHALÍTE PODVODNÍKA? Ako predajcovia doplnkov klamú a inkasujú peniaze za nič? 

Ak sa na svoju sexuálnu kariéru skutočne sťažovať nemôžete, tabletky Vimax ju dokážu pozdvihnúť na ešte vyššiu úroveň a z Vás vytiahnuť doslova maximum. Získajte stratenú sebadôveru a začnite si sex užívať naplno. Vaša partnerka bude šťastná zo spoločných pokrokov a radosť sa tak zdvojnásobí.

 

Prečo Vimax?

Užívanie bez rizík

Vimax tabletky sú účinné, bezpečné a nemajú nijaké vedľajšie účinky, čo z nich robí vhodný doplnok stravy skutočne pre každého. Neobsahujú syntetické látky a alergény, preto je možné ich užívať aj v kombinácii s inými doplnkami.

Sú zložené výlučne z prírodných prísad, ktoré nemajú nijaký negatívny vplyv na organizmus. Nie sú na lekársky predpis, čo Vám umožňuje siahnuť po nich práve vtedy, keď potrebujete.

PRAKTICKÉ INFO: Kompletné zloženie a etiketa tabliet Vimax

 

Jednoduché užívanie a dávkovanie

Pre zabezpečenie dokonalého efektu a maximálneho výsledku postačuje užívať jednu tabletku denne, najlepšie pred spaním, prípadne podľa potreby pred stykom.

CENNÍK VIMAX: Za jednu dennú dávku zaplatíte iba 1,33 euro. Kompletný cenník nájdete tu

Ide o doplnok stravy, preto sa viditeľný a citeľný efekt dostavuje približne po prvom mesiaci užívania. Váš sexuálny apetít sa zintenzívni a Váš penis bude vďaka výraznému prekrvovaniu väčší a pevnejší. To, že si tieto zmeny s radosťou všimne aj Vaša partnerka, už nie je nutné pripomínať.


Chcem produkt!
 

Účinky tabliet Vimax

Zlepšenie v každom smere

Hlavnou funkciou prípravku Vimax je zvýšenie nedostatočného prítoku krvi do penisu a ostatných súčastí mužského rozmnožovacieho ústrojenstva. Ako vieme, penis je tvorený hubovitým tkanivom, podobným špongii.

Táto „špongia“ nasáva krv z tela a penis tak tvrdne a zväčšuje svoj objem. Či Vaše slabé prekrvenie zapríčiňuje stres a ostych, nedostatočné vzrušenie alebo máte problém fyzického charakteru, Vimax účinkuje spoľahlivo a zaručene Vás nenechá zahanbeného.

Silnejšia a trvácnejšia erekcia

Dobre prekrvený penis je citlivejší, vďaka čomu bude Vaše vnímanie sexu omnoho väčším pôžitkom. Dovolím si dokonca tvrdiť, že po rokoch stereotypu zažijete pri sexe s Vimaxom pocity, aké ste ešte nezažili.

INTÍMNA PORADŇA: Aká erekcia ženu dokonale uspokojí? 

Rýchle, preukázateľné a trvalé výsledky

Štatistiky prezrádzajú reálnu účinnosť tabletiek Vimax u mužov všetkých vekových kategórií. Vyše 97% užívateľov, ktorí užívali Vimax denne po dobu aspoň tri mesiace, potvrdilo viditeľné zväčšenie penisu a zvýšenie ako sexuálneho apetítu, tak sexuálnej výdrže.

Už po troch, štyroch týždňoch užívania si všimnete nárast penisu a budete pociťovať zvýšenú chuť na sex. Výsledky, ktoré Vám Vimax prinesie, sú trvalé a nemiznú ani v prípade, že tabletky užívať prestanete.

ČO OČAKÁVAŤ? Detailné účinky Vimaxu mesiac po mesiaci nájdete priamo na stránke predajcu

 

11 ročné skúsenosti a viac než 2 000 000 spokojných mužov

Počas jedenástich rokov neustáleho testovania výrobku v klinických štúdiách sa vedcom spoločnosti Vimax podarilo vytvoriť v prospech mužskej potencie unikátnu zmes prírodných látok.

