XtraSize

 

Produkt XtraSize je výsledkom spolupráce popredných odborníkov a špecialistov na výživu a zdravie, ktorí jeho užívanie bez váhania odporúčajú. XtraSize je veľmi účinný doplnok stravy pre dlhodobé zväčšenie penisu a zlepšenie jeho erektilných funkcií. Mnohí muži už mali možnosť vyskúšať tento prípravok a s výsledkami boli vyslovene príjemne šokovaní.

VLASTNOSTI
 Cena
 Od 59€
 Garancia?
 ÁNO!
 Prírodný?
 ÁNO!
 Na predpis?
 NIE!
 Testovaný?
 ÁNO!
HODNOTENIE
 Efektívnosť
 Bezpečnosť
 Rýchlosť
 Dlhodobosť
 Kvalita

NAŠA KOMPLETNÁ RECENZIA

Čo XtraSize sľubuje?

Radi by ste zväčšili a posilnili svoju mužnosť, no máte strach pred komplikáciami, spojenými s chirurgickým zákrokom? S doplnkom stravy XtraSize máte jedinečnú možnosť dosiahnuť vytúženú veľkosť penisu celkom bezbolestne. Neváhajte s využitím tejto šance a doprajte sebe a svojej partnerke skutočný sexuálny pôžitok.

 

balenie_xtrasize

XtraSize je určený na denné dávkovanie

 

Účinky XtraSize 

Už sa nemusíte trápiť veľkosťou vášho penisu. Dosiahnutie požadovanej veľkosti nikdy nebolo jednoduchšie. Objednajte si doplnok stravy XtraSize a každé ráno užite na prázdny žalúdok jednu tabletku.

Prvé výsledky pocítite už v priebehu niekoľkých týždňov. Stabilná, dlhotrvajúca erekcia, zvýšená sexuálna výkonnosť a celkové nabudenie rozmnožovacieho aparátu.

Spokojní zákazníci uvádzajú, že pri dlhodobejšom užívaní prípravku XtraSize zaznamenali predĺženie penisu v priemere o 1-1,5 cm. Zároveň uviedli, že penis nabral na objeme a celkovo sa stal robustnejším a pevnejším.

Zloženie XtraSize

Pri užívaní doplnku stravy XtraSize nemusíte mať obavy z vedľajších účinkov na vaše telo. Produkt je vyrábaný z kvalitných surovín na čisto prírodnej báze. Neobsahuje teda nijaké chemické látky a syntetické aditíva. Ingrediencie sú rokmi overené a majú preukázateľnú účinnosť.

Prípravok je vyrábaný pod dohľadom odborníkov na stravu a tí jeho užívanie odporúčajú každému mužovi, ktorý má pochybnosti o svojom sexuálnom živote. Prípravok XtraSize vám vráti stratenú sebadôveru a dokáže vás zaradiť späť medzi mužov, ktorí si užívajú svoj sexuálny život naplno.

 

 

Aká je realita pri užívaní?

Výrobok účinkuje nadpriemerne. Vyskúšali sme ho na vlastnej koži a boli sme príjemne prekvapení. Už po niekoľkých týždňoch každodenného užívania sme zaznamenali prvé výsledky. Penis sa stáva mohutnejším, pevnejším a výdrž pri sexe sa niekoľkonásobne predlžuje.

 

Pôsobenie XtraSize na organizmus

Erekcia (stoporenie penisu) vzniká pritečením krvi do erektilných tkanív penisu – corpora cavernosacorpus spongiosum. Pri vzrušení sa začnú tieto tkanivá prekrvovať a záleží iba na ich kapacite, aká výrazná erekcia bude.

Jedna tabletka prípravku XtraSize denne vám bohato prekrví tieto tkanivá aj bez predošlých vzrušivých vnemov, čo pri dlhodobejšom pôsobení zapríčiní ich rozšírenie a zväčšenie. Ide vlastne o akúsi cielene navodenú „rozcvičku“ pre váš penis.

Zväčšovaním tkaniva v penise logicky dochádza k nenávratnému nárastu celého penisu. Pravidelným prekrvovaním sa zlepšuje aj celková kondícia rozmnožovacieho orgánu. Prípravok pôsobí blahodarne aj na pridružené súčasti ústrojenstva.

 

Čo ak po čase XtraSize prestanem užívať?

Mnohí muži podobným prípravkom nedôverujú. Domnievajú sa, že po ich vysadení sa im penis zmrští do pôvodného stavu. Pre týchto pánov však máme dobrú správu.

Zmeny, ktoré vám XtraSize prinesie, sú trvalé – penis je tvorený hubovitým tkanivom, ktoré po zväčšení ostáva v tomto stave nastálo.

Ak prestanete výrobok užívať, penis už sa vám ďalej zväčšovať a rásť nebude, no zachová si svoj nadobudnutý vzhľad, rozmery a všetky funkcie, ktoré získal vďaka prípravku XtraSize.

V prípade, že patríte medzi šťastlivcov, ktorí podobné preparáty nevyhľadávajú, môžete XtraSize vyskúšať tiež. Udrží vaše tkanivo v zdravom stave a zvýši citlivosť penisu, čo prinesie intenzívnejšie pocity pri vzrušení a orgazme. Sexuálny život sa tak môže zlepšiť aj vám.

