Zväčšenie údu a realita. Máte prehľad?

Zväčšenie pohlavného údu – penisu – a často márna snaha o neho je celoživotným bojom mnohých mužov.

V tomto článku nebudeme debatovať o tom, či veľkosť má alebo nemá vplyv na sex, príťažlivosť alebo kvalitu vzťahu. Zameriame sa na to, že hľadáte pomoc s veľkosťou.

VIETE, aký penis majú ženy najradšej?

V článku vyvrátime pár mýtov a dozviete sa, aké sú limity zväčšovania, aké sú metódy zväčšenia a prečo nie každá z nich pomôže. Často sa totiž zdá, že zväčšenie penisu je niečo „obyčajné“, niečo, čo môžeme dosiahnuť za pár dní.

Hneď na úvod – ľutujeme. Zväčšenie je veľmi náročný proces a jednoduché tabletky, na ktoré možno práve myslíte, sú len veľmi slabou „náplasťou“, často s mizivým efektom.

TIP: Máte pochybnosti o svojom rozmere? Kliknite a prezrite si štatistiku veľkostí penisov vo svete

 

Skupina 1 – účinné metódy zväčšenia penisu

Okamžite a trvale sa dá penis zväčšiť iba chirurgickým zákrokom. Bohužiaľ sa zväčšenie prejaví „iba“ vo väčšom objeme. Dĺžka penisu sa nezväčší.

 • Chirurgické zväčšenie penisu pomocou implantácie tuku

Pri tejto metóde sa mužovi do penisu vstrekuje jeho vlastný tuk. Ten sa získava najčastejšie z oblasti bokov, prípadne z podbruška. V týchto miestach sa mužom tuk ukladá najviac.

Pri odsávaní tuku z podbruška navyše dôjde aj k optickému predĺženiu penisu, pretože prekrývajúce bruško zmizne. To však môžete dosiahnuť aj športom a zmenou stravovania.

Zákrok so vstrekovaním tuku trvá približne hodinu, pričom riziko komplikácií malé.

VIDEO PRE SILNÉ ŽALÚDKY: Reálny záznam operácie so vstrekovaním tuku

Veľkou nevýhodou je, že tuk sa vpichuje pod pokožku penisu a v prípade erekcie bude penis mäkký. Reálna erekcia sa odohráva až pod pokožkou a vrstvou tuku, takže penis bude väčší, ale mäkký aj pri erekcii.

 

 • Chirurgické zväčšenie pomocou implantácie „rukávu“

Menej príjemná operácia. Pod kožu penisu sa vsunie pomôcka – rukáv, ktorá penis napína. Nie je to vonkajší naťahovač (extender), ktorý kúpite v sex-shope.

Funguje však na rovnakom princípe. Naťahuje penis tak, že z jednej strany je zapretý o žaluď a druhou stranou o pubickú kosť.

VIDEO PRE SILNÉ ŽALÚDKY: Vo videu sú rôzne chirurgické zákroky, vrátane vkladania „ruká

 

 • Vákuové pumpy

Vákuová pumpa je zariadenie, ktoré po priložení na penis vytvára podtlak a vháňa do penisu krv. Po dlhodobom používaní sa tkanivá penisu skutočne rozťahujú a objem penisu sa zväčšuje. Vďaka kvalitnému prekrveniu silnie erekcia.

Na druhej strane sú pumpy pomerne nebezpečné. Nesmú sa používať viac, než 15 minút. Inak hrozí riziko nenávratného poškodenia tkanív. V tom lepšom prípade priapsimus – bolestivá a dlho trvajúca erekcia.

VIDEO: Ako používať vákuovú pumpu?

 

Skupina 2 – čiastočne účinné metódy zväčšenia penisu

Čo myslíme čiastočným zväčšením? Je to dosiahnutie maximálneho možného objemu penisu. Mnohí páni ani nevedia, aký by ich penis bol, ak by nefajčili, nemali nepriechodné cievy kvôli tuku a nečistotám a neoslabovali si krvný obeh pri sedavej práci, tesným oblečením alebo sexuálnou abstinenciou.

Takto ohrozované penisy sú slabé a telo ich neprekrvuje dostatočne. Práve kvôli tomu nedosahujú maximálnu erekciu, ani veľkosť. Vec sa navyše časom zhoršuje.

Nasledovné metódy zvyšujú prítok krvi do penisu a napĺňajú ho krvou na maximálnu mieru. Vďaka nim sa preto dá dosiahnuť maximálna erekcia a veľkosť, ktorá by sa bez ich pomoci nedosiahla.

 • Cviky na zväčšenie údu

Existujú viaceré cvičenia na zväčšenie. Jedno majú spoločné a to prirodzené prekrvovanie penisu. Nepotrebujete nič iné, iba svoju ruku. Niektoré cviky na posilnenie penisu a erekcie vyžadujú závažie (zvyčajne tričko alebo uterák).