S našim výrobkom získavate najkvalitnejší a najúčinnejší produkt na trhu s vynikajúcimi výsledkami bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Za uplynulú dekádu sme vo svete predali viac produktov, než všetci nám podobní konkurenti dokopy.

 

vimax_tablety

Farba etikety sa môže meniť šarža od šarže. Výrobca farby strieda

 

Garancia kvality

Spoločnosť Vimax disponuje zmluvami a kontraktmi s výrobcami potravinových doplnkov a liečiv, a zároveň je držiteľom licencie, udelenej Kanadským ministerstvom zdravotníctva (EL) a certifikátu GMP o správnosti výrobných postupov.

CERTIFIKOVANÝ VÝROBOK: Certifikát od výrobcu udelený CZ a SK ditribútorovi eMarkest, s.r.o. 

Náš tím testovania a kontroly kvality zabezpečuje výrobu Vimax-u v stopercentnom súlade s platnými predpismi. S každou objednávkou prípravku Vimax tak máte istotu tej najvyššej kvality, vyrobenej za prísnych hygienických a bezpečnostných podmienok.

Výsledky užívania Vimaxu

– dlhotrvajúca a pevná erekcia.

– intenzívny pocit vzrušenia a búrlivé orgazmy.

– rapídny nárast sexuálnej žiadostivosti a vytrvalosti pri styku.

– zabránenie predčasnej ejakulácii.

– väčší, pevnejší a robustnejší penis dlhší až o 2 cm a o 25% väčší objem.

 

 

ZÁVER

Nielen pozitívne výsledky zákazníkov a kladné hodnotenie produktu vo viacerých svetových rebríčkoch zaradili Vimax na prvé miesto v našom hodnotení. Je to produkt, ktorý sme vyskúšali a presvedčili sa o jeho účinnosti. Odporúčame predovšetkým pre mužov, ktorí túžia po zmohutnení penisu, lepšej erekcie a dlhšom sexuálnom akte. Overené!

VLASTNOSTI
 Cena
 Od 26€
 Garancia?
 ÁNO!
 Prírodný?
 ÁNO!
 Na predpis?
 NIE!
 Testovaný?
 ÁNO!
HODNOTENIE
 Efektívnosť
 Bezpečnosť
 Rýchlosť
 Dlhodobosť
 Kvalita
click here to visit website

