Zväčšenie penisu – 11 reálnych odpovedí na najčastejšie otázky

V internetových diskusiách ale aj v redakčnej pošte denne nachádzame desiatky otázok ohľadom zväčšenia penisu. Väčšina z nich má jednu spoločnú vlastnosť – Slováci sú pomýlení čo sa týka možností zväčšovania.

Z otázok je jasne poznať, že mnohí muži už naleteli klamlivým reklamám a „zaručeným prípravkom“ na zväčšenie penisu. Druhí ešte nenakúpili, ale neradi by sa sklamali a vyhodili peniaze zbytočne, preto kladú otázky. Niet sa ani čomu čudovať, keďže takýchto reklám sú na internete tisíce.

V dnešnom článku preto uvedieme najčastejšie sa opakujúce otázky na večné mýty ohľadom zväčšenia penisu.

1. Potrebujem vlastne zväčšenie? Aká je priemerná dĺžka penisu?

Štatisticky má slovenský penis pri erekcii 15 cm. Mnohým mužom sa toto číslo zdá málo a stále sa porovnávajú s pornohercami. Uisťujeme vás, že slovenské ženy sú na 15 cm úplne zvyknuté a plne ich uspokojujú. Ak máte 15 alebo viac cm, zväčšenie v skutočnosti nepotrebujete. Ak máte menej, skúste niektorý z prípravkov.

priemerna dlzka penisu na Slovensku

2. Koľko cm môžem reálne očakávať?

Seriózne výskumy a štatistiky dokazujú priemerné zväčšenie 2 cm. Testami prešli všetky na trh uvedené prípravky a žiadny z nich toto číslo neprekročil. V reklamách narazíte aj na výrobky, ktoré sľubujú 5, 6, dokonca 7 cm, no to je nezmysel. Telo má svoje maximá, ktoré nedokáže nijak presiahnuť. Ak vás niekto bude presviedčať o opaku, prídete o peniaze.

3. Môžem si objednať tabletky na zväčšenie, ak ešte nie som plnoletý?

V mladom veku je užívanie tabliet zbytočné. Telo sa vyvíja a mladík zatiaľ nemôže tušiť, aké problémy ho budú trápiť v budúcnosti. Prípravky slúžia na riešenie 2 problémov. Slabá erekcia – oslabenie prichádza až vekom a trápi mužov po 30 – 35 roku života. Nič, čo by sa týkalo pohlavne dozrievajúceho mladého muža. Druhý problém je zväčšenie penisu, ale keďže sa mužské telo vrátane penisu vyvíja do cca. 21 až 22 roku života, mladík opäť nemôže tušiť, koľko mu penis ešte dorastie, než dovŕši pohlavnú zrelosť.

4. Ako dlho treba prípravok užívať pre viditeľné zväčšenie?

Mnohí bývajú sklamaní, keď po prvom týždni či mesiaci užívania nevidia rozdiel vo veľkosti. Telo však nie je stroj, ktorý je možno pozmeniť za tak krátku dobu. Väčšina výrobcov vždy odporúča aspoň 3 mesiace užívania, aby podporený prítok krvi do penisu skutočne dokázal roztiahnuť tkanivo v penise a tým aj jeho kapacitu. Vždy dodržiavajte odporúčané dávkovanie a na stránkach čítajte predpokladané výsledky.

zvacsenie penisu za 3 mesiace

„Iba 3 mesiace do úspešného zväčšenia“

5. Zvýšim účinnosť prípravku, ak zvýšim dennú dávku?

Klasický „vzorec“ užívateľov, ktorí čakajú, že ak dávky zdvojnásobia, zdvojnásobia tak aj účinnosť alebo zväčšenie. Je to však omyl. Výrobcovia volia zloženie tak, aby telo prijalo čo najviac účinnej látky. Viac vstrebať nedokáže a nadbytok látok vylúči bez úžitku. Zdvojnásobením dávok by ste teda iba dva krát rýchlejšie spotrebovali balenie, ale účinok by ostal rovnaký. Vždy dodržujte odporúčané dávkovanie.

6. Predajcovia sľubujú garanciu vrátenia peňazí. Ako to funguje?

V prípade reklamácie záleží skutočne na konkrétnom predajcovi. Zvyčajne majú v obchodných podmienkach uvedené „V prípade reklamácie je možné vrátiť iba neotvorené balenia“. Znamená to, že ak objednáte napr. 5 balení a po 3 zistíte, že k žiadnej zmene nedošlo, môžete vrátiť a získať späť peniaze iba za 2 neotvorené balenia. Seriózni predajcovia ale vychádzajú v ústrety a ak je zákazník naozaj nespokojný, vrátia mu plnú sumu. Takýchto svedomitých a prozákazníckych predajcov nie je veľa, preto sa na túto možnosť spýtajte ešte pred nákupom.