Je dôležité, aby sa cvičenia opakovali pravidelne, ideálne denne. Nájdite si pár minút každý deň. Výsledky síce prídu až po pár mesiacoch, avšak ostávajú dlhodobo.

TIP: Kliknite a prečítajte si postup pre všetky cvičenia na zväčšenie

 

 • Masáže na zväčšenie údu

V princípe ide o rovnakú vec, avšak masážne metódy vedia byť omnoho príjemnejšie, hlavne ak vám ich dopraje partnerka.

Keďže masáž je omnoho vzrušujúcejšia, než klasické cvičenie, dá sa s ňou trénovať aj výdrž. Jednoducho s ňou prestaňte, keď sa bude blížiť ejakulácia. Po pár mesiacoch prilepšíte rozmerom a vydržíte dlhšie súložiť.

TIP: Kliknite pre videonávod na masáž penisu

 

 • Doplnky stravy pre zväčšenie penisu

Pre niektorých možno prekvapenie, ale prípravok, ktorý by vám pridal centimetre, neexistuje. Aj voľne dostupné doplnky stravy slúžia iba pre dosiahnutie maximálneho objemu.

TIP: Ako rozlíšiť, kto sľubuje nesplniteľné účinky tabliet?

Podporujú erekciu, dokážu zvýšiť libido a pôžitok zo sexu, niektoré pomôžu oddialiť ejakuláciu. Nárast penisu však nedokážu ovplyvniť.

Iste ste už videli reklamy na „zaručený nárast až 8 cm“, alebo aspoň polovicu. Opakujeme však, že sú to, bohužiaľ, iba sľuby, ktoré povedú k reklamácii (v lepšom prípade uznanej).

TIP: Zlepšite si erekciu a predĺžte súlož s tabletami Vimax. Kliknite a prečítajte si celú recenziu

 

Skupina 3 – neúčinné metódy zväčšenia penisu

Tieto metódy vám nepomôžu v ničom. Chirurgický zákrok je zbytočne drahý, náročný a penisu znemožní normálne stáť. Neúčinné tabletky sú jednoducho neúčinné.

 • Chirurgické, optické zväčšenie penisu prestrihnutím úponu ku kosti

Prestrihnutie úponov, ktorými je penis pripevnený k pubickej kosti, dokáže opticky pridať cca. 2 cm. Ide o „povytiahnutie“ penisu z tela, pretože viac nie je ku kosti fixovaný.

Ambulancie radi prezentujú tento zákrok ako bezproblémový, pretože vzhľad penisu sa nijak nezmení.

Nepríjemnosť tu však je – penis už nikdy nebude stáť vzpriamene, pretože nie je upevnený úponom. Penis klesá smerom dole a to aj v stave erekcie.

Prestavte si teda pocit, že vám stojí, ale mieri takmer kolmo nadol. Pri každej činnosti (sex aj močenie) by ste museli penis ručne nasmerovať.

Priebeh aj takejto operácie nájdete vo videu vyššie. Nie je to pekný pohľad, takže ho neuverejňujeme druhý krát.

 

 • Doplnky stravy na zväčšenie penisu (tie horšie)

Ako sme spomenuli, doplnky stravy pomôžu k maximálnej kapacite penisu, čím veľkosť ovplyvnia iba čiastočne.

Na trhu je však mnoho napodobenín a falzifikátov takýchto účinných doplnkov. Tie však nemajú ani povzbudivý účinok na prekrvenie a erekciu.

Je nutné dávať si veľký pozor čo a od koho nakupujete. Odporúčame oficiálnych predajcov, nie rôznych „priekupníkov“ a bazáre, kde sa tento tovar vyskytuje najčastejšie. Ide iba o snahu zarobiť a viac sa neozvať.

 

Ako zväčšiť penis a neuškodiť si pritom?

Odporúčame postupovať nasledovne:

 • Zakúpiť kvalitnú vákuovú pumpu v kamennej predajni sexshopu. Nechajte si všetko vysvetliť a overte kvalitu výrobku
 • Cvičte cviky na zväčšenie, a taktiež penis masírujte (prenechajte partnerke)
 • Zapojte overený doplnok s dlhodobým užívaním. Najlepšie hodnotené výrobky recenzujeme priamo na stránke
 • Žite zdravo a ukončite činnosti, ktoré kapacitu vášho penisu znižujú! Iba priechodné cievy umožňujú prekrviť penis dostatočne, spevniť erekciu a dosiahnuť najväčšie rozmery.

ČÍTAJTE AJ: 13 dôvodov, prečo súložiť denne

 

 Powered by the Product Review Wordpress Theme