Napište vlastnú recenziu

Meno (povinné)
VAŠE HODNOTENIE
Efektívnosť

Bezpečnosť

Rýchlosť

Dlhodobosť

Kvalita

E-mail (povinné)
Váš komentár

*


RECENZIE ČITATEĽOV

 1. Recenzia od Ján
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Prvých pár dní ma bolela hlava a pálila záha, ale ustúpilo to. Inak výsledky tam skutočne sú, zatiaľ to beriem tretí mesiac a celkom spokojnosť – je tam vidieť rozdiel vo veľkosti, hlavne pri erekcii. Ešte ma čakajú skoro 2 mesiace, tak uvidím a poprípade tu napíšem, či som s výsledkom spokojný alebo nie.
 2. Recenzia od Chlapský problém | Osobný blog
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  […] prejavia pozitívne zmeny uvedomelej životosprávy a spomalenia tempa žitia, prečítajte si https://www.zvacsenie.sk/vimax_recenzia_hodnotenie/ a vyskúšajte. Vyššia hmotnosť tela, ako je zdravé či vyšší krvný tlak, to všetko sú […]
 3. Recenzia od Overené spôsoby ako dosiahnuť predĺženie penisu : Eb.sk
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  […] Vimax je špeciálny výživový prípravok podporujúci pánov a ich potešenie zo sexu. Pochádza z Kanady, kde bol vytvorený ako prírodný prostriedok bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Môžete ho kombinovať so všetkými typmi jedál a takisto ho konzumovať bez časových rozdielov dlhodobo aj niekoľko mesiacov. Sami zistíte, že najlepšie ohodnotený svetový produkt na túto problematiku prináša skutočné výsledky a okamžite po niekoľkých týždňoch pravidelného užívania uveríte pozitívnym ohlasom mužov, ktorí vyskúšali a teraz sú spokojní. […]
 4. Recenzia od Marcel
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Dobrý deň chcem sa spýtať či mi vimax pills zaberie ak som predtým bral xtrasize 7 mesiacov, ďakujem.
  Odpovedá Marcel
  Odpoveď mi môžete poslať na chujko@azet.sk ďakujem
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, ak pri užívaní XtraSize nastali zmeny, tak ďalšie zmeny už nepredpokladám.
  Odpovedá Peter
  pomohol vam ten xtrasize ? dakujem
 5. Recenzia od Problémy s erekcí u mužů | Magazín jen pro muže
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  […] Netrapte se tedy už ani vy s tímto problémem, který jistě podlomuje vaše sebevědomí, vede k ostychu a nechuti se s opačným pohlavím vůbec potkávat. Využijte výhod tohoto zázračného produktu jménem Vimax. […]
 6. Recenzia od Ivan
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Dobrý deň,
  Som trénujúci športovec a užívam tribulus v tabletkovej forme. Môžem užívať Vimax? Prípadne ako to vhodne kombinovať a ci to nebude kontraproduktívne alebo dokonca nebezpečné? Ďakujem.
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, záleží na obsahu Tribulusu v tabletkách, ktoré užívate, ale určite by som sa toho nebál. Nejde o nebezpečnú látku.
 7. Recenzia od filip
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  mam12 rokov a mam len asi 2 cm a aj to len koža a nemožem si ani honiť len ked sa mi postavi prosim pomoste
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, v 12-tich Vám ešte porastie :) S pozdravom, admin
 8. Recenzia od marian
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  objednal som si produkt na skušku ,a efekt bol na 60-70 % dočasný. mam obavy či to vlastne zveči penis na stalo alebo len vtedy ked užijem produkt. A ešte jedna vec , stoporil sa mi penys aj vtedy ked som to nechcel alebo aj vtedy ked som si len pretiahol predkožku . poradte ….. chcel by som vedieť ci to funguje natrvalo ked budem brat dlchšie vimax alebo docasne . Zatialmamstoho pocit ako ked užijem Viagru ,cialis . ( nemam problem z erekciou ) chcem ho zvečiť . DAKUJEM
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, ďakujeme za správu. Produkt je potrebné skutočne užívať dlhodobo pre trvalé výsledky. Tie účinky trochu poklesnú pri vysadení ale niečo ostane nemenné, takže asi na tých 60-70%. Čo sa týka stoporenia, produkt zvyšuje libido a podporuje erekciu, takže sa to môhlo stať. S pozdravom, Martin
 9. Recenzia od Pepo
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Takže,vimax užívam týždeň. Prve dni nič,ale po týždni si začínam všímať silu erekcie..penis mi ide vybuchnúť..a ta výdrž..super..už len čakám čo bude ďalej..síce ešte skoro jasať,ale som spokojný..doporúčam..napíšem čo a ako nesķôr