 

Výhody XtraSize

– je jedným z mála výrobkov s preukázateľnými výsledkami

– je odporúčaný sexuológmi

– teší sa veľkej obľube užívateľov a má iba pozitívne ohlasy

– obsahuje kvalitné suroviny na výlučne prírodnej báze

 

Negatíva XtraSize

– v porovnaní s konkurenčnými výrobkami má vyššiu cenu

– výrobca uvádza výsledky v rozpore s realitou (nárast až o 7,5 cm?)

– náklady na poštovné a balné

 

Chcem produkt!
 

Pre dosiahnutie maximálneho efektu odporúčame kúpu troch balení prípravku a absolvovať šesťmesačnú kúru. Výrobca síce uvádza nárast penisu až o 7, 5 cm, štatistiky a ankety, uskutočnené medzi užívateľmi, hovoria o reálnom predĺžení o 1 až 1,5 cm.

 

balenie_xtrasize

Balenie obsahuje všetky potrebné informácie

Zväčšuje sa aj hrúbka a celkový objem. V porovnaní s konkurenčnými výrobkami si teda XtraSize udržiava status funkčného doplnku.

V našom rebríčku prípravkov na posilnenie penisu radíme XtraSize na druhé miesto a to najmä kvôli rýchlym a trvalým výsledkom, ktoré je s produktom možné dosiahnuť.

ZÁVER

Produkt na zväčšenie penisu s názvom XtraSize radíme na druhé miesto v našom rebríčku produktov predovšetkým kvôli rýchlym výsledkom, ktoré sme s produktom dosiahli (áno, my sami sme ho vyskúšali). Určite odporúčame XtraSize vyskúšať.

VLASTNOSTI
 Cena
 Od 59€
 Garancia?
 ÁNO!
 Prírodný?
 ÁNO!
 Na predpis?
 NIE!
 Testovaný?
 ÁNO!
HODNOTENIE
 Efektívnosť
 Bezpečnosť
 Rýchlosť
 Dlhodobosť
 Kvalita
click here to visit website

Napište vlastnú recenziu

Meno (povinné)
VAŠE HODNOTENIE
Efektívnosť

Bezpečnosť

Rýchlosť

Dlhodobosť

Kvalita

E-mail (povinné)
Váš komentár

*


RECENZIE ČITATEĽOV

 1. Recenzia od Robyka
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  no ja som si kupil tento produkt : ekonomicke balenie co ma vyslo 112 euri a mozem povedat len tolkoto: “ pojeb te sa! “ pripravok nefunguje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ze za 4 mesiace by mal narast az 4-5cm???? a aj v hrubke???? hahahahahahaa OJEB JAK SVYNA!!!!! zbytocne vyhodene peniaze z okna von! moj vtak stale meira 15,5cm a pri dobrom vzruseni ma aj 16cm a na sirku je 4-4,5cm takze a uz koncim z korou a stale sa to nemeni ani velkost a ani hrubka!!!!! NASRANY SOM A RIADNE!!!! A ZE GARANCIA!!!!! KDE JE TA GARANCIA??????
  Odpovedá dokazes to
  Ludia nebudte netrpezlivy, ja som to bral cely rok a dosiahol som dlzku o 2 a pol cm vacsiu ako bola predtym. Treba vytrvat. Drzim palce.
 2. Recenzia od Bhán
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Ahojte,

  produkt som používal po dobu 6 mesiacov a nenastala ani najmenšia zmena. Fakt to neodporúčam… sú to zbytočne vyhodené peniaze a nádeje.
 3. Recenzia od dokazes to
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Dik za pomoc, fakt mi to po mohlo
 4. Recenzia od bruno1
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  pravo ho skusam ta sam som zvedavy.dam vedieť po kure..
 5. Recenzia od Radovan
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Dobrý deň, mám 18 rokov. Môj penis v erekcii má nejakých 16-16.5 cm a šírka 4-4.5cm no chcel by som ho ešte trosku zväčšiť a aj do šírky. Lenže MÁM IBA JEDNU ĽADVINU, a nechcel by som o ňu prísť. Je to bezpečné pre moj organizmus? Ďakujem za odpoveď.
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň. Nie, neodporúčam to. Predovšetkým kvôli tomu, že to nepotrebujete. 16cm je dĺžka ideálna pre uspokojenie partnerky. Tiež by som neriskoval zbytočné zaťaženie organizmu ak nemáte 2 funkčné ľadviny.
 6. Recenzia od lubo brmbolec
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Ani ťuk,nič sa nestalo…hrúza,fakt vyhodené prachy.Polský ojeb…dúfam že nedostanem raka
 7. Recenzia od mato
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Prve balenie bolo ucine na vedsiu chut ale velkost ci hrubka sa nezmenili druhe balenie ma skor utlmilo ako povzbudilo
 8. Recenzia od Dejv
  VAŠE HODNOTENIE
  Efektívnosť
  Bezpečnosť
  Rýchlosť
  Dlhodobosť
  Kvalita

  Zdravim, chcel by som sa spytat, ci mozem najprv vyskusat to startovacie balenie a potom popripade objednat druhe startovacie? Myslim to tak, ci to bude mat ucinok, ako keby som si hned kupil to ekonomicke?
  Odpovedá Martin Uhlári
  Dobrý deň, prvý účinok začneme pociťovať po 2-3 týždňov. S pozdravom, Martin
  Odpovedá Dejv
  Dakujem,a este jedna otazka, je lepsi xtrasize ale vimax? Pravdepodobne je to u kazdeho individualne nie?


Powered by the Product Review Wordpress Theme