7. Nechcem, aby bol tovar označený značkou alebo reklamou na zväčšenie penisu a zlepšenie erekcie.

Opäť otázka na konkrétneho predajcu, i keď väčšina z nich tovar posiela v balíčkoch iba s adresou odosielateľa (napr. eMarkest, s.r.o., takže bez náznaku, čo balík obsahuje) a prijímateľa. Predajcom ide o diskrétnosť, keďže zákazníci si na ňu zvyčajne potrpia.

diskretne balenie

Väčšina predajcov si dáva záležať na tom, aby obsah balíka ostal utajený

8. Dá sa účinok prípravku nejakým spôsobom podporiť a urýchliť?

Áno, dá a to úplne jednoducho a dokonca zdarma. Veľmi účinné sú cviky na zväčšenie penisu. Dbajte na ich pravidelnosť a majte trpezlivosť s ich cvičením. Nájdete ich tu. Zároveň ako veľmi dobrá prevencia pred zmenšením penisu slúži zdravá životospráva, šport a skončenie so závislosťami. O bežných potravinách, ktoré taktiež vplývajú na veľkosť penisu, sa dozviete tu.

9. Mám vysoký tlak, prípadne užívam liek na zníženie. Môžem užívať prípravok na zväčšenie?

V tomto prípade neodporúčame užívať žiadny prípravok. Väčšina z nich tlak práve zvyšuje, aby sa do penisu dostalo čo najviac krvi. To by sa jednoznačne bilo s účinkom liekov, ktoré tlak znižujú. Ak naozaj inú možnosť nevidíte, konzultujte zloženie prípravku so zložením liekov u svojho lekára. Upozorňujeme, že užívanie prípravku je vždy na vlastné riziko a predajca zodpovednosť za neskoršie problémy nenesie.

velkost penisu

 10. Prečo je toľko výrobkov iba na internete a nie v lekárňach?

Prípravkov na zväčšenie penisu a podporu erekcie sú na trhu stovky, ak nie viac. Ak by sa mali lekárne zamerať na všetky, nedostali by ste v nich nič iné, pretože by boli preplnené. Do lekární sa dostáva iba zlomok výrobkov a to tie, ktoré lekárni vyplácajú najväčšiu províziu za predaj. To sa však odráža na cene výrobku. Nákup na internete je preto lacnejší, keďže predajca nemusí platiť ďalším stranám za predaj. Opäť však odporúčame byť pri nákupe cez internet obozretní a veriť len overeným značkám s dlhou tradíciou.

11. Aké najčastejšie vedľajšie účinky spôsobujú prípravky na zväčšenie penisu?

Keďže ide o výrobky rastlinného pôvodu, najčastejšie sa môžete stretnúť s alergickou reakciou na niektorú zo zložiek. Tá sa prejavuje pľuzgierikmi na pokožke, svrbením, opuchmi, dokonca ťažkosťami s dýchaním. Sú to každopádne veľmi ojedinelé reakcie a prejavujú sa v jedom z tisícov prípadov.

neziaduce ucinky liekov na erekciu

Najmä muži s vysokým tlakom by si mali dávať pozor na silné prípravky, ktoré tlak ďalej zvyšujú

 

Medzi extrémne nežiaduce účinky patria práve tie, ktoré má na svedomí zhoršený zdravotný stav užívateľa, ak trpí na vysoký tlak. Ojedinele môžu títo muži pociťovať búšenie srdca a arytmiu, zhoršené videnie a dýchanie, mdloby a podobne.

Ak pocítite čo i len najmenšiu komplikáciu alebo náznak nevoľnosti, prestaňte výrobok užívať a uistite sa, či on môže za problém.

 

Záver

So všetkými otázkami sa vždy obráťte priamo na predajcu. Nenakupujte bezhlavo a radšej si všetko dôkladne overte. Vyhnete sa tak sklamaniu a možno navyše ušetríte peniaze.

Máte ešte ďalšie otázky? Zaujímajú vás reálne odpovede a nie naučené odpovede predajcov? Napíšte nám na info@zvacsenie.sk a my vám radi v rýchlom čase odpovieme. Najmä zahoďte ostych! Všetky otázky sú anonymné.Powered by the Product Review Wordpress Theme