  Odpovedá Martin Uhlári
  Ďakujeme za pozitívny komentár, stále viac ľudí nám píše, že sú s Vimaxom spokojní :) To nás teší, pretože odporúčame ľuďom skutočne kvalitný produkt, ktorý prináša aj výsledky. Ďakujeme!
 10. Recenzia od Pepo
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Ešte dodam,že aj na vzhlade sa zmenilo..teraz je viac zilnaty a citim ako ho napína ..mozno to ma kazdy ine,ale k tomu denne cvičím jelqing a mam každý deň sex..dokonca aj žena si všimla,že niečo je iné..
 11. Recenzia od Pepo
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Takze..po troch tyzdnoch mozem konecne dat aj cisla..pred uzivanim..v erekcii 14,2cm a obvod 12cm..teraz dlzka 15cm a obvod 12,8cm..takze ja som fakt spokojny..odporucam..keby mal niekto zaujem sa zlozit na vacsie balenie,tak piste..
  Odpovedá Marcel
  o to väčšie balenie máte ešte záujem? možno by sme sa dohodli
 12. Recenzia od Fero
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Po 4 mesiacoch užívania ani o milimeter väčší a dokonca nepomohol ani z predčasnou ejakuláciou. Takže zatiaľ maximálne sklamanie!!! Ale mám 12 mesačnú kúru tak uvidím…
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, to ma mrzí, väčšinou tam aspoň malé zmeny nastanú. Ak ste to zakúpili z webu www.vimax.cz, tak by s vrátením peňazí za ostatné balenia nemal byť problém.
 13. Recenzia od xxx
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  dobry den mam 17 rokov a chcel by som si zvacsit penis pomocou tabletiek od vimaxu a chcem sa vas opytat ci by to mohlo ovplyvnit moje zdravie , pretoze po sexualnej stranke som v poriadku, len potrebujem zvacsit penis
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, ja Vám Vimax vzhľadom na Váš vek neodporúčam. Penis Vám ešte porastie, nebojte sa :)
 14. Recenzia od Mato
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Zdravym mam zaujem o VIMAX.Mam 22r 17cm a zaujimalo by ma ci bude to zvatsenie fungovat ked fajcim a sem tam vypijem nejake to pivko :)…ako dlho by som to mal pouzivat aby vysledky boli trvale a zarucene??Dakujem za odpoved
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, odporúčam aspoň 3-4 mesačnú "kůru". Aby boli výsledky čo najviac trvalé, tak odporúčam Vimax kombinovať s cvikmi, napr. Jelqing. Inak fajčenie a pitie alkoholu sa neodporúča, ale moc veľký vplyv to mať nebude. S pozdravom, Martin
 15. Recenzia od xxx
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Mam 17 rokov a moj penis je rovnaky uz od 15 neviem ci este poraste teda?? A preto by som chcel uzivat vimax ak mi to pomoze
 16. Recenzia od Vito
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Zdravim chcel by som sa spytat ake balenie vimaxu si mam kupit aby mi narastol aspon o 3cm?
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, takéto výsledky Vám skutočne nezaručí žiadny produkt ani Vimax. S pozdravom, Martin
 17. Recenzia od Dominik
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Môžem tabletky uživať aj večer pred spanim? že nie rano ale čisto iba večer
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, áno môžete.
 18. Recenzia od Peter
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Prosím o radu…po užití Vimaxu sa mi upchá nos e to pravidelné.Čím to je a či mám presťať užívať Vimax…ďakujem
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň. Pokiaľ účinky skutočne dlhodobo pretrvávajú, tak by som Vimax vysadil. Neotvorené balenia môžete vrátiť predajcovi. S pozdravom, Martin
 19. Recenzia od Tomáš
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Zdravím, kedy je odporúčané (najlepšie) užívať tablety? Je to pravda že 30 minút po jedle v ktorúkoľvek časť dňa (ráno či večer)? A čo sa myslí pod slovom dlhodobé užívanie? 4 mesiace budú stačiť na trvalejšie výsledky? Ďakujem za odpoveď.
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, tablety odporúčam užívať ráno po jedle. Dlhodobé užívanie znamená aspoň 3 mesačnú kúru, ale väčšinou odporúčam aspoň 4 mesiace. S pozdravom, Martin
 20. Recenzia od hununu
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Vimax sa zda byt stale zavadny:
  http://www.agronavigator.cz/default.asp?ids=158&ch=13&typ=1&val=133016
  http://www.agronavigator.cz/default.asp?ids=153&ch=13&typ=1&val=132956

  btw. zaujimalo by ma, ak niekto z vas vimax ma, ake mate cislo sarze? Je na niektorom napisane v zlozeni „Ginko Bilboa“ namiesto „Ginkgo Biloba“?
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, na odkazoch, ktoré ste nam zaslali, som nenašiel žiadne info potvrdzujúce závadnosť produktu. Momentálne prešiel Vimax veľkou kontrolou a ak niekto predáva závadný Vimax, tak porušuje zákon. Sme v kontakte s predajcom www.vimax.cz a ich Vimax by mal byť v poriadku, majú to potvrdené aj od SZPI. Za ostatných predajcov neručíme. Martin
 21. Recenzia od Denis
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Dobrý deň , možem to brat aj ked mam 16 rokov neovplyvní to rast alebo plodnosť ? Kolko nosiacich by som to mal brat na zbrzdenie o 5 cm ?
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, odporúčam brať podobné prípravky až od 18-tich. S pozdravom, Martin
 22. Recenzia od xXx
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  chcem si to kupit na 12 mesiacov a chcem cca 3 cm je to realne?
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, každé telo má svoje maximá, ktoré sa nedajú prekročiť. 3cm je skutočne málo pravdepodobné, ale nárast tam za 12 mesiacov bude. S pozdravom, Martin
 23. Recenzia od jurec
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  moc tomu neverim
 24. Recenzia od Lebo neviem
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Chcem sa opytat ci mozem uzivat tabletky aj napriek tomu ze mam silnu erekciu?
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, aj keď prvotný účinok Vimaxu je lepšia erekcia, pomáha vyriešiť aj iné sexuálne mužské problémy, takže by to nemal byť problém. Martin
 25. Recenzia od Davict
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Dobry den. Mam 18 rokov. S velkostou problemy nemam iba s predcasnou ejakulaciou? Viete mi poradit? Pomoze vimax v mojom pripade? Dakujem
 26. Recenzia od Xxx
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Chcem sa len opytat ci nema nasletky na sperma preze chcem mat este deti
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, nie, nemá. S pozdravom, Martin
 27. Recenzia od Jaroslav
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Chcem sa opýtať mám 18rokov a 12cm pri erekcii , som dosť mladý a som s priatelkou 2 roky zo začiatku sme nemali žiadne problemy mali sme spolu sex aj 15-20 minut užas no teraz už nieje taký pevný ako by mal pomože mi to ? je to vlastne normálne že mám 18rokov a takýto problem ? dakujem za odpoved
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, áno, Vimax je určený presne pre takéto prípady ako je ten Váš. Určite to penis zpevní a posíli erekciu. Vyskúšajte aspoň 2 mesiace a uvidíte sami. Martin
 28. Recenzia od Matt
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Chcem sa opýtať je dobre zvýšiť dávku? myslím jednu ráno a jednu večer? venujem sa posilňovaniu a ak to budem kombinovať s pumpou bude to vadiť napr. Nitrix alebo NO xplode
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, vyskúšajte to. Skúste jednu dávku a potom to zvýšiť môžete, ale výrobca odporúča iba jednu tabletu denne, takže aby to potom nemalo nejaké negatívne účnky :) S pozdravom, Martin
 29. Recenzia od ivan
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Moze sa kombinovat vimax s xtrasize ?
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, nie, neodporúčam to.
 30. Recenzia od Xxx
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Chcem sa opytat ako mam pouzivat vimax pills mam tabletku prehltat alebo roszut a tak prehltnut
 31. Recenzia od Ado
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Ako je najlepsie konzumovat vimax prehltnut alebo predtim roszut
  Odpovedá Martin Uhlári
  Prehltnúť a zapiť vodou.
 32. Recenzia od Aaa
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Chcem sa len opytat som fajciar vadi to pri vimax
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, ak nie ste skutočne tuhý fajčiar, tak by to vadiť nemalo. Vždy je ale lepšie pri užívaní nefajčiť, nebrať lieky a nepiť alkohol ale kto z nás to tak má, však? :)
 33. Recenzia od Peter
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Ahoj Vimax uživam dnešnim dnom 20 dni a narast žiadny.
  Mam 16 cm na dlžku 12,5 cm na širku naraste mi mam to na trimesiace.
  Kedy sa dostavy efekt.
  Odpovedá Martin Uhlári
  Ešte by som tomu dal čas, aspoň 2 týždne, plus by ste to mali podporiť nejakým fyzickým cvičením, napríklad Jelqing - http://www.vimax.cz/jelqing-pomuze-zvetsit-vas-penis-prirozenou-cestou/
 34. Recenzia od Peter
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  A čo sa stane ak to budem uživať častejšie ako je doporučene ?…
  Bude to mať neake nasledky?…
  Veď keď to je prirodny material tak by asi nemalo či?…
 35. Recenzia od peter
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Dobrý deň chcel by som sa opýtať mám 18r a 13cm v erekcii je to málo chcel by som ho zvečšit je to vhodné pre mna ked mam 18?
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, Vimax je odporúčaný od 18-tich ale telo sa bude ešte trochu vyvíjať.
 36. Recenzia od richardus
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  dobry den,
  chcel by som sa opytat ci ma vyznam objednavat si vimax ak som podstupil natahovaciu kuru (cca 1200 hod) s extenderom andropenis a dosiahol som trvale zvacsenie zo 16 na 17,8 cm.je moznost pridat este nejaky centimetrik alebo uz ani teoreticky?
  dakujem.
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, úprimne si myslím, že nie. Ak chcete zväčšenie upevniť, tak by som o Vimaxe pouvažoval. Ale o cm tam asi nepôjde.. Martin
 37. Recenzia od Martin Uhlári
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Dobrý deň, prečo myslíte? Skúste byť trochu konkrétnejší.
 38. Recenzia od martin
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  dobry den chcem sa spytat mozem popri brani liekov cvicit zdviht tazke vahy a proste dat si dobre do tela ?!
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, áno, môžete. Martin
 39. Recenzia od Daniel
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Vimax som si dneska objednal…do piatku by mal prist…mam 26 rokov a penis velky cca 15 cm…nikdy som nemal neako problem v sexe ale poslednu dobu mi poriadne nestoji pri sexe pripadne po chvilku zmakne a neni to ono…ked opät stvrdne tak sa zase po chvilke spravim…nikdy sa mi to nedialo a tak si od vimaxu slubujem kvalitnu a dlhotrvajucu erekciu plus lepsiu vydrz…par cm navyse taktiez neznie zle…objednal som si na 3 mesiace a tak sa ozvem po par tyzdnoch akonahle zacnem vidiet neake vyskedky 🙂
 40. Recenzia od Relax
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Kto som?
  – nikto
  – muž 27 ročný vo vzťahu s priateľkou (25) 7 rokov
  – pracujem ako informatik
  – mám biele auto…
  Aký som mal problém?
  – mal som problém s PE (predčasnou ejakuláciou) počas sexu som sa skoro spravil síce nie vždy, ale keď priateľka to práve začala užívať a prirážať tak som to neudržal, strašne trápne mi to už pripadalo
  – pripadal mi ,,taký malý a tenký keď nestál“
  – priateľka radšej chcela aby som ju orálne uspokojil, alebo ručne stručne, keď že vedela že počas sexu na to bude mať mizernú šancu hmmmm
  Ako som to riešil?
  – pred sexom si popíjal víno, pálenku atď. skoro som sa stal alkoholikom 😀
  – kúpil som si už asi 4 druhy rôznych krémov a spreje na znecitlivenie, ono to aj pomáhalo tak čiastočne, problém je že proste ja nemôžem so sebou brať všade kadejaké gély a spreje, predstavte si, Pozeráte TV ,,pohladkáte“ priateľku a ona to bude pýtať ,,dnu“ . Proste nejde aby som odišiel do spálne pre gél/sprej a počkal 10 minút aby to účinkovalo. Jednoducho to nejde!!!
  – začal som hľadať po internete ako to riešiť, našiel som VIMAX vychvaľovali ho až do nebies tak som si povedal, že ju teda skúsim
  – puf facku som dostal keď som zbadal tú cenu cca 115 eur za 3 x 30 kapsúl bol som odhodlaný kúpiť si trojité balenie, lebo výrobca odporúča min 3 mesiace užívania
  – rozmýšľal som či kúpiť či nie asi mesiac, rozhodnutie prišlo, keď som mal naposledy sex s priateľkou a zase som mal PE úplne ma to už vytočilo a tak som si objednal
  Pred užitím VIMAXU.
  – odmeral som si penis:
  – dĺžka: 15,5 cm a hrúbka (obvod) 12 cm ===> počas erekcie
  – dĺžka 11 cm a hrúbka 10 cm ===> v kľude
  – meral som si ho s obyčajným krajčírskym metrom
  – nič extra proste Slovenský štandard
  Prvý mesiac.
  – nič som necítil, sexu som sa vyhýbal
  – pociťoval som zníženú chuť na sex (mne to vyhovovalo)
  – veľkosť nezmenení
  Druhý mesiac.
  – začal som si všímať, že počas erekcie môj penis je ,,taký“ plnší tučnejší, dĺžka/hrúbka nezmenená
  – mal som sex 5x a môj orgazmus som ovládal ako som ja chcel !!!
  – nevedel som či je to tzv. placebo efekt, ale proste to tak bolo
  – zvýšenie sebavedomia
  Tretí mesiac.
  – dĺžka/hrúbka nezmenená, ale na pohľad je tučný/ taký plnší aj keď nie je stoporený
  – PE už nemám vôbec, proste to nejako ovládam neviem ako, ale keď priateľka na mne ,,jazdí“ a priráža tak to môže dokončiť dokým nedosiahne orgazmus 5-10 min v kuse a žiadne trápne ,,prestaň, lebo už to na mňa ide, (po minúte alebo dvoch)…

  Verdikt: Môj penis NIE JE merateľne väčší, ale na pohľad je definitívne plnší a pôsobí hrubšie. PE je preč čo bol môj primárny problém. Moja priateľka o ničom nevedela resp. o ničom ani nevie. Sex máme pravidelne a orgazmus dosahuje 8/10 a keď nedosiahne nie je to tým že ja nevydržím. Nakoniec som si objednal ešte 3 balenia. ZA TENTO ČLÁNOK SOM NEDOSTAL ANI JEDEN CENT.
  Odpovedá katonator
  ja ti verím...nedostal si ani jeden cent za tento článok...ale nemusí ti nikto veriť že nie si jeden s tých špekulantov čo to tu predáva !kde sú záporné recenzie ??? každý iba spokojný ?? s miliardy spokojných užívateľov iba jeden - dvaja nespokojný ??? nedajte sa vysmiať a neuverejnite ani tento článok k výrobku vimax pills
 41. Recenzia od RichardLob
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Ten, kto riesil problem s predcasnou ejakulaciou alebo chcel zvacsit svoj muzsky organ pomocou tabliet, urcite sa uz s pojmom Vimax stretol. My sa dnes pozrieme na tento vyrobok podrobnejsie. Zistite, co naozaj funguje a co su len myty. Na konci clanku najdete realne skusenosti zakaznikov, ktory tento produkt vyskusali.
 42. Recenzia od katonator
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  bral som to 3 týždne nespozoroval som absolútne nič iba to že som chudobnejší o 40 eur ..o i. obsahuje to nepovolenú látku ktorá je pre srdciarov a ľudí so špatným tlakom nebezpečný /zaujímavé že to tu nie je spomenuté / a predáva sa to ako totálne neškodné…podľa môjho skromného názoru, neškodné máme len piliny v hlave keď sa dáme vždy takto napáliť…no ja iba raz a dosť.
  Odpovedá Martin Uhlári
  3 týždne je skutočne krátka doba na akékoľvek výsledky. Rád by som sa chcel opýtať o akej nepovolenej látke píšete? Ďakujem, Martin
 43. Recenzia od Jakub Kachman
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Chcel by som sa opýtať o koľko Vám narastie penis a za akú dobu? Može sa stať že niekomu to nepomože?
  Odpovedá Lukáš
  Dobrý deň, podľa slov výrobcu je pre maximálny efekt ideálne užívanie 3 mesiace. Odvoláva sa vˇka na individuálne výsledky. Z recenzií vieme, že páni si prilepšili okolo 1,5-2cm, ale záleží aj na zdravotnom stave, funkcii vstrebávania účinnej látky, obezite, veku a podobne.


Powered by the Product Review Wordpress